WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

szaga (offline)

26-02-2011 18:01:04

Bruksela
Ja bym zjadła kawałek dobrego ciasta, takiego domowej roboty...
Słoneczka też mi brakuje, u nas dzisiaj pada przez cały dzień, okropna pogoda ....

tatjana (offline)

26-02-2011 18:44:27

Skąd ja znam te huśtawki nastroju ... mój M. stwierdził ostatnio ze nie wie jak sie do mnie może odzywać bo prawie na wszystko reaguje płaczem płacz nawet jak powie coś miłego tongue sticking out smiley taka się ze mnie zołza zrobiła ostatnio szaleniec



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-26 18:48 przez tatjana.

Anexik1985 (offline)

26-02-2011 20:18:37

Nibylandia
Hey dziewczyny!!
Wpadlam tylko na chwile bo dzien mam okropny!! juz w nocy nie spalam bo zaczela mnie gloowa bolec i tak do tej pory jakby mnie ktos kijem w tyl glowy uderzyl...
Dla poprawy humoru moj M zabral mnie do miasta oddalonego od nas o 70 km bo tam jest ogromny sklep dla dzieciaczkow.
Juz wczesniej wybralam wozek na necie i w tym sklepie moglam go sobie obejrzec - jest cudny!!
M powiedzial ze po wtorkowym usg jak wszystko bedzie ok to jedziemy i go kupimy smiling smiley
Kupilismy przesliczna posciel z napisem 'kocham mame i tate' cudo!!!!

Niektore z was pewnie pomysla ze za wczesnie ze wszystkim ale my z M mamy inne zdanie grinning smiley

Po powrocie polozylam sie spac z mysla ze bol glowy przejdzie niestety nie przeszedl i dlatego ledwo zyje...

Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewcia21 (offline)

26-02-2011 21:51:49

Tarnowo Podgórne /Poznań
Hej ja tylko na sekundke wpadlam pochwalic sie moim skarbem który za 4 dni skończy 2 miesiącesmiling smiley




Anexik ja tez kupowałam rzeczy wczesniej ale ty to jestes mega szybkasmiling smiley nie ma co sie spieszyc masz bardzo duzo czasu ze spokojem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kuroneko (offline)

26-02-2011 22:25:03

A moje kochanie się na mnie obraziło O_o i powiedziało że przez jeden dzień ze mną nie rozmawia bo musi sobie odpocząć dodając że jestem nieznośna ];->
I ma w sumie rację więc nie oponowałam

I poproszę przy okazji o małe wyjaśnienie o jaką tabelkę chodzi...?
Jakoś nie potrafię do tego dojść a moje logiczne myślenie zostało poważnie zachwiane przez brak solonych paluszków i lodów miętowych z czekoladą ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

26-02-2011 23:19:20

Ewcia śliczny szkrabeksmiling smiley I taki delikatniutkismiling smiley Moj Kacper jak sie urodzil (4100kg) to od razu byl chlopsmiling smiley


Anexik przeciez nie kompletujesz wszystkiego na juz, tylko kupujesz jka widzisz cos fajnego:0 Wiec wcale nie za wczesnie, a sprawia przyjemnosc, co nie?smiling smiley


Jutro znow szkolasad smiley

Dzis egzamin zaliczony, trzymalyscie kciuki ? :p




Karolajjna (offline)

27-02-2011 08:40:29

Tatjana Gadzielec brzuszki super - mój narazie wygląda jak spora oponka z sadełka choc może wieczorem jakby bardziej wystaje smiling smiley z fotkami jeszcze troche poczekam, może bardziej sie uwidoczni grinning smiley

Szaga Nikita dacie radę , choc pewnie ta prywatna bezludna wyspa sie przydała nie tylko Wam.

Ja wczoraj miałam dzien w kuchni. Wzięło mnie na pieczenie ciasta, robienie sałatki i w między czasie obiadek smiling smiley Jak skończyłam mój kręgosłup dał mi popalić ale za to wieczó był wspaniały. Odwiedziły mnie koleżanki z pracy robiąc mi ogromną niespodziankę - dostałąm od nich cudowny bukiet krokusów z bibuły hot smiley. Zasiedziałysmy się prawie do pólnocy ale, tego było mi trzeba - kontaktu z ludźmi.

Mnie jak narazie mdłości i inne przykre dolegliwości odpuściły, ciekawe na jak długo!

Jakie macie kobietki plany na dziś?? Ja sie wybieram z T. do jego rodziców z ciastem urodzinowym, bo jutro to nie będzie jak..

Buziaki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gadzielec (offline)

27-02-2011 10:54:11

Ewcia21 śliczny Maluszek smiling smiley

Dziewczyny jak dzisiaj humorki? Ja się wczoraj wypłakałam za wszystkie czasy. Nadal jestem chora, na ustach wyskoczyło mi "zimno", od razu poszły w ruch plastry compeed i prawie nic nie widać. Ale to nie wszystko, przejrzałam masę różnych forów i wyczytałam, że to bardzo szkodliwe dla dziecka, powoduje wady słuchu, wzroku a nawet to na "P" no i w płacz. Po jakiejś godzinie płakania olśnienie - tel do gina. Uspokoił mnie, powiedział, że to nie jest groźne, na pewno nie w 13 tc, a poza tym ja to już kiedyś miałam (zdarza mi się gdy bardzo zmarznę, ostatnio z 1,5 roku temu) więc przekazałam dziecku przeciwciała. Uff... kamień z serca. Nadal jestem rozdrażniona, wszystko mnie denerwuje.... szkoda gadać sad smiley

Anexik ja też zaczynam kupować rzeczy dla dziecka. Oczywiście bez presji, na spokojnie jak coś mi wpadnie w oko. Mam już miśka Benny'ego z bijącym sercem, teraz poluję na monitor oddechu Angelcare. Wszyscy mówią, że to zbędny wydatek, ale ja i tak go kupię. Będę czuć się spokojniej.

Nikita co do wieku. Ja mam urodziny dopiero w październiku ale rocznikowo mam 25lat.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

27-02-2011 11:32:33

ełk
dzisiaj moje pierwsze wyjście do ludzi, idziemy do taty na urodzinki


[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

27-02-2011 14:18:25

Długopole Zdrój
Gadzielec Kurcze mi dzisiaj w nocy też to wstrętne zimno wyskoczyło. Trochę swędzi. Ja niczym nie smaruje , na razie nie pękło więc może się wchłonie i nie będzie tych okropnych strupków.

Gadzielec i Tatjana śliczne te Wasze brzuszki ,ja robiłam zdjęcie w 11 tyg. jak będę w 13 to też dodam. Jeszcze trzy dni.

Szaga ja też tęsknie czasem za zimnym piwkiem albo lampką wina z przyjaciółami, a na cicho zapraszam do mnie. Upiekłam kokoska z kremem i masą. Robiłam pierwszy raz ,ale wyszedł pycha.

Dziewczyny ja poluję na takie trampki dla niemowlaka, widziałam ostatnio w sklepie kosztowały 13,99 zł. Chyba dzisiaj się wybiorę i je kupie ,jeśli jeszcze będą ,bo była juz tylko ostatnia para. Jutro mam urodzinki więc chyba zrobie sobie prezentsmiling smiley

Ja już mam 3 pary skarpeteczek i dwa małe ręczniczki. No i oczywiście łóżeczko .


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.