MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

SlOwiczek (offline)

19-09-2012 21:43:27

Rzeszów
Hehe mój mały tak od tygodnia tata seryjnie mówismiling smiley I tak jak ty Alu jak ja do niego mama to on swoje TATA grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

19-09-2012 22:57:43

Szczecin
Nie no chwile mnie nie było, a tu dzieci już gadają!! winking smiley

Alicja kiedyś pisałam o tych krostkach i pytałam się Ciebie jak to u Was wygląda, byłam wtedy u lekarza i również powiedziała mi że to komar. Ona miała na głowie chyba z 7 krostek, bidulka tak ją pogryzły te komarzyska, od razu poleciałam kupić, ten rajd do kontaktu, ale komarów już chyba nie ma nie?
Słowiczek z tymi jajkami to może wypośrodkować i kupić zamiast 3 to 2, są dostępne w każdym sklepie praktycznie, i dzięki za przypomnienie, bo zupełnie mi z głowy wyleciało że na jajka trzeba zwrócić uwagę i kupić te lepsze dla brzdąca!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

19-09-2012 23:48:40

Poznań
gosiuniano właśnie ostatnio w mieszkaniu widziałam komara czy dwa, mnie też pogryzły no i Piotrusia sad smiley nawet przed chwilą jakiś leciał... jakieś ostatnie przetrwały, a przez całe lato Piotruś nie był pogryziony, dopiero ostatnio te czerwone krostki... Co do jajek to ja podaje 1, dziś też podałam. Ale 2 pewnie też są ok. Nie można przesadzać, ale wiadomo, że jakiś najtańszych z marketu nie podam. Jak trafię w sklepie na 0 to też kupię. W końcu potrzebuję 2 jajka na tydzień, bo mi lekarka kazała wolniej wprowadzać. Najwyżej będę kupować na sztuki tongue sticking out smiley Bo po co mi 10 jak ja i tak za często nie jem, tylko się zmarnują. Jak się ma małe dzieci to lepiej mieszkać na wsi, bo tam się ma wszystko naturalne. A w mieście to trzeba się ciągle zastanawiać czy to będzie dobre dla dziecka..


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

20-09-2012 07:07:11

Tychy
A u Nas ostatnio ja cały czas mówię do Julci powiedz: "Mama"smiling smiley I wiecie co, ze 2 dni temu, dałam jej jak co dzień jogurt, po jogurcie dość mocno jej się odbiło i troszeczkę ulała, co ostatnio bardzo rzadko jej się zdarza, popatrzyła na mnie i mówi: "Mama", kiedyś dość często mówiła: "Mamama", albo "Mememe", ale samo "Mama" udało jej się pierwszy raz. Wiem, że było to nie świadome, ale złapało mnie za serce okropnie, to było takie cudowne. Wczoraj moja Mama mówiła do Julusi, znowu powiedz: "Mama" i też jej się udało powtórzyć.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

20-09-2012 08:02:10

Rzeszów
Gosiu polecam się grinning smiley
A własnie miałam się was pyać o jeszcze jeden rodzaj..jaja "ściółkowe" czyli jakie grinning smiley:>mały grymaśnik
Aluteż myślałam o kupnie na sztuki ale z tym to bym musiała chyba na bazar jakiś iśc ale tam nie ma pewności.. niby swojskie no ale czy świeże :/dziecko i owoc

Ehh te nasze szkraby jeszcze nie tak dawno czekałyśmy aż się urodzą a już siadają, mówią i ząbkują smiling smiley))

My dzisiaj chyba w domku bo pogoda paskudna więc nie ma co ryzykować smiling smiley

Miłego dnia:*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

20-09-2012 08:28:27

Tychy
U Nas też pogoda nie za bardzo, bo na termometrze, jak na razie 10 st.;/ Ale my przeciwnie...Ryzykujemy;d Ubieramy się grubo i spacerujemy nawet przy takiej pogodzie, żeby Julcia się przygotowywała do zimy;d

Właśnie idziemy się szykować, odwiedzimy też Babcięsmiling smiley Miłego dnia:*


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

20-09-2012 09:40:03

Rzeszów
Nie to że nie chce ale u nas lało więc raczej niezbyt to była opcja na spacerek smiling smiley teraz troszeczkę przestaje więc może potem się wybierzemy bo i tak trzeba iść po jajka grinning smiley i cos na obiad smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

20-09-2012 10:06:30

Warszawa
A ja słyszałam kilka razy jak mąż uczył malutką mówić "mama", chce mi sprawić przyjemność. A ja uczę ją "tata", chciałabym aby to słowo wymówiła jako pierwsze, mężowi byłoby przyjemnie, ale u malutkiej z mową to bardzo słabo.

Ja już mam jajka dla małej, są oddzielnie w lodówce, bo dostałam ze wsi od kobiety, która hoduje kurki na własnym podwórku i karmi je swoim zbożem. Z tą nieświerzością jajek z bazarku to nie koniecznie jest tak jak piszecie. Jajko nieświerze brzydko pachnie, zdrowe powinno być bezzapachowe. lepsze z bazarku niż z supermarketu, bo te są na 100% z farm, a takich jajek w ogóle nie powinno się podawać dzieciom. Nie chodzi tylko o to czy ściółkowe, klatkowe czy wolny wybieg, większe znaczenie ma karma. Ja juz mam zapas, jajka tak szybko się nie psują, kiedyś przechowywano je tygodniami bez lodówki. A jeżeli będzie któreś śmierdziało chociaz trochę to wyrzucę, nie wszystkie się zepsują.

Czy Wasze dzieciaczki mają z tyłu na potylicy gorącą główkę, bo u mojej małej to czasami aż czuć jak promieniuje ciepło. Nie wiem czy tak powinno być?

AgnieszkaO (offline)

20-09-2012 16:49:55

Tychy
ElsnerJa nic takiego nie zauważyłam, tzn. Julcia ma z reguły ciepłą główkę, ale nie w sposób w jaki to opisałaś.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

elsner (offline)

20-09-2012 18:44:03

Warszawa
Agnieszka, ale Julcia ma tak samo ciepłą główkę jak Twoja, czy cieplejszą? Bo Anusia ma cieplejszą ode mnie i męża, gdy przystawiam rękę to czasami aż czuć że to ciepło wydziela się. Nie cały czas, ale często, szczególnie podczas jedzenia. Martwi mnie to, bo nie wiem czy to nie objaw krzywicy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.