Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

marjah (offline)

06-04-2013 18:00:58

Lublin
Witam, są tu mamusie jakieś?
Jestem mamą 7,5miesięczniaka, urodził się 21 sierpnia smiling smiley Ma na imię Daniel , ma dwa ząbki i jest wiecznie uśmiechnięty!

Ja natomiast mam 20 lat, uczę się i pracuję.
Pozdrawiam i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie pod swoje skrzydełko smiling smiley
PS. Jest tu ktoś z Lublina?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-06 18:02 przez marjah.

mama37 (offline)

06-04-2013 18:44:09

Olesno
Hej smiling smiley
Wiem...przepraszam,miałam częściej się meldować...Jakoś tak wskoczę na tego fb,coś skrobnę,bo tak szybciej...A jak już siądę do bobasa to zaraz ktoś coś chce - wiecie 3 dzieci + mąż grinning smiley.

RUDEZUO kochana o tobie często myślę,jak się czujesz,jak Lentilka i maluszek w brzuszku?smiling smileyTak na szybko poczytałam...i przesyłam morze dobrej energii.

GLINKA widzę że też wytrwale karmisz Adasia...Wiesz ja miałam niedawno jakiś kryzys,myślałam tylko o tym,żeby przespać jedną noc w całości.W ogóle wszystko już mnie dobijało,zima,zmęczenie,braki finansowe,kłopoty z moim R itp.Ale jakoś wmówiłam sobie że przecież kiedyś Adam zacznie spać..ha,ha..zima minie i że nie będę dołować się tym,na co nie mam wpływu...I trochę mi teraz lepiejsmiling smileyDziewczyny mnie uświadomiły,że nasze cycusiowe dzieciaczki tak mają z tym nocnym budzeniem i tyle..Trza przetrwać...

A w ogóle o Adaś kaszle i męczy się z katarkiem,z noska leci,Lekarka stwierdziła że już słychać furczenia w oskrzelikach sad smiley Ale walczymy,mamy oklepywać,psikać do noska wodę morską,czasem przeczyścić.Antybiotyku nie,bo to wirus...

A ja dzisiaj wydałam całe 400 zł...Mój starszy synuś ma niedługo egzamin gimnazjalny,potem bierzmowanie,tak więc musi jakoś wyglądać winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

06-04-2013 18:46:01

Olesno
MARIAH witaj smiling smiley Daniel śliczny smiling smileyNo ja do Lublina mam daleko,jestem z opolskiego


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

06-04-2013 20:22:38

Mikołów
marjah witaj smiling smiley ale Daniel ma super włosy- jestem zazdrosna, bo moje dziewczyny maja mało włosków winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

07-04-2013 12:38:17

Toruń
Hejka,u nas dziś słoneczko świeci ale wiaterek jest zimny:/

Tak szybko wstawiam fotkę małej.

Pozdrawiamsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

07-04-2013 12:40:25

Toruń
Witaj Mariah smiling smiley Co za piękna czuprynkasmiling smiley Moja Julka urodziła się 18,także są w ym samym wieku niemalże ;]


[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

07-04-2013 12:55:52

Toruń

fufa (offline)

07-04-2013 12:57:22

Toruń

fufa (offline)

07-04-2013 13:04:18

Toruń

Glinka (offline)

07-04-2013 13:43:42

Cześć dziewczyny!

Wpadam tylko na moment, jak zwykle ostatnio...Qrcze nie wyrabiam i zaczynam popadać w deprechę jakąś...Nie mam nawet minuty dla siebie, dla męża, są tylko dzieci - ciągle któreś coś chce, a roboty tyle, że ciągle chodzę ogarniam, ale syzyfowa praca...Poza tym brak snu i brak słońca...No to się wyżaliłam.
Teraz pozytywy:
Przyjęłam propozycję awansu, co prawda angażu jeszcze nie dostałam, więc jeśli coś się wydarzy (zawsze byłam pesymistką) to i tak nie będę płakać jeśli zostanę na swoim obecnym stanowisku. Tym bardziej współczuję Tobie RudeZuo i życzę, żeby los się do Was finansowo uśmiechnął. Finansowo, bo jeśli chodzi o rodzinę, którą tworzycie, to macie ogromne szczęście i miejcie to w pamięci, kiedy dopadną Was doły.
Tobie Aga też tego życzę.


fufa cudne z Was dziewczyny!

A Adaś siada coraz częściej, szczególnie gdy coś go mocno zainteresuje i to z poziomu, na łokciach. Siedzi też już całkiem stabilnie, najgorzej, że chciałby ciągle siedzieć, a kręgosłupek wiadomo - słaby jeszcze.

Buziaki na resztę dnia!



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.