WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

tatjana (offline)

01-03-2011 20:02:02

Gangsterka Ja również jestem katoliczką wierzącą i praktykującą i uważam że kwestia wróżb zależy do podejścia do nich. Pewnie nie tylko ja, ale i dziewczyny również, traktuję te wróżby jedynie jak zabawę i nie traktują ich poważnie, przecież od machania obrączką nie jest sie zaraz opętanym.

gadzielec (offline)

01-03-2011 20:12:54

Gangsterka wróżby traktuję z przymrużeniem oka, tak jak horoskopy, taroty, wróżki, elfy i krasnoludki. Mimo, że jestem katoliczką nie uważam, że przez quiz, który zrobiłam moje dziecko było opętane. Płci dzidzi pewna nie jestem, kochaliśmy się dość często i w sumie przed owulacją, w trakcie i po. Jasne, że najważniejsze aby dziecko było zdrowe, a o płci dowiem się na usg, jak nie teraz to za 4 tyg, albo za kolejne 4. Jeśli będzie dziewczynka będę szczęśliwa, jeśli chłopak też, bo w końcu nie będzie miał bolesnych miesiączek i porodu.
Marrina ja na razie kupuję małe gadżety, miśki, leżaczek, matę edukacyjną, podgrzewacz itp. Ciuszki tylko wtedy gdy coś mi się spodoba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gangsterka (offline)

01-03-2011 20:57:20

Antwerpen
Pojde do gienka ale moze za 2 lub 3 miesiace,zeby zrobic 4D film.Moj przyjaciel jest dobrym gienkiem ale wstydze sie.Jednak bede musiala pojsc kiedys do niego i zdjac gacie grinning smiley teraz moim fatum stala sie kanapka z mc donalds sad smiley nie jadam fastfoodow ale moja Zuzia chce tej wstretnej kanapki z kurczakiem ! moj maz jest przeciwny takiemu jedzeniu a ja mu nie powiem,ze chce a wrecz pragne az marz o takim mc chickenie :chips: jestem twarda i staram sie nie myslec o tym wstretnym jedzeniu za to chodze i wyjadam roznosci ,ktore chociaz troche mi zaspokoja moze tego kuraka smak i apetyt na niego .Doopa mi predzej urosnie niz zaspokoje swoja zachcianke sad smiley dzis 2 dzien jak mi sie jej chce .Kolo mc donalds przejezdzalam i patrzylam z mysla,ze moze ktos mi wyniesie i poczestuje grinning smiley w zamian za to kupilam fasole i bede robila jutro bretona .Do kurczaka jej daleko ale co zrobic,kiedy woli sie zdrowe jedzenie od tego chemicznego.Zuzi chce sie chemii z mc d. wiec moze zjem mydlo ciąża mala jest to sie nie skapnie radość




Gangsterka (offline)

02-03-2011 00:05:45

Antwerpen
Czy bola was juz plecy? ja sie wyginam na kazda strone i brzucvh mi sie pokazuje az sie boje dzwigac tyle ciezaru sad smiley mam duzy biust i kregoslup czulam juz wczesniej ale teraz to masakra a co bedzie pozniej ? za miesiac ? za 3 miesiace ? o zgrozo !! jakis masaz by sie przydal :whipping:




Nikita (offline)

02-03-2011 00:52:29

A ja jestem ateistką i wszytko mi wolno grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale i tak podpisuje się pod tym co napisała Tatjana i Gadzielec smiling smiley
Gangsterka a lekarz Ci potwierdził płeć czy opierasz się tylko na swoich przeczuciach?

Anexik jak USG???????????????
Pościel cudna,dzięki,okazało się że jeden sklep,całkiem duży mam w Gdańsku pod nosem smiling smiley
Ja znam Bhs smiling smiley Musze się tam wybrać smiling smiley

Marrina to długi był Kacperek smiling smiley a pamiętasz ile ubranek zużyłaś na jeden rozmiar?i ile czasu używałaś?nie wiem jak szypko rośnie taki maluszek..A nie chce bez sensu kupować za dużo.

Szaga..?

Olunia,Magdalena sprzedałyście mi sprzeczne informacje winking smiley obrączka rusza się wahadłowo a urodzi się to,co mój szanowny małżonek zmajstrował.
Najważniejsze żeby było zdrowe,ale jak,odpukać,nie będzie,to będe kochać jeszcze bardziej!!!!!!!!!!!

A co to tego że się rozpisałyśmy-dobrało się pare bab(za przeproszeniem) które lubią sobie pogadać grinning smiley grinning smiley grinning smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 00:54 przez Nikita.

Karolajjna (offline)

02-03-2011 07:34:59

Dziewczyny a ja dzis po 5 dniach spokoju znów wymiotuje sad smiley a najgorsze ze dziś mam dentyste ... żebym tylko nie zwymiotowałą w gabinecie bo będzie wstyd :/

Olunia odnosnie grzybicy, ja miałam ja na początku i dostałam jakieś globulki a jak zapytałma co z narzeczonym to powiedziała że on ma kupic Clotrimazolum bo mi w ciązy nie wolno tego stosować... więc nie wiem jak to jest u Ciebie.

Odnośnie wróżb to popieram dziewczyny, że ważne jest podejście, parę zartów i zabawa jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
A nasze zdolności pisarskie genialnie okresliła Nikita - pare bab co lubia pogadać !!

uciekam, może uda mi się cos dojeśc po rannych wymiotach , żeby dotrzymac do wizyty u dentysty...

Miłęgo dnia Kobietki!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

02-03-2011 10:05:37

3city
Gangsterka ok ok, ja na temat wiary nie będę się wypowiadała, bo to tylko konflikty rodzi. Cieszę sie, że wiara pomaga Ci w życiu. Trzeba w coś wierzyć smiling smiley A te wróżby to bzdety, głupia zabawa. Ale powiem Ci, że jedno w co nie wierzę to opętania. Taka sama głupota jak wróżby winking smiley a ostatnią miesiączkę dostałam 1 grudnia a cykle mam 28 dniowe i bardzo regularne, tylko, że kochaliśmy sie praktycznie codziennie i nie wiadomo co tam w jajeczko trafiło i za którym razem grinning smiley

Nikita powiedz gdzie ten sklep, bo do gdańska mam bliżej niż do Gdyni (może na Kartuskiej?)




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dyziussss (offline)

02-03-2011 12:35:59

Jelenia Góra
Witajcie dziewuszki smiling smiley Od rana w dobrym nastroju biegam, bo odebrałam wyniki i są bardzo dobre smiling smiley W przyszłym tygodniu wizyta i usg.. kolejny stres sad smiley
Anexik jak tam usg?

Lece zrobić sobie coś z głową u fryzjera a potem samżonko na tłusty czwartek dla mojego łasucha M.
Miłego dzionka laseczki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

02-03-2011 12:56:24

ełk
witajcie dzieweczki,
ja jak miałam spokój w I trymestrze z wymiotami tak teraz strasznie mnie mdli, przestaje jak cos zjem a za jakis czas znowu bleeee, ratuję sie kisielami i owocami z puszki
ja w sumie nie wiem czy chcę bardziej dziewczynkę czy chlopca i wiecie wcale nie musze znac plci. Nie dla mnie moda - niebieskie dla chłopca, różowe dla dziewczynki, lubie rózne kolory i dla takich maluszków to wszystko pasuje wiec nie muszę znac płci żeby zakupy zrobić
A dzisiaj mi się sniło, że urodziłam bliźniaczki i nikt nie wiedział,że je mam, zanczy sie lekarz i wszyscy powiedzieli, że będzie chłopak i tylko on a tu niespodzianka bo jeszcze dziewczynka wyszła LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

02-03-2011 13:09:48

Cześć dziewczyny w porównaniu do wczorajszego dnia dzisiejszy jest o niebo lepszy grinning smiley zero wymiotów i nudności smiling smiley biegam od rana: to pranie, to gotowanie , zmiana pościeli i porządki, takie siły we mnie wstąpiły. No a dzidzi ma dziś ogromny apetyt i juz dwie dokładki spagetti zjadło i dalej głodne grinning smiley tyłek mi rośnie i brzuch ale dla niego wszystko niech sobie zdrowo rośnie smiling smiley A humor to chyba zawdzięczam temu że mąż dziś wraca smiling smileysmiling smileysmiling smiley i jakąś pewnie pyszną kolację mu przygotuję :romantic_dinner:

dyziussss świetnie że wyniki są dobre i zobaczysz usg i wizyta też będą ok smiling smiley daj znać jak po wizycie u fryzjera grinning smiley

e_di fajny sen grinning smiley ale uważaj bo może się spełnić tongue sticking out smiley znam przypadek znajomych , cały czas było że będą mieli dziewczynke i na usg też tak było widać a przy porodzie niespodzianka urodziła się dziewczynka a 3 minuty po niej urodził się chłopczyk grinning smileygrinning smiley to dopiero niespodzianka była grinning smileygrinning smiley a brzuch normalny miała jak w pojedynczej ciąży tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.