Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

RudeZuo (offline)

23-03-2013 10:19:19

Zawiercie
aga no u nas jest tak samo. Kąpanie ok 19 (wiadomo, są różne odstępstwa od normy tongue sticking out smiley), a potem mleko i spać smiling smiley I śpi do ósmej smiling smiley Dzisiaj wyjątkowo do wpół do siódemej... Ale wiedziała, że tata i tak do pracy idzie, więc nie miała skrupułów... Śmiałąm się tylko, że sama starała się usnąć, bawiła się smoczkiem i włąściwie może by usnęła, ale stwierdziłąm, że ją przewinę... Boziu.. To odparzenie jest paskudne.... Na tempa wysłałam teściową do apteki i czekam, aż wróci z tormentiolem... Póki co nic nie pomaga...masakra....
A najlepsze, że lentilak umie przez sen znaleźć smoczek i samej do buzi włożyć.grinning smiley którejś nocy słyszę, że zanczyna marudzić, to wstaję, zapaliłam światło i patrzę, a moje dziecko przez sen znalazło smoczka, który wcześniej jej wypadł i sama włożyła do buzi i śpi dalej grinning smiley To dopiero niezła samoobsługa smiling smiley

kurcze. Musze uciekac smiling smiley
do później


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

23-03-2013 18:54:50

Toruń
Witam mamusiesmiling smiley
Ostatnio mało zaglądałam, a to dlatego,że natrafiła mi się oferta pracy , przyjęli mniesmiling smiley
Cieszę sie bo kasa jest potrzebna.
Zaczynam od 4kwietnia,ale jest problm..Jak w tak krotkim czasie przestawić małą na mm??:/

I jak ona zniesie moją nieobecność...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

23-03-2013 21:29:16

Rudezuo nasze Lenki by sie dogadałysmiling smiley moja też sama znajduje smoka i wkłada do buzismiling smiley ona ciągle przesuwa sie do góry i buzie do szczebelków wkłada, wiec jak wypluje smoka to czesto ostatnio ląduje na podłodzesmiling smiley mam nadzieje że tormentiol pomożesmiling smiley to teściowa może nie taka zła, skoro pójdzie do aptekigrinning smiley

to Ty chyba kiedyś mówiłaś.. i miałaś racjesmiling smiley dzisiaj sytuacja, teśc trzyma Lene na kolanach, później chciał zjesc to dał teściowej, bo mieliśmy jechac zaraz, to żeby sobie potrzymała, a ona zaraz oddaje ją dla mnie, bo... NIE da rady!! bo Lenka cieżka i jak to nosic takiego kluskaLOL i co a tak to mówili żeby nosic!

Fufa super, że znalazłaś prace!!! zacznij podawac jej mm raz dziennie, za ok 3 dni znowu 2 razy itp. a ile razy Julka je dziennie mleczko?? i ile innych dań?? a z kim Julcia zostanie?? jak np z mamą to niech ona przychodzi od dzisiaj najlepiej na godzinke czy pół a ty znikaj Julce z oczku, żebyś była blisko ale żeby Ciebie nie widziała i tak stopniowo wydłużajsmiling smiley

Wszystko sie wali! czemu?? pracy nie ma, nowy samochód trzeba naprawic kilka rzeczyangry smiley no i co najgorsze... M. ma 2 zaległe mandaty i przyszło dzisiaj pismo, że trzeba zgłosic sie do komornika i powiedziec ile zarabia i co ma na siebie!!!!:/ porażka! M. spróbuje rozłożyc na raty... ja już sie załamuje!:/ nie ma na jedzenie już blisko 1000zł rachunków zaległych:/ cholera co robic!

No i wiec wziełam dzisiaj zadzwoniłam z pracą jako hostessa, myślałam że do jakiegoś sklepu coś reklamowac, bo czesto szukają, a wiadomo kase dostane tego samego dnia wiec mogłabym pójśc. Dzwonie:
Ja: pytam sie czy aktualne iyp
Gośc: mówi że tak i że potrzebuje 2 hostessy, jedną do podawania drinków, a drugą jako panią do towarzystwa, która mi odpowiada?? zarobki 200-300zł dziennie
Ja: dziekuje chyba nie jestem zainteresowana...
i dół:p

Lece oglądac... musze jeszcze suknie dziewczynie (fotki) wysłac, fajnie by było jakby sie sprzedała.. jest jeszcze mała iskierka nadziei jutro ma przyjechac klient na nasz stary samochód, wiec byłoby na rachunki, naprawe nowego i coś by jeszcze zostało... módlcie sie razem ze mną!!smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

Glinka (offline)

24-03-2013 15:27:40

Witajcie w niedzielęJ

Adaś ma podwyższoną temperaturę, zalegający głęboko katarek i ślinotok dosłownie, mam nadzieję, że to zęby a nie infekcja. Kiedy ta cholerna wiosna przyjdzie wrrrrdiabełek

Nadrabiam od najświeższych postów wstecz winking smiley

Aga oczywiście, że pomodlę się razem z Tobą i podziękuję przy okazji Bogu, że my z m. mamy robotę.

Fufa gratki zdobycia pracy. Adasiowi wystarczył praktycznie tydzień na przestawienie się z cyca na inne posiłki w godzinach mojej pracy. Zaczęłam od tego, że rano po przebudzeniu nie dałam mu piersi, tylko później, a potem stopniowo mu przedłużałam odstęp.
Teraz jak ma ostatni posiłek z piersi o 4 rano tak potem dopiero ok. 9 zjada max 120 ml kaszki, potem słoiczek zupki/owocków, a potem jest cycuś i w zależności co dostał wcześniej zupka lub owocki.

Pomijam wypowiedzi dot. grzeczności Waszych dzieciaczków, a szczególnie tego, jak ślicznie w nocy śpią.

RudeZuo jak odparzenie u Lentilki? Leniem się nie martw, ja wczoraj nawet nie odkurzyłam tak mi się nie chciało. Jak tam dziś samopoczucie?

RudeZuo, Aga nio z pracy pisałam. Wiecie - piątek weekendu początek hihihi

Kaminika u mnie jest tak, że jak mój organizm poddawany jest próbie wytrzymałości to czerpie siły nie wiadomo skąd. Jak czytałam Ciebie, to u Adasia wszystko odwrotnie – nie śpi w nocy, marudzi i nie zajmie się sobą, ale kocham go ponad życie i wiem, że to wkrótce minie.
A Ty masz prawo mieć doła, mimo że masz grzeczne dziecko, każdy ma prawo mieć gorsze dni. Przyjdzie wiosna nabierzesz energii i wszystko będzie piękniejsze.
MM nie daje większej różnicy w spaniu, próbowałam - uwierzcie. Jestem pewna, że to kwesta przyzwyczajenia – jak odstawię od piersi nocki będą przespane. Mam takie dzieci „cycusiowe” i już.



[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

25-03-2013 09:48:00

Zawiercie
hej hej smiling smiley jeśli czasem któraś narzeka, że mało sie tu dzieje i mało jest do czytania, to nie wiem, co mówi smiling smiley NA moim ciązowym wątku dziewczyny piszą ok 10 stron dziennie (albo 6 popołudniu wielkie oczy ). Za każdym razem rano jak staram się to ogarnąć, to nie wiem co mam najpierw pisać, a potem zapominam, co komu mialam odpisać...smiling smiley więc u nas wcale nie jest źle grinning smiley
Napisałabym im, że jak będzie dzieciaczek, to nie będą miały tyle siły i czasu by siedzieć na forum, ale pewnie mi nie uwierzą tongue sticking out smiley

Kaminika nie przejmuj się i tak świetnie sobie radzisz. Ja nie chodzę do pracy, a z ogarnięciem się też mam problem... Zwłaszcza jak mam lenia grinning smiley Dobija nas trochę pogoda, poza tym tzreba czasu, by dobrze wdrożyć się w obowiązki. Później wszystkop będzie szło jak z płatka winking smiley Uśmiechu :*

aga no i jak z tym samochodem i suknią?? Bo kciuki trzymałam smiling smiley
Ja liczę, że dzisiaj sie odezwą z innej roboty... I tak za Małżona kciuki trzymam- wiem ile też kosztuje Go pssychicznie chodzenie teraz do pracy, jak wiecznie są jakies z kosmosu pretensje... No ale co? Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, prawda??
Poszłabym dopracy, a jak smiling smiley Ale niezłe ogłoszenie... I mówi Ci gościu tak prosto w telefon, że potzrebuje pani do towarzystwa za 200 zł dziennie?! jakaś masakra... I właśnie dlatego dziewczyny po studiach w sklepach pracują...

Glinka no całe szczęście to odparzenie przechodzi... Co prawda teraz tak się wysusza, że skóra zaczęła schodzić, ale widzę znaczącą poprawę... Biedne to moje dziewczę tak się namęczyło....
A mnie znowu ząb boli... I czekam na wypłatę, to mam nadzieję, że przed świętami ktroś mnie przyjmie... Masakra jakaś.
Adasia masz cycusiowego, to prawda smiling smiley I jak się zdecydujesz Go odstawić, to i pospisz smiling smiley Więc się zastanawiaj Kochana, kiedy ten czas ma nastąpić smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaminika (offline)

25-03-2013 20:33:37

Gliwice
witajcie smiling smiley

Aga- to super że Lenka tak ładnie śpi, Basia też o 19 kąpanie, mleczko i sama zasypia smiling smiley ale budzi się już ok 5 rano, wtedy daję jej cyca i śpi dalej. Smoczka to w domu nie uznaje-bawi się nim, rzuca nim ale ssać go nie chce. Za to jak idziemy na spacer to smok jest kochany, teściu się już śmiał, że chce mieć buzię zatkaną, aby to zimne powietrze jej do buzi nie wlatywało winking smiley a jak się coś wali to niestety zawsze wszystko na raz. Ale jak się poukłada to też wszystko, nie martw się, niedługo pojawi się jakaś perspektywa i czarne chmury znikną-trzymam kciuki. Ogłoszenie o pracę na prawdę niezłe. Moja koleżanka szukając pracy w biurze natrafiła na coś podobnego, w obowiązkach było "umilanie czasu szefowi pomiędzy spotkaniami" grinning smiley ludziom się w głowach przewraca, zboczeńce jedne.

Rudezuo- szkoda zawsze dziecka jak coś się dzieje, trzymaj się Lentilko i niech to paskudztwo schodzi z Twej skóry! :* wiem jak to jest jak mąż w pracy same pretensje wysłuchuje, mój się tak męczył przeszło rok, a jak się postawił to został zwolniony, ale wyszło nam to na dobre, przynajmniej psychika spokojna, choć z pieniędzmi troszkę gorzej :/ oby Twój znalazł coś co będzie Wam wszystkim pasowało!

Glinka- no właśnie ja też myślę że to mm to przereklamowany sposób na sen tongue sticking out smiley Basia po moim mleku spała ładnie wiele godzin, jak dałam mm to cud się nie stał-więcej nie spała. Ja już chyba tracę pokarm, to przystawianie 2 razy dziennie sprawiło, że na noc muszę dawać mm bo moje już nie wystarcza, coś tam jeszcze leci ale nie jest to już to co wcześniej. A i tak jestem z siebie dumna, że 7 miesięcy karmiłam na żądanie smiling smiley
też mam nadzieję, że Twojego synka nie bierze choroba tylko to reakcja na zęby! zdrówka!

Fufa- próbuj dawać dziennie mm, zwiększaj dawkę z każdym dniem. Wiem, żę niewiele czasu zostało ale dasz radę, Julcia się przyzwyczai. A też możesz ściągać swój pokarm wtedy gdy dajesz mm , zamrozić i mieć go na przyszłość, ale to nie zachamuje laktacji a nie wiem czy to CI na rękę skoro masz chodzić do pracy.

mamcia3- nie wiem co Ci poradzić w sprawie odrzucania przez Hanię jakichkolwiek butelek, ciężko.... a kubek niekapek próbowałaś? może smak jej nie odpowiada, próbowałaś dawać swoje mleko przez butelkę, żeby Ją do smoczka przekonać?

Ja już troszkę lepiej z chumorem, dzięki za pociechę Kochane. W domu chumor mam ale w pracy nadal nie umię się odnaleźć, za długo w domu siedziałam i czuję się trochę jak dzikus wpuszczony z buszu do cywilizacji tongue sticking out smiley mam strasznie młodą ekipę, większośc nie ma dzieci. W temacie tylko imprezy, siłownie, fitnessy, baseny, kosmetyczki, zakupy, wyjazdy..... ale za miesiąc wraca kolejna z macierzyńskiego i będzie miała biurko na przeciw mnie więc będę miała z kim pogadać. A jest jeszcze jeden kolega, któremu się syn urodził miesiąc po mojej ale on to chyba mniej rozwinięty niż jego dziecko, jak on się o tym synu wypowiada to mówię Wam masakra tego słuchać. Takiego ojca to bym w życiu nie chciała mieć. NIe wiem może w domu jest inny, ale jak można o swoim dziecku opowiadać nabijając się z niego że " ryje ryjem o ziemię" no serce się kraje jak ktoś o dziecku tak mówi.. może przewrażliwiona jestem ale niedojrzałość niektórych ludzi wzbudza we mnie wstręt.

Buziole!


[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

26-03-2013 09:21:16

Cześć mamusiesmiling smiley

Dziś piszę z domku nie z pracytongue sticking out smiley bo Adaś chorypłacz Ma temperaturę i zatkany nosek i przez to marudzi bidulek. W sumie trwa to od niedzieli, myślałam, że to na zęby, ale chyba to jakaś infekcja. Pojedziemy po południu do lekarza.
Buźka dla Was!



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 09:25 przez Glinka.

RudeZuo (offline)

26-03-2013 11:09:00

Zawiercie
mamcia mimo wszystko 50 stron... a dziewczyny narzekają, że nikt nic nie pisze...
Może jest przestój, ale jakoś dajemy radę ;P

Jesli Hania nie chce pić z żadnej butelki można podawać jej kubeczkiem, albo łyżeczką. Namęczysz sie wtedy- zwłaszcza na początku- ale potem już będzie z górki... Kwestia konsekwencji- kurcze, jak zawsze smiling smiley

kaminika dobrze, że humorek trochę lepszy smiling smiley Jeszcze trochę i bedziesz supermamą na etacie smiling smiley I jak ja Ci zazdroszczę smiling smiley
Z pracą znowu cisza- Małżon podłamany. Zwłaszcza, że mówi, że czuje jakby mnie zawiódł, bo ja się tak ekscytuję... (no ekscytuję się zawsze, to fakt).Ale sama dobrze wiem jak się dziś zmienai pracę... Jak się szuka pracy... Takie to beznadziejne wszystko niestety. Podejrzewam, że jeśli by się posatwił, to efekt byłby taki jak u Twojego męża. A to by był koszmar, bo byśmy zostali z niczym. Modlę się o poprawę sytuacji...

Glinka to Adaśko chory?? Oj biedactwo... A Ty znowu na posterunku w domku... Niech Adasiowi szybko przechodzi!!

acha
kaminika niektórzy są nierozwinięci obojętnie czy mają dzieci czy nie tongue sticking out smiley I takich lepiej nie spotykać na swojej drodze, bo człowiekowi ręce opadają.... Chociaż czasem pośmiać się z nich można tongue sticking out smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

27-03-2013 09:51:15

Zawiercie
No i tak winking smiley Ruda konwersuje sama ze sobą... Nie spodziewałam się, że to tak szybko się stanie tongue sticking out smiley

Lentilka wyleczona smiling smiley uff... Chociaż i tak zastanawiam się skąd to się wzięło... i myślę na wszystkie sposoby.. Może od nowego mleka ma taką reakcję ( już jesteśmy zupełnie na 2)... Albo co tam jeszcze jadła myślę innego niż zwykle.. Kosmetyki są te same, więc odpada. Pieluchy też. A może to taki jednorazowy incydent? Sama nie wiem... Jak myślicie?

Z pracą znowu nie tak jak byśmy chcieli..Ach to życie! Już mi się w ogóle nie podoba (choć słoneczko dzisiaj pikne smiling smiley

Glinka jak tam Adaś?? Dalej gorączkuje czy może to jednak nie infekcja, a ząbki uparte??

aga a Ciebie gdzie wywiało?!?


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamcia3 (offline)

27-03-2013 10:12:10

Warszawa
hejka
Kaminka,Rude Zuo mam tez niekapki ale mała jakos za słabo ciagnie i pije i nic nie ubywa...podaje ze strzykawki troche picia albo z kieliszka na leki, tak to głownie z cyca pijesmiling smiley Chce odstawic ale jak to zrobic??? Ona musi mleko przeciwalergiczne pic....
U nas idą zęby i mam wrażenie że wszystkie na raz..narazie jest 1 dolna. Mała bardzo nerwwowa jest przez to, krzyczy, macha łapkami, widac że sie bardzo denerwuje. Smaruje jej bardzo dobra mascią i dziala odrazu. Nocki ostatnie w miare dobre, budzi sie raz i jak sie rozbudzi to mam 2 h z głowy...Wstaje zawsze o 6.30.
MOja pomału etz zdrowieje, ma katarek i kaszel ale juz koncowka wiec dzis chyba z nia wyjde na spacer. Mielismy temp 38 pare dni temu a za 2 dni ząbek...wiec byla to infekcja plus zęby.
Glinka jak Adas?
Rude zuo powiedz a kiedy sie tesciowie zorientowali że jestes w ciazy bo niedoczytalam...?? uczulenie może byc na nowe mleko albo jakis nowy skladnik..
Aga jak tam z suknią???


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.