WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

02-03-2011 13:10:35

3city
e_di ja nie mam wcale wymiotów i mdłości i przytyłam juz prawie 5 kilo grinning smiley teraz ważę 54 i to jest najwyższa waga jaką miałam w życiu. Chciała bym w ciaży tak przytyć żeby po ciąży zostać przy wadze 55kg, wtedy będę szczęśliwa.
Ja ciuszki też będę kupowała kolorowe. Chłopakowi raczej nie założę różowej bluzeczki, ale dziewczynkę w niebieskie na pewno ubiorę. Osobiście uwielbiam żywe kolory i zielony smiling smiley mam natomiast problem co do rozmiaru. Jestem drobna kobieta, ale jak duże dziecko urodzę to nie wiem wiec raczej kupię ubranka na 62cm a jak dziecko urodzi sie mniejsze to dokupię mniejsze.
Mi się moje dziecko, poród ani nic z ciażą związane nie śni sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magdalena1313 (offline)

02-03-2011 13:32:52

Bełchatów
Hej dziewczyny smiling smiley ostatnio jakoś pusto u nas 2 dni mnie nie było i tylko 5 stron do czytania grinning smiley

Dodałam zdjęcia brzuszka w galerii, malutki na razie i w większości to tłuszczyk winking smiley

Ale mam dzisiaj apetyt, dobrze że koleżanka ma mi podrzucić obiadek bo chyba bym do 18 nie wytrzymała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

02-03-2011 13:54:28

magdalena1313 brzusio śliczny widać że ktoś w nim już mieszka smiling smiley

dyziussss (offline)

02-03-2011 15:02:04

Jelenia Góra
No i już wróciłam grinning smiley Wizyta u fryzjera zaliczona, wróciłam piękna i zadowolonasmiling smiley A uśmiałam się że szok...Fryzjerka się załamała jak zobaczył moje włosy bo strasznie się pogorszyły w ciąży są jeszcze cięższe niż były suche wypadają i się nie układają ale dała sobie z nimi radęgrinning smiley Przydałaby się jeszcze wizyta u kosmetyczki bo twarz to pełna syfków gdzie nigdy takich problemów z cerą nie miałamsad smiley ale co tu poradzić...
To musi być dziewczynka skoro mam takie pogorszenie wszystkiego, wysysa wszystko co najpiękniejsze z mamusi... no chyba ze się mały playboy urodzi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gangsterka (offline)

02-03-2011 15:11:15

Antwerpen
a ja nie mam zadnych mdlosci .Czuje sie swietnie ,chodze na plywalnie ,biegam .Dlatego jestem zdziwiona ,moze macie jakies zatrucia ciazowe ?to nie jest bezpieczne ,bo gdy organizm matki reaguje wymiotami to tym samym zabiera cenne sole mineralne ,ktore potrzebne sa do rozwoju dziecka .Tak mi mowil znajomy gienek




magdalena1313 (offline)

02-03-2011 15:15:35

Bełchatów
dyziussss Zazdroszę tego fryzjera sad smiley
Akurat pracyje drzwi w drzwi z fajną fryzjerką ale dopchac się do niej trudno a i z mojej strony jakoś sił brak. Co do kosmetyczki to powiem ci że ja jeszcze zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży kupiłam na www.grupon.pl bon na zabiegi kosmetyczne chyba 4 za 99 zł ( super okazja ) i jak do 23.03 nie pojdę to mi przepaną . A tak strasznie mi się nie chce , tym bardziej że 55 km trzeba jechać sad smiley

Marudny nastrój mam dzisiaj sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gangsterka (offline)

02-03-2011 15:16:15

Antwerpen
Nikita .. nie obraz sie ale juz mam cie za klamczuche ! grinning smiley piszesz ,ze jestes ateistka a wzielas slub koscielny grinning smiley haha moj maz jest wyznania mojzeszowego a ja katoliczka z dziada pradziada dlatego wszelkie formy okultyzmu sa nam calkowicie nieznane .Dla mnie niech rodzice robia co im sie podoba ,ich sprawa.Poniewaz zlo jest atrakcyjne wiec latwe i przyjemne .Pozdrawiam




tatjana (offline)

02-03-2011 15:18:22

gangsterka ja mdłości i wymioty miałam praktycznie od początku ciąży i moja ginekolog mi powiedziała żeby się nie martwić że czasem tak jest ale to wcale nie jest niebezpieczne dla dziecka, a że wymioty jako dodatkowy objaw ciąży świadczą o tym że dziecko rozwija się prawidłowo. Tak że na pewno nie mam zatrucia ciążowego.

dyziussss a ty miałaś farbowanie czy tylko ścięcie włosów ?? Bo ja dalej się waham :/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 15:22 przez tatjana.

e_di (offline)

02-03-2011 15:25:23

ełk
wymioty są niebezpieczne gdy prowadzą do odwodnienia organizmu, a w ciązy to raczej normalny odruch, ot trzeba więcej pić i starać się coś zjeść mimo iż zaraz się zwróci
brzuszki macie fajne, ja na swój nie mogę patrzeć, przez to leżenie naprawdę duzo przytyłam a i szczupła nie byłam tylko z nadwagą, także u mnie nic nie wiedac oprócz tego, że się upasłam


[link widoczny po zalogowaniu]

dyziussss (offline)

02-03-2011 15:27:02

Jelenia Góra
tatjana Ścięcie i farbowanko (bo po balejażu odrosty) fryzjerka jeszcze ze mnie się śmiałą z której strony w ciąży jestem bo tylko widać że schudłam a nie że w ciąży grinning smiley Mówię Ci idź Kochan humorek ci się poprawi a i człowiek chęci do wszystkiego nabiera smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.