mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

Wagus (offline)

31-07-2011 22:30:32

Kraków
pasia24 super fotka grinning smiley
Kolorowych snów grinning smiley

Carolajna (offline)

01-08-2011 16:02:43

Krk
aurorka Widzę ze przyjęłaś moje zaproszenie na wąteksmiling smiley ciesze sięsmiling smiley będzie nas więcej a
Wieliczkę pod Kraków spokojnie można zaliczyćsmiling smileyz reszta mamy tu jeszcze jedna mamusie z Wieliczki która niestety rzadko się odzywa ale liczę ze to się zmienismiling smiley
pasia24 Widzę ze parada zliczona smiling smiley-Świetnie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

01-08-2011 21:13:59

Krk
Jaka cisza....!!!!!!!dziewczyny gdzie jesteście???buziakismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

01-08-2011 21:58:01

Kraków/Wieliczka
CAROLAJNA jestem jestem zaglądam ile mogę, ale mam jeszcze wątek moich kwietniówek 2010 a tam jest sporo czytania. Wiesz wracając z pracy ok. 18-19-20 różnie to bywa nie mam czasu na nic, a roboty mnóstwo. A jeszcze mąż pracujący na kompie wieczorami nie ułatwia mi zadania.
AURORKA witam wieliczankę pokaż nam swojego skarba.
PASIA odważna jesteś że chciało Ci się wybrać na taki deszcze na paradę.
WAGUS super fotki zaraz zagłosuję.
Miłego wieczorku.


[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

02-08-2011 10:09:09

Kanada
aurorka - witaj winking smiley z tego co sie zdążyłam zorientować będziesz miała blisko do nas jak będzi ekolejne spotkanie w Parku J albo na biegach winking smiley) Carolajna popraw mnie prosze jak sie pomyliłam winking smiley
Tak parada w ulewie ale dotarli smy z ta marudą M jest 13,50 my w garażu a ON NIE JEDZIE BO PADA... rany.. nawet gdyby swieciło słonce to on by nei jechał bo ..słonce;/ no ale dotarlismy jak widać a Zosia mi teraz wmawia ze sie bałam smerfetki bo nie podeszłam do niej, a to ze MAMA ROBIŁA ZDJĘCIE to juz sie nei liczy...
ps na tych chodniku czy jak to sie mowi 2 razy sam na sam spotkaliśmy Rokitów - Neli spoko babka miła itp a ten.. i tu jednak skasowałam na wypadek gdyby polityków znów coś chroniło i żeby mnie nie posądzili za obraze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

02-08-2011 11:06:45

Krk
pasia24No ja czekam na pogodę!!!smiling smileyzaproszenie cały czas aktualne!także liczę na Wasza inwencje żeby się zebrać i poumawiać na espotkaniesmiling smiley ja siedzę w domu i czekam Na Was i Bartusiasmiling smiley hihihihi
Nie wiem czy tu pisałam chyba nie!
Mój ukochany Bartłomiej usiadł sobie na tyłku i siedzismiling smileyzadowolony!pewnie słyszał ze ma być cesarka wiec stwierdził co mam stawać na głowie jak mogę sobie posiedziećsmiling smiley ehheeh
Dla niewtajemniczonych następne espotkanie które się odbędzie będzie organizowane na terenie osiedla Prokocim Nowy-jak tylko będzie słonecznie-do wyboru,mamy placyk zabaw ,park lub moje mieszkanie smiling smileyjeśli chcecie to może być wszystko na razsmiling smiley w tym miejscu chciałabym podkreślić ze dla mam z Wieliczki to bardzo blisko!!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

02-08-2011 16:09:01

Kraków
Witam,
U nas dziś nawet przyjemna aura, tylko mężuś musiał pojechać na tydzień do Krakowa, więc do piątku nici z jakiejkolwiek wycieczki sad smiley Ale dnia nie marnujemy i od rana siedzimy na ogrodzie, mała w wózku a ja na leżaku grinning smiley Jak będziecie organizowac spotkanie a będę już w Krk to postaram się jakoś do Was dotrzec smiling smiley
Ssyliwa dziękuję za komplementy grinning smiley Twoja Lenka to również śliczna dziewuszka smiling smiley Widzę że Wasz wątek kwietnióweczek pięknie się rozkręcił, nasz jest równie udany winking smiley Teraz wypatruję kwietniówek 2012 bo już czas żeby się jakaś ujawniła smiling smiley

Carolajna (offline)

02-08-2011 19:47:45

Krk

Wagus (offline)

02-08-2011 21:48:48

Kraków
Carolajna wracamy do Krakowa 13.08 bo na 14.08 mamy zaplanowane chrzciny naszej pierworodnej grinning smiley Ale jak dla mnie to mogę tu siedzieć cały czas, babcia zajmie się małą, zrobi obiadek, zakupy, o nic się nie trzeba martwic grinning smiley
Miłych snów Mamusie

Carolajna (offline)

03-08-2011 08:10:34

Krk
o to imprezka będziesmiling smiley))No tak u mamusi najlepiejsmiling smiley pewnie będziesz chciała jeszcze pojechać w końcu są wakacjesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.