Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

staraczkaKLA (offline)

09-10-2012 11:51:23

Dziewczyny ja juz nie mam siły. Ciagle mnie kluje!!!!!!!!!!!!
Nie wiem czy to przez malenstwo, bo zmieniam pozycje a ten bol ciagle w tym samym miejscu. Dzidziusia tez czuje bo sie buja w brzuszku. Do tego zaczęło mnie mulic i mam zwyczajna sraczke. A ciezko mi wysiedziec na klopie bo boli mnie duuuuuupa!!!!!

Nie wiem czy jechac na ten szpital czy nie ma sensu, nie mam skurczy.
I nie wiem czy dojadą czy sie posram po drodze. le jestem zla. Ide gotowac zupę bo lerzenie mi nie pomaga. Zrobię cos pożytecznego .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 11:52 przez staraczkaKLA.

majuniag (offline)

09-10-2012 11:52:32

Gdańsk
Paulinka - to może:
- mycie okien
- podłóg na kolanach
- masowanie sutków
- w ostateczności olejek rycynowy jak taka zdesperowana jesteś smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

majuniag (offline)

09-10-2012 11:56:26

Gdańsk
Staraczka - może od tego spacerku wczorajszego coś Co dolega? albo może to jednak początek porodu - w końcu to 38 tydzień. Rozwolnienie może być tego oznaką, a może złapałaś jakiegoś wirusa i stąd to rozwolnienie?
Może dla pewności pojedź do tego szpitala - może dzidzia gdzieś naciska na nerw, ale może też i coś się dzieje już !
Mnie czasem kuje z prawej strony - zwłaszcza jak wstaję z łóżka. Pomaga jak zrobię siusiu grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

patka19841 (offline)

09-10-2012 13:45:58

Gdańsk
majuniag- z tym sudokremem to chyba dobry pomysł,no wlasnie ja tez przed ciaza nie mialam takich gulek a teraz juz drugi raz ;/ narazie popsikam i bede obserwowała.zobaczymy co dalej

staraczka - teraz ty masz z rozwolnieniem kłopot,mi dopiero co odpuściło ;/ wiem jaka to męczarnia;/

teraz te ostatki ciąży to same niemile ( dolegliwosci,chwile,bóle ) itp

trzeba to przeżyc ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

09-10-2012 15:38:27

Wrocław
Witajcie !!!

Widzę, że się już niecierpliwicie, nie dziwię się, ale już niedługo i dzieciaczki będą z Wami.

U nas wszystko dobrze, Tomek zapisał dzisiaj Mateuszka do przychodni. Czekam więc na telefon od położnej. Nie za bardzo mam ochotę gościć tutaj obcą kobitę, ale uniknąć się tego nie da.

Majuniag
Dziękuję, Marlenka ma się dobrze. Antybiotyk jeszcze dostaje do końca tygodnia, ale jest w dobrej formie, nic ją nie boli i ma dobry humor. Wczoraj pięknie nam asystowała przy kąpieli Małego, jest dzielna.

Mateuszek dostał dzisiaj karuzelę od dziadków.



Marlenka z braciszkiem.













Galeria Październikówek 2012

patka19841 (offline)

09-10-2012 16:28:45

Gdańsk
megutka - sliczne te zdjecia aż łezka sie w oczku zakręciłasmiling smiley

zdrówka dla Was


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

09-10-2012 16:35:44

Poznań
Megutka zdjęcia są cudne bo dzieciaczki masz cudne i nawet nie wiesz jak ja też już bym chciała być z Marcelinką w domuuu!

Strasznie dużo mi się dzisiaj chce ale nie mam siły. Wypucowałam kuchnię ale pokój już tylko ogarnęłam a chciałabym jeszcze tyle zrobić. I wkręcam sobie że może to już syndrom wicia gniazda i urodzę najpóźniej w terminie czyli w czwarteksmiling smiley

Poza tym oszalałam,spójrzcie na to [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kaskatk (offline)

09-10-2012 16:44:38

Gliwice
Po nocnych harcach dalej jestem 2w1sad smiley ten sex na przyśpieszenie porodu to chyba mocno przereklamowany i do najprzyjemniejszych też nie należy:/ Jedyny efekt to nerwowa noc, bo sobie wręciłam, że zaraz mi wody odejdą albo skurcze mnie złapią.A tu dupa blada, nic, zero.
Megutka super fotkismiling smiley
Staraczka może faktycznie coś się zaczyna u Ciebie dziać.


[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

09-10-2012 16:48:07

Poznań
Kaskat seksik podobno działa jak już ciąża jest przenoszona. Ja też próbowałam i nic,a w poprzedniej ciąży zadziałało ale było już po terminie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

09-10-2012 17:54:25

Gdańsk
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548430, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.