Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

AnimaVilis (offline)

08-10-2012 19:26:57

Gliwice
Agnesss lekarka ma racje.. to, że JUŻ MUSI MÓWIĆ to wcale nie znaczy, że nie będzie tylko troszkę później.. ale za to jak się rozgada to buźka mu się nie zamknie.. smiling smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

08-10-2012 19:31:29

.....
Anima Ja to wiedziałam bo bardzo duzo osób mi mówiło,ze mam sie nie przejmować,ze przyjdzie na Niego czas i jak sie rozgada to jak katarynka bedzie nawijał. Ale wkurza mnie własnie to ciagłe gadanie tych durnych pediatrów..

moniczka1404 (offline)

08-10-2012 19:32:23

Kasiawidz i Tobie gratuluję rozpakowania, fajnie ze juz masz dzidzie przy sobiesmiling smiley)

Bylam na spacerku, troche mi przeszlo... posiedzialam z kolezanka a teraz kolacyjka i seriale, zeby za duzo nie myslec kiedy pojade...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emi123 (offline)

08-10-2012 19:42:51

Bydgoszcz
Cześć Kochane Wróciłam ! smiling smiley)))))) Jestem Najszczęśliwsza Mamą na świecie !!!!!smiling smiley

Przede wszystkim gratulacje dla Mamusiek które sie rozpakowały w ten czas co mnie nie było smiling smiley

Tak w skrócie , czuje się już ok położne i lekarze mnie podziwiali że szybko doszłam do siebie oczywiscie dzieki samej sobie że wstawałam nie bałam sie bólu i robiłam przy małym wszycho od pierwszych Naszych wspólnych chwil smiling smiley

Jedyną rzecza jaka mnie spotkała to przebudzenie sie w czasie ;O czułam jak mnie szyją zaczełam machac rekami i cos mi chyba dołożyli bo zasnełam po czym znowu poczułam jakieś mega duszenie na brzuch i cos wypłyneło ze mnie ;/;/;/ nie muszę chyba pisać jaki ból :O sad smileysad smileysad smiley dałam rade jakoś smiling smiley teraz sobie śmigam smiling smileySutki bolą mnie bardzo więc zaaplikowałąm sobie silikonowe suty na okres gojenia grinning smiley

Odezę sie jutro jakoś i poczytam Was :* Gorące buziaczki :* Wstawię na szybko Wam jedno zdjecie ;*

[link widoczny po zalogowaniu]

elik (offline)

08-10-2012 20:09:28

Jastrzębie-Zdrój
gratulacje dla wszystkich ktore sie juz rozpakowaly smiling smiley a tym jeszcze w 2 pakach zycze szybkiego i bezbolesnego porodu smiling smiley

wrzesnioweczka 2012


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

08-10-2012 20:16:31

.....
Emi Widze,ze miałaś cc pod narkozą.. ja miałam znieczulenie od żeber w dół. I na szczescie nie przezyłam czegos takiego jak Ty. Ale dobrze,ze szybko doszłas do siebiesmiling smiley Dużo zdrówka a synuś ślicznysmiling smiley

Elik Dziękujemysmiling smiley

Paulinka25 (offline)

08-10-2012 20:51:08

Stargard Szczeciński
Już piszę co mi powiedział dziś mój gin na wizycie... a więc:

- stopień dojrzałości łożyska III. Czyli się starzeje, pokazał mi nawet jak wygląda na usg i że widać zwapnienia na nim. Stwierdził że do piątku daje "gwarancje" a w piątek jak nie urodzę do tej pory to mam do szpitala szorowaćsad smiley
- wody płodowe nie są jużtak klarowne i czyste jak na wizycie we wrześniu... są mętniejsze... Ale powiedział że to nie jest powód do niepokoju, że to normalne w 41 tygodniu
- najważniejsze że wody się nie wchłaniają i że jest ich jeszcze dość dużo, tak że według lekarza dziecko ma się dobrze
- Oli wg usg na dziś ważył 3750 i ma bardzo długie nogi, ponoć ma być długismiling smiley
- na KTG wszystko w porządku, kiedy mały się poruszał wykazywało wzrost tętna a gin powiedział że to bardzo dobrze,
jednak czynności skurczowej macicy absolutnie zerosad smiley
- co do szyjki macicy to nie wiele się zmieniło.. z 2-1-0 zmieniło się na 2-1-1. Czyli na poprzedniej wizycie szyjka miała kanał zewnętrzny otwarty ale zamknięta była szczelnie wewnątrz, teraz jest cała otwarta na palec, tak że palec przechodzi... ale znowu dziecko jest dość wysoko...

Gin zalecił seks - jak najwięcej, z powodu prostaglandyny żeby szyjka dojrzewała szybciej...

Czyli czekam do piątku i jak nie urodzę to ląduję na patologii ciąży i wywołanie prawdopodobniesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

08-10-2012 20:55:18

Stargard Szczeciński
Nie gniewajcie się dziewczyny że nie piszę nic mikomu ale nie mam siły dzisiaj już... zmęczył mnie ten dzień... męczy to oczekiwanie... mam przeczucie że jednak w piątek w tym szpitalu wylądujęsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

08-10-2012 22:14:29

Anima zawsze jak wracam z Lasu to zciagam wszytsko trzepie a wieczorem pod prysznicem sprawdzam czy nic mi tam nie wlazlo. w sumie jeszcze nigdy nie mialam kleszcza, i mam nadzieje ze nie bede go miala fuuuj
kaskat ja uwielbiam chodzic na grzyby, nie umiala bym sobie tego darowac. a jesli o marynowanie i czyszczenie chodzi, to mogla bym je komus oddacgrinning smiley
agness to bedzie nas dwie;p wiesz, ja sie boje ze jak zaczne sie lenic to potem mi sie za bardzo spodoba i ciezko mi bedzie poradzic sobie z nowa sytuacja. wole nie wypadac z formy. no i moze jak bede chodzic i chodzic to cos wychodze!
no i dobrze ze fajna lekarka, ze jestes zdowolona. mi tez wydaje sie ze kazde dziecko ma swoje tempo.
paulinka trzymam kciuki zebys sie szybko rozpakowalasmiling smiley

wiecie co, mi strasznie piersi ostatnio urosly. takie mi balony wywalilo ze odrazu mi sie porobily rozstepy. mowie wam, jeden cycek to jak moja glowa.
malenka tak mnie lokciami szturcha ze juz nie daje rady
plecy mnie bola
a na rodzenie sie nic a nic nie zapowiada. ehh

jutro wracaja tescie wiec koniec wolnej chaty iswobody i wogole.
uciekam lezec, chociaz nie wiem jeszcze jak, wczoraj maz czujal mnie po pleckach tak bolalo i dopieor dalam rade troche przysnac.dzisiaj jestem baaardzo zmeczona to mam nadzieje ze przespie cala noc.

dobrej nocki

marciak (offline)

08-10-2012 22:25:50

Pułtusk
Hej jesteśmy i mysmiling smiley
jeszcze w 2 paku i to pewnie ze 2 tygodnie jak tak dalej wszystko będzie postępowałosad smiley MAŁĄ SIĘ PRZEKRĘCIŁAsmiling smiley więc jest szansa na poród SN.. Po za tym rozwarcie na 3 palce, małosad smiley i wszystko bez zmian.. Następna wizyta za tydzień w poniedziałek..

Jestem załamana bo tak chciałam już tam zostać a tu pewnie nie urodzę wcześniej niż 20.. Albo jeszcze ją przenoszę bo wcale jej się nie spieszy za bardzo na ten światsad smiley Koszmar..

Jestem przez to jakaś taka zła.. raczej załamana.. nie mam siły was czytaćsad smiley Przepraszam za to.. Musze trochę odpocząć bo się nerwowo wykończę..

Gratuluje kolejnej mamusismiling smiley
Ale te bobaski się wykluwająsmiling smiley
Oby tak dalej..

Pozdrawiam
Może jutro do was zaglądne..


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548550, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.