Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

RudeZuo (offline)

16-04-2013 10:28:21

Zawiercie
och pusto to pusto winking smiley Ale kiedyś tak było, że nawet jak mało kto pisał, to aga pisała, a teraz czeka, aż ktoś inny napisze, czyli ja grinning smiley

Nie wiem czy nam neta nie odetną zaraz, więc może się skończyć pisanie... A ja mam tak dużo różnego sprzątania, że bomba... Dobrze chociaż, że słoneczko świeci, to trochę więcej się chce winking smiley
Mam na siebie uważać, wiem, nie spacerować, a teraz to już nawet wiem co będzie, jak trochę pospaceruję... Normalnie wchodzi mi ból jak jakaś rwa kulszowa... Ciągnie od spojenia łonowego, aż na nogę prawą przechodzi...Masakra!!! Aż tak z Lentilką nie miałam... no niefajnie....

mama fajnei, że się odezwałaś smiling smiley To jak? szczeniaki będą?? Kurcze... My jesteśmy strasznie zbici z tropu z piesem naszym... I byśmy nawet chcieli wziąć psa, ale u siebie i jak będą warunki. Bo na razie nic z tego. A najgorzej, że Małżonowi strasznie spacerów brakuje... Musze Go chyba wysyłać na przebieżki tongue sticking out smiley

mama, Glinka da się nie spać 9 miesięcy??? NO weźcie mnie lepiej nie rozszarpujcie... Ja bym chciała jeszcze do pracy iść.. No to niewyspane zombie rude będzie wszystkich po kątach rozstawiać smiling smiley Niedobrze grinning smiley

malg no to fajowo, że już wszystko poustawiane i zrobione...czekamy na zdjęcia winking smiley I Madzię pokaż, bo dawno nie widziałyśmy smiling smiley

kaminika jak tam samopoczucie??? Jak zdrówko??? Zajrzyj czasem smiling smiley

aga coś miałam Ci napisać... grinning smiley I zapomniałam.... Kurczy mi się mózg chyba...:/


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

16-04-2013 20:05:30

Rudezuo kurcze o tym Twoim bólu coś kiedyś czytałam.. ale za cholere nie pamietam co to może byc!
oj cisza tu cisza....
to niech mąż spaceruje z Lenkąsmiling smileysmiling smiley
Ty chcesz iśc do pracy jak bedziesz miała dwójke małych dzieci??grinning smiley a kto z nimi zostaniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

malg82 (offline)

16-04-2013 22:23:58

Hej, zdjęcia wstawię może jutro smiling smiley

Aga - na moją chyba taka kula by nie działała, ja już jej specjalnie oddalam zabawki żeby po nie sięgała, to najpierw próbuje jak może, a jak już nie wychodzi to albo odpuszcza i bierze inną albo płacze. Cały czas pełza do tyłu i kręci się w kółko, a do przodu jej nie wychodzi winking smiley
Mama - pasa nie mam to nie pomogę
RudeZuo - kurcze, przerąbane masz, a gdzie tu sierpień.... trzymam kciuki żeby się polepszyło smiling smiley

mama37 (offline)

17-04-2013 08:22:37

Olesno
Hejsmiling smiley
No i u nas dzisiaj leje...sad smileyI znów tak ponuro.

RUDEZUO z tego co piszesz,to właśnie rwa kulszowa,ja też tak miałam w ciąży,ale tak nagle jak się zaczęła tak też nagle się kończyła...Mój lekarz mówił,że jedynym lekarstwem na to jest ... poród grinning smiley
No tak mi się wydaje,że będą szczeniaki,bo Puśka jakaś taka szeroka się zrobiła,a nie wiem jak inaczej sprawdzić,czy jest w ciąży.

FUFA a wiesz,że ja też się zarejestrowałam na tą stronkę,tylko muszę sobie jeszcze ją dokładnie poprzeglądać smiling smiley

A mój Adaśko w nocy cyca taktuje jak smoczka,dzisiaj chyba z 12 razy się domagał...Mam tylko nadzieję,że to przez te wychodzące zębole...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

17-04-2013 21:55:25

Malg no tak na moją też nie działają za bardzo, ale kula gra i sie kreci wiec moją bardzo interesuje, ale moja na wszystkie grające tak reagujesmiling smileysmiling smiley w sumie Lenka też jak nie daje rady już długo to wielki płacz i tyle..

Mama współczuje, tych nocek! ja nie dałabym rady chyba, wiekszośc kobiet zrezygnowała by już z karmienia, z myślą że bedą dłużej spały dzieci, ale Ciebie podziwiam!

Rudezuo o właśnie Mama37 ma chyba racje, ja po porodzie miałam coś takiego.. dośc długo... bywało tak że szłam po schodach nagle taki ból że aż prawie paraliż i o mało ze schodów nie spadałam, dlatego bałam sie Lenke nosic, bo łapało mnie z chwili na chwile... na noge nie mogłam stawac...ból okropny

a u mnie pieknie i słoneczniesmiling smileysmiling smiley Lena już 2 dzień cały prawie na słonkusmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

Glinka (offline)

18-04-2013 09:39:38

Hej hej Mamusie!

Pięknie na dworzu, wiosna na całego, a u mnie w domu...obydwie pociechy na antybiotykacheye rolling smiley
Do pracy chodzę w tym tygodniu w kratkę, do tego jeżdżę na 7 a nie na 6 jak powinnam. Bo i teściową mam w szpitalu, wczoraj jej kamienie usuwali. No wyrozumiali są w pracy dla mnie, chyba dlatego, że od 1.05. jestem na innym stanowisku, chyba, bo angażu jeszcze nie mam.

Da się nie spać, ja jeszcze żyję, choć ciężko jest, szczególnie, że przemęczony mózg odmawia współpracy, a w pracy i nie tylko trza myśleć, ehhh...
Adaśka ciężko będzie odstawić od cyca. To jest nałóg, obustronny. Najpierw ja się muszę wziąć w garść. No ja się sama sobie dziwię, co mnie tak trzyma przy tym karmieniu, czy nie dość mi tego przemęczenia? Nie wiem nie wiem, może ta radość Adaśka do cyca jak wracam z pracy, a mi go szkoda, że mnie nie ma pół dnia i chcę mu w ten sposób ten brak uzupełnić.

Na zakupy mi się chce! Ehhh nie mam jak, generalnie - l i p a diabełek No ale już już, nie smęcę.

Buźka dziewczynki!



[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

18-04-2013 21:21:16

Glinka dlatego Cie podziwiam!!smiling smiley masz siłe... teraz jest Ci cieżko, ale później bedziesz dumnasmiling smileysmiling smiley

U nas noc zarwana do 00 mała płakała, smarowałam dziąsła, dałam ibum i na koniec jak dałam jeśc to zasneła, po 2 znowu płakała, ale ją uspokoiłam.. po 6 już wstała... już wiem od czego to... wyszła nam jedynka lewa górna!!smiling smiley

Mam kilka rzeczy do sprzedaniasmiling smiley może którąś zainteresujesmiling smiley na dniach znowu coś dodamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

19-04-2013 11:03:19

Zawiercie
Hej Kochane smiling smiley
Mamy internet i prąd smiling smiley Bo ostatnio wymieniają słupy i nie ma prądu calymi dniami... Wczoraj piękna pogoda i cały dzień na dworze prawie, a dzisiaj leje i chyba ciśnienie strasznie spadło, bo ja umieram... Jakoś nic mi się nie chce... Jak troszkę polepszę się, to napiszę więcej.. Nie złośćcie się na mnie smiling smiley Buziaki Kochane :****


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

19-04-2013 21:54:18

Rudezuo a już chciałam pisac do Ciebie co sie dzieje bo tyle sie nie odzywaszsmiling smiley u mnie też wczoraj słonecznie, a dzisiaj już bez słońca i chłodnosad smiley

Fufa okej dziekismiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

myszka12151919 (offline)

20-04-2013 15:33:45

Puck
Hej dziewczyny smiling smiley
Dawno tu nie zagladalam.Weszlam a tu skrzynka wiadomosci pelna smiling smiley
U nas wszystko ok.Ida nam zabki,dolne jedynki.Lewa juz sie wybila i rosnie w gore,a prawa juz przebija sie przez dziaselko.Cale szczescie Sabinka w miare spokojnie znosi zabkowanie.
Sabinka siedzi i siada samodzielnie,raczkuje i wstaje na nozki smiling smiley takze wszystko w jak najlepszym porzadku smiling smiley
Przez kilka ostatnich dni jest tak pieknie,ze duzo czasu spedzamy na spacerkach.


Milego dnia i postaram sie czesciej zagladac smiling smiley

Aga jak tam cwiczonka?

Rudezuo jak samopoczucie?I malenstwo w brzuszku?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.