Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

Glinka (offline)

27-03-2013 11:04:44

Hej.
Z pracy z pracy, ale ciiii...głowa mnie boli przeokrutnie i ogólnie nie do roboty jestem, ehhh dobrze, że czas przedświąteczny, to więcej luzu u nas.
Wczoraj byliśmy u lekarza, bo o 14 temp znów skoczyła do 39 i Adaśko miał coraz większe problemy z oddychaniem przez zatkany nosek, no i trza było antybiotyk podać. Qrcze drugi już w tym rokudiabełek Jestem ogólnie przeciwniczką antybiotyków i zawsze mocno się waham przed podaniem, ale ostatnio się skończyło na zapaleniu oskrzeli więc się boję.

Coś jeszcze miałam napisać, ale mózg mi się wyłączył...diabełek



[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

27-03-2013 16:30:39

Toruń
Hej;]
Ostatnio nie mam czasu zaglądać na forumsad smiley
Niemożliwością dla mnie jest, że wasze dzieciaczki tak ładnie w nocy spiąsmiling smiley :/ zazdroszczę, moja teraz, jak ząbkuje, a wychodzi jej górna dwójka, jest straszna w nocy, budzi się z 10razy...:/
Nie wyszło mi z pracą, na 8 godzin to duzo, co z tego ze potem dzien wolnego..Za duży stres dla mnie i małej,tyle bym przegapiła gdybym teraz pracowała. Nie chcę sie z nia rozstawac..


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

27-03-2013 22:04:48

Rudezuo na naszym forum też wcześniej dużo sie pisałosmiling smiley a już lipiec sierpień, to nie do ogarnieciasmiling smiley wiesz że rozmawianie/pisanie samej ze sobą to chorobagrinning smileygrinning smiley no to już Cie kuruje i bede dalej obecnagrinning smiley przykro mi że praca nie wypaliła...

Mamcia dziekuje bo dzisiaj i jutro spisuje przepisy i zaczynam coś gotowacsmiling smiley trzymam kciuki żeby butelka sie przyjełasmiling smiley moja nie chciała, to dawała pierś i za chwile podmieniałam, to wtedy już jadłasmiling smiley

Kaminika mojej coś sie przestawiło i jak idzie spac o 19 to na jedzenie budzi sie już 5.30-6 i już nie chce do 8 spac... czyli ja ostatnio czesto o 5.30 dzień zaczynam:/ faktycznie ojciec na poziomie... może myśli że ludziom zaimponuje tym, tym że młoda ekipa.

Glinka jak zdrowie Adasia??smiling smiley lepiej dmuchac na zimne, czasem lepszy antybiotyk niż żeby choroba sie rozwineła.

Fufa przykro mi z tą pracą, ja też dorwałabym sie na coś na 1/2 etatu i wolałabym 4 godzinny dziennie, ale ciezko.. teraz u mnie otwierają market intermarsche, potrzebują do pracy, może napisze, ale szkołe kończe dopiero pod koniec kwietnia, ciekawe czy przymknął oko:p i czy uda sie na 1/2 etatu..

No to tak.. z suknia nie wiem, bo dziewczyna jeszcze sie nie odzywa, ale nadziei sobie nie robie, bo pisała że ma czas...
z samochodem, gośc nawet nie przyjechał...
no i z komornikiem... mamy do końca nastepnego tygodnia wpłącic 550zł bo już nam nowy samochód zajął...
zaraz sie załamie...
rachunki zaległe na blisko 1000zł
nawet na obiadki dla Leny nie bardzo mam, dlatego zaczne coś gotowac, aby tylko chciała jeśc.
Moi rodzice wpadli na pewnie pomysł żeby załatwic nam kase na mandat i troszke rachunków.. ale opowiem wam jutro bo M. nie bedzie, a on o tym nie wie,... bo ja nie wiem jak mu to powiedziec...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

Glinka (offline)

28-03-2013 07:35:45

Hej kobietkismiling smiley

W pracy nadal luz przedświąteczny, bo z domku to nawet nie ma mowy, żebym do was napisaławinking smiley

Pytałyscie o zdrówko Adasia - już nie gorączkuje, mamy tylko ogromne utrapienie z katarem, ciężko oddychać, jeść i spać, a podczas odciągania niunio strasznie się broni i trzeba to robić na siłę, a to przykre...No ale damy radę!

Aguś przytulam i wierzę, że wkrótce się Wam finansowo polepszy. My z mężem mamy pracę i zostawiamy dzieci na 8-10 godzin,ale moje dzieci mają dobrą opiekę, co mogę na teściów powiedzieć to mogę, ale jeśli chodzi o zajmowanie się dziećmi to są chętni, kochający i możemy spokojnie pracować. Zawsze są dylematy, bo wiadomo, że mogłabym sie poświęcić dzieciom, bo byśmy wyżyli z samej męża pracy, no ale co z dwóch to nie z jednejwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

28-03-2013 08:49:19

Glinka z Leną też mam problem jak jest chora, żeby wogóle do nosa sie dotknąc. ja masz dobrą opieke to tak. ja teściom nie dam, moja mama zajmuje sie do września synkiem siostry, zapowiedziała że od września może Lenką, no a M. dobrze sie zajumuje, ale wiem, że nie bedzie chciało mu sie iśc na spacer, on też robi to czego ja nie robie, jak Lena sie bawi, czy siedzi w leżaczku to może sobie iśc spac.... a tego nie trawie, bo musi miec ją na oku. ale jakbym coś małego dorwała to chetnie, no też wyrwałabym sie z domu, bo oszaleje..

Wiosna idzie?!grinning smiley oglądam pogode i już plusowe temperaturysmiling smiley

Wogóle to Lene tak nauczyliśmy, że w dzień ,może zjesc od M. ale karmienie na noc musze ja dac, bo inaczej albo malutko zje, albo później płacze dopóki ja nie przyjde i nie ucałuje do snu:p nawet od mojej mamy kiedyś nie chciała jeśc, ja byłam u dentysty, a M. robił z tatem na podwórku to musiała go wołac, bo nawet ust nie otwierała, tylko M. wziął łyżeczke to buzie jak ptaszek otwierałagrinning smiley

No to moi rodzice wpadli na taki pomysł.. no wesele u nas było dzielone na pół.. no i po weselu M. rodzice mieli oddac moim troche kasy, bo mpi płacili kamerzyste i wiekszą cześc za gości, bo oni nie mieli kasy. M. mama pojechała w wakacje za granice i mieli sie odezwac, ale tego nei zrobili, wiec moja mama powiedziała, że nie bedzie już tematu poruszała, bo ona o pieniądze sie nie lubi upominac, ale skoro my mamy taki problem a moi rodzice dali nam na auto, ostatnio dają na jedzenie, bo nawet nie mamy i dużo pomagają, my chcemy to oddac, to nie licząc auta to policzyłam ok 1000zł że pożyczyli. no i mówią że nie bardzo mają teraz pieniądze już, no i powiedzieli żebyśmy poszli do rodziców M. i powiedzieli że oni nie chcą kasy za wesele, ale niech z tego długo dadzą nam 1000zł i bedzie kwita. żebyśmy sie podnieśli z tych długów. takie rozwiązanie, bo M. rodzice tylko opieprzac nas potrafią, że nie ma kasy, że M. nie pójdzie na jakąś budowe, co jego brat (chociaż sam narzeka że kasy nie wypłacają i jedzie za granice) ale mojego M. tam wyganiają, mówią żeby olał moich rodziców i nawet na nich nie patrzył, że on taki i taki, że zawsze tylko te mandaty itp ale nie spytają czy mamy za co chleb kupic, wiec wiem że nie pożyczą nam na komornika. Ale jest druga sprawa, że M. nie bedzie chciał sie upomniec, bo powie że oni kasy nie mają, mimo że z tych zarobionych za granicą nie wydają. ale on jest taki że on może miec najgorzej, aby tylko jego rodzina nie miała źle... wiec jak mu podpowiem ten pomysł to może wyjśc awantura, bo on wiedział o kamerzyście, ale mu nawet nie powiedzieli że od moich rodziców pożyczali kase na sale, jak sie kiedyś dowiedział to sie zdziwił bo oni nic mu nie powiedzieli.
Co myślicie o tym?? co powinnam zrobic??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

fufa (offline)

28-03-2013 09:13:44

Toruń
Aga Moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć,to TWÓJ MĄŻ, muisz być fair wobec niego. Nawwet jeśli nir zrozumie,to wytłumacz mu ,że teraz jego rodzina jesteś TY I DZIECKO i to o Wasz interes powinien dbać w pierwszej kolejności! Jeślii i tego nie zrozumie (co będzie swiadczyć o jego niedojrzałości moim zdaniem), to po prostu poinformuj,że w takim razie Ty sama to załatwisz, bo chcesz,żeby Twoje dziecko miało co jeść. Nie poddawaj się kochana, dacie radę,wytłumacz M.że najważniejsze to żebyście sie trzymali razem. Powinien wywiązać się z zadania jako mężczyzna i zapewnić Wam byt- mówie tu o tym, że powinien poprosic o pieniądze rodziców, skoro mają to miło byłoby gdyby wam pomogli. Jeśli się uniesie 'honorem'( dla mnie ot btedie glupota) i nie porposi, bo stwerdzi ze nie cche brać i 'żebrać ' to zawsze mozecie poprosic tesciow o pozyczke i w ratach jak znajdzie prace oddawać.


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

28-03-2013 10:21:58

Fufa dziekuje:*pogadam z M. pewnie jutro bo dzisiaj późno wróci no chyba że bedzie dał radesmiling smiley

Rudezuo tormentiol sie sprawdził?smiling smiley

Dziewczyny trzymajcie kciuki! dzisiaj jade z tatem do jego znajomego z UP doradzi co zrobic, bo mi chyba brakuje ok 5 dni to tego żeby dostac kase z UP. mój tata by mnie zatrudnił aby dobic do 365 dni i powinnam kase od nich dostacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

28-03-2013 10:22:33

Zawiercie
aga nie zgodzę się z Tobą smiling smiley Zawsze powtarzam, że jak chcę porozmawiać z kimś inteligentnym, to mówię na głos tongue sticking out smiley grinning smiley
A że teście jak teście, to będę więcej ze sobą gadać...Albo z Lentilką smiling smiley
Co do finansów- współczuję i mam nadzieję, że się poprawi... Nam zresztą też.... Takie marzenie na ten rok smiling smiley

Glinka przedświąteczny luzik?? Kurcze, nigdy tego w pracy nie doświadczyłam smiling smiley A w jakim zawodzie pracujesz?? smiling smiley
Adaś nie lubi odciągania katarku? Podejrzewam, że Lentilka też. Tyle, że nigdy nie było potrzeby tego robić. Śmiałam się jak zobaczyłam, że pierwszą rzeczą jaką dostaliśmy od najstarszego brata z bratową (mojego Małżona) był aspirator... No tacy ludzie. Ale oni są wiecznie chorzy, to właściwie pasuje mi smiling smiley Niestety przyjeżdżają po świętach z dziećmi... I jeszcze teściowa ma wtedy wolne sobie wziąć... Nie wiem jak ja to przeżyję... Będę uciekać do rodziców tongue sticking out smiley

fufa skoro nie ma takiej konieczności byś poszła do pracy, to olej temat.. Ja bym nie miała takich skrupułów, bo mamy ciężko finansowo i pomogło by nam moje pójście do pracy. Ale zatrudnić ciężarną?! to trzeba mieć źle w głowie...

słoneczko świeci, ale zimno winking smiley A ja bym z taką chęcią poszła na spacer....


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

28-03-2013 10:29:52

Rudezuo dobreLOL dziekuje i wam też życze poprawy finansowej:* taki kraj.. tutaj tylko można pomarzyć o pieniądzach na życie...

Odezwe sie jak wróce lece to UPsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

28-03-2013 11:02:31

Zawiercie
aga zgadzam się z fufą... Musisz swojemu M. powiedzieć, że sprawa jest już an tyle poważna, że nie ma co się unosić honorem... A przecież teraz Wy tworzycie rodzinę i to jest najważniejsze... Dobrze wiem jaki ma stosunek... Małżon jak ma pogadać ze swoimi, to się robi wielki problem... A głównie dlatego, że oni uważają, że skoro ma rodzinę, to niech radzi sobie sam... Szkoda tylko, że tym paskudom z Otwocka pomagają (mało tego, jeszcze ich strasznie żałują jak to im źle), Tomkowi (najmłodszemu) też... No i wychodzi, że mój Małżon do bicia i do roboty, a reszta do hołubienia... MASAKRA. Chyba ich nie cierpię...

Tak, pomógł nam tormentiol grinning smiley całe szczęście smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.