WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Anexik1985 (offline)

28-02-2011 15:36:04

Nibylandia
gangsterka Gratulacje!! Ja z kolei radzilabym zrobic wszystkie badania krwi, szczegolnie cytomegalie i toksoplazmoze. W zyciu bym nie pomyslala ze przeszlam cytomegalie gdyby wlasnie nie badanie w ciazy!! Mimo ze wszyscy zdrowi w rodzinie moga wystapic choroby bezobjawowe o ktorych nie masz pojecia. Wiadomo zrobisz jak zechcesz smiling smiley ja wciagu miesiaca robilam 2 razy badania krwi bo okazalo sie ze zelazo mialam za niskie a jest to dosc niebiezpieczne dla rozwijajacego sie maluszka.

szaga kielbasa i spagetti... mixik nie z tej ziemi smiling smiley ale ja np. lubie kanapki z dzemem i zoltym serem a wiem ze niektorych to zestawienie dziwi wiec ja sie Twojemu M nie dziwie grinning smiley

ewelina ja kiedys bylam nawet u wrozki tongue sticking out smiley mialam wyjsc za maz za blondyna o niebieskich oczach...moj M jest brunetem o zielonych oczkach wiec jakos sceptycznie podchodze do jakichkolwiek wrozb smiling smiley dla mnie sie liczy to co czuje a czuje ze to maly M rosnie winking smiley

madalena ja mam jutro genetyczne i mam stresika niezlego!! Ale wierze ze wszystko jest ok smiling smiley wszyscy mi mowia ze mdlosci ktore mnie niemilosiernie jeszcze mecza sa znakiem zdrowej ciazy ile w tym prawdy niewiadomo ale wierze w to co mowia grinning smiley
Co do plci maluszka mysle ze jeszcze moze to troszke potrwac zanim sie dowiemy na 100%, moja kolezanka w 4 miesiacu byla na badaniu i lekarz nie mogl powiedziec na 100% czy to synys czy corcia ale ona widzi i tak dziewczynke mimo ze lekarz nie potwierdzil na 100 %. takze mysle ze intuicja nasza ma tu wiele do powiedzenia smiling smiley

szaga w Brukseli pewnie maja najlepszy sprzet i dlatego juz wiesz smiling smiley

Mysle ze badanie 3D da nam odpowiedz nawet teraz smiling smiley tam najlepiej wszystko widac


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 15:37 przez Anexik1985.

gadzielec (offline)

28-02-2011 15:39:41

Szaga mój mąż też jest wybredny jeśli chodzi o jedzenie. Jak pytam co by zjadł to mówi "wszystko jedno", a jak już coś przygotuję to marudzi, że akurat nie tego chciał wrrr... czasami mam ochotę coś mu zrobić. Odkąd przebywanie w kuchni wywoływało mdłości robię jednodaniowe obiady. Dzisiaj kopytka z sosikiem z mięskiem. Mniammm... Od rana mam jazdę na słodycze, pochłonęłam paczkę ciasteczek (ostatnią), poprosiłam męża aby wracając z pracy kupił mi coś słodkiego, a on wykupił chyba pół sklepu i trochę cukierni smiling smiley gdybyście miały ochotę na słodkie łakocie zapraszam smiling smiley

Ja mam wizytę u gin w piątek. Mam nadzieję, że dostanę jakieś witaminki, bo skończył się I trymestr i chyba czas przestać brać Folik. Oczywiście liczę też na to, że gin rozwieje moje wątpliwości dotyczące płci.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

28-02-2011 15:50:43

3city
Anexik1985 no to ładnie sad smiley ja nie mam żadnych mdłosci w ciąży, ani razu nie wymiotowałam. No ale żeby nie zwariowac mówię, że dlatego że mam twardy żołądek (ser z dżemem też lubię - ma jakiś taki fajny smak smiling smiley ) więc wszystko u mnie pewnie też będzie dobrze.

gadzielec ja też w piatek mam wizytę, ale późno bo dopiero na 19 wiec w poniedziałek pewnie napiszę co i jak (w weekendy maż okupuje kompa).




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

28-02-2011 15:51:50

Bruksela
Madalena888 musisz przynajmniej godz przed badaniem podkarmić dzidzię czymś słodkim. To nie będzie spała podczas badania. Ja niestety nie mogłam, bo po badaniu usg miałam iść na pobranie krwi. I skutek był taki,że usg genetyczne zazwyczaj robi się przez powłoki brzuszne ale moja dzidzia się schowała, bo jest wstydliwa ( i nawet wiem po kim to mawinking smiley ) i trzeba było robić dopochwowo.

Anexik kanapka z serem zółtym plus dżemik truskawkowy to teraz u mnie standard na śniadanie. Uwielbiam taki zestaw!
A jeśli chodzi o męża to on jest strasznie mięsny i żadne wynalazki go nie interesują. A spagetti jest za mało mięsne a do tego makaron, to dla niego koszmar. Czasami więc gotuję na dwa garki jeden obiad dla niego, drugi dla mnie:chips:

Gadzielec to jakbym swojego męża słyszała hihihi... Na poczatku małżeństwa jadł mi z ręki dosłownie, wszystko co przygotowałam było smaczne i zawsze mi powtarzał, że gotuję z sercem. No ale po 9 latach małżeństwa gusta sie zmieniają, kulinarne też ...


Dziewczyny nie bójcie sie genetycznego, jesteście młode i nie musicie się obawiać. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
A teraz zmykam, córcia akurat śpi, bo ma gorączkę i biegunkę chyba znowu grypa żołądkowa. Już po raz trzeci w ciągu trzech miesięcy brrr...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 15:58 przez szaga.

madalena888 (offline)

28-02-2011 15:56:11

3city
szaga oooo to bueno sobie zjem (albo dwa nawet) grinning smiley to mi dziecko będzie kicać ładnie na filmiku grinning smiley
A córci Twojej życzę zdrówka, bo takie grypy bardzo wykańczają organizm. Biedulka mała :*
Młode, młode - ja 29 lat mam grinning smiley stara dupa jestem i to dopiero moje pierwsze dziecko (i raczej jedyne).




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gangsterka (offline)

28-02-2011 16:27:44

Antwerpen
sara_85 uwazam,ze powinnas powiedziec o swojej ciazy.Wazne jest Twoje i Twojego dziecka zdrowie a nie opinie wspolpracownikow.Masz przywileje pracujac w ciazy.Jesli masz prace w zmiennych temperaturach,stojaca,fizyczna..idz do gienka i powiedz mu o tym.Wypisze Ci opinie wowczas pracodawca da Tobie lzejsza prace (jesli nie chcesz isc na L4 ) badz sam gienek wypisze juz L4.Nie kryj ciazy,bo ciaza to wazny moment do rozwoju twojego dziecka a po co Ci stres?





Anexik1985 (offline)

28-02-2011 16:45:31

Nibylandia
madalena mdlosci mimo wszystko nie sa zadnym wyznacznikiem. Takze ciesz sie ze ich nie mialas bo dla mnie ta ciaza moze byc ostatnia wlasnie z tego wzgledu jakie ciezkie mialam mdlosci winking smiley

szaga Na sniadanko tylko dzemik z serkiem nic innego nie przechodzi przez gardlo.
Zycze szybkiego powrotu zdrowia dla corci buziak od dziecka

Nikita Kiedy do nas wrocisz ?? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 16:46 przez Anexik1985.

tatjana (offline)

28-02-2011 17:47:55

Nikita czekamy na Ciebie smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 18:12 przez tatjana.

Nikita (offline)

28-02-2011 17:48:26

OLUNIA wszytkiego ciążowo najlepszego Kochana :***

A teraz możecie mi pogratulować,właśnie zostałam ciocią smiling smiley Moja najukochańsza przyjaciólka,jeszcze z podstawówki właśnie urodziła zdrowego,donoszonego synka smiling smiley Tak strasznie,strasznie się ciesze!!!Ona miała termin na 05.03 a ja na 05.09,jeszcze w czwartek rozmawiałyśmy że pewnie żadna z nas nie urodzi w trerminie winking smiley

Wreszcie nadrobiłam zaległości grinning smiley
Tak w skrócie-współczuje Wam teściowych,moja jest cudowna,mówie do niej mamusiu a ona do mnie córeńko.Jej największą zaletą jest to że widuje ją góra cztery razy w roku winking smiley grinning smiley

Pościele są śliczne ale nie pasują do mojego "zboczenia"-uwielbiam wszytko co gładkie i jednokolorowe.W kwesti rzeczy dla Maluszka i tak musze iść na ustępstwa bo wszytkie ciuszki są z nadrukami ale im mniej tym lepiej..
Anexik możesz mi podać jakieś namiary na tą pościel z napisem kocham mame i tate?może uda mi się namieżyć w necie..?

Szaga podoba mi się Bruno smiling smiley tu są różne interesujące imiona,najlepszy jest Żyraf i Guantanamera grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Między nami jest taka różnica wieku jak między mną a moją siostrą więc dla mnie to żadna różnica smiling smiley
Super że udało Ci się z tą szkołą,mówiłam że wszytko da się rozwiązać smiling smiley

W kwestiach mieszkaniowych mam duży problem sad smiley Wynajmujemy bardzo fajny dom i niebardzo mam ochote na przeprowadzke a mój mąż naciska żeby kupić mieszkanie/domek.Wiem dobrze że jak coś kupimy to już tak szypko to Polski nie wrócimy.A do tego dzisiaj zadzwoniła właścicielka i powiedziała że podnosi nam czynsz.I to sporo!!!Nie mam pojęcia co zrobić sad smiley

Co do tetrowych pieluch-po moim martwym trupie!!!!No chyba że Maluszek zrobi mi na złość i się uczuli na pampersy.Mam ciężki uraz po mojej siostrze.Jak Ona się urodziła ja miałam 10 lat.Mama,tata i ja prasowaliśmy i skałaliśmy te pieluch,w życiu tego nie zapomne!

Magdalena1313 co do latania samolotem to musisz pogadać z ginem,ja już leciałam w 10tc,mam zamiar lecieć jeszcze ok 20tc a później nie wiem,to zależy od lini lotniczych,jedne wpuszczają na pokład do 28tc inne do 32.Musisz to sprawdzić bo mogą Cie nie wpuścić.Mnie celniczka pytała o karte ciąży!!!

W kwestii wózków każda z Was i tak zrobi co będzie chciała ale powiem Wam że jak przebije się Wam pompowane koło to na naprawe/nowe (zależnie od sklepu i producenta) czeka się nawet do trzech tygodni.I nie dają zapasowgo wózka więc przez ten czas ma się problem.
A druga kwestia to przekładanie rączki/siedzenia.Niektóre dzieci niestety chcą koniecznie widzieć mamusie na spacerza i jest cyrk.Kumpela,ta co dzisiaj urodziła (ma już półtorarocziaka) po ośmiu miesiącach sprzedała x-landera bo mały odstawiał takie cyrki że nawe się go posadzić nie dało.Kupiła spacerówke z przekładaną rączką i problem przestał istnieć.

Co do mnie to mam załamke-wagowo w ciągu dwóch tygodni schudłam pół kilo,rozmiarowo prawie rozmiar.Spodnie których nie dopinałam w 7tc dzisiaj zdjełam bez rozpinania.ZMUSZAM się do jedzenia ale w efekcie i tak zracam.NIC mi nie pasuje.W ciągu całego dnia z pewnością zjadam mniej niż przeciętny trzylatek.Jestem załamana sad smiley sad smiley sad smiley

SARA nadal nie mam imienia tatusia!!!!!!!!

KURONEKO poprosze o dane!!!!

Ewelina19 moge w tabelke wpisać Julcia?

Marrina ja wieże że jak chcesz to wytrzymasz ale po co?Jeżeli to dziewczynka,czego Ci życze,to ominie Ci kupowanie ślicznych rzeczy smiling smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

28-02-2011 18:13:21

Oj dziewczyny ale żeście się rozpisały smiling smiley parę godzin nieobecności a tu tyle do czytania smiling smiley ale juz nadrobiłam. Musiałam spakować i pożegnać mojego kochanego mężusia, który jak wcześniej pisałam wyjechał służbowo na parę dni sad smiley nie ma go parę godzin a ja już tęsknię sad smiley płacz nie wiem jak w nocy zasnę bez niego jak nie będzie się do kogo przytulić, nie będzie miał mnie kto pogłaskać po brzusiu płacz oj żeby te dni zleciały szybko bo nie wiem jak wytrzymam sad smiley płacz płacz płacz

magdalena1313 cieszę się że wyniki są dobre, ja jutro idę robić badania to zobaczymy co u mnie smiling smiley trochę się boję bo mam na 7.30 i trzeba być na czczo a ja jak czegoś nie zjem rano to zaraz wymiotuje :/

marrina ja też zawsze myslałam że płeć swojego dziecka poznam przy porodzie ale już teraz wiem że nie wytrzymam tak długo tongue sticking out smiley tak że pewnie i Tobie będzie ciężko wytrzymać ale życzę powodzenia smiling smiley

madalena888 masz sliczny brzuszek smiling smiley teraz nasze brzuszki to będą już tylko coraz większe i piękniejsze tongue sticking out smiley

szaga cieszę się że udało się zapisać córcie do szkoły, widać że dyrektor też ma serce tongue sticking out smiley

gangsterka witam nową wrześniówkę smiling smiley no i jak dziewczyny też radziłabym odwiedzić gin. choćby po to by zobaczyć dzidzi smiling smiley

monia19 witamy !!! Napisz coś więcej o sobie smiling smileysmiling smileysmiling smiley

ewelina19 a skąd wiesz że będzie chłopczyk ???smiling smileysmiling smileysmiling smiley ja bym chciała córcie ale syn też bardzo mile widziany smiling smiley oby zdrowe tylko było smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.