WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Nikita (offline)

01-03-2011 13:39:11

Ewelina też myśle że powinnaś zapytać lekarza..Ja mam takie kułcia często ale po lewej stronie.Mam je od samego początku ciąży i lekarz kazał mi się tym nie przejmować.
Co do obrączki to Twoim zdaniem jak się rusza wahadłowo to chłopiec czy dziewczynka?


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

01-03-2011 13:44:50

3city
Hej dziewczyny smiling smiley

ewelina19 a jak ma sie zachowywać ta obrączka na dziewczynę? Ja robiłam wczoraj z ciekawości i obrączka w jednej linii się przesuwała.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

01-03-2011 13:52:31

Cześć dziewczyny to była chyba moja najgorsza noc sad smiley jak sie przebudziłam o 2 tak do rana już nie zasnęłam, a jak wstałam to ledwo do łazienki zdążyłam bo znów wymioty wróciły i na te badania rano jechałam i niczym z domu wyszłam to drugi raz wymioty tak że masakra :/ na poczekalni ogrom ludzi i 15 w kolejce byłam i tak niedobrze ale jakoś przetrwałam i jak tylko stamtąd wyszłam to prosto do sklepu żeby coś zjeść żeby znów nie wymiotować. Dobrze że mam was to jest się do kogo pożalić jak męża w domu brak .
Agneta 84 Witam nową wrześniówkę smiling smiley
Nikita a ty do fryzjera idziesz farbować czy zciąć włosy, bo ja mam juz takie odrosty i tez mam ochotę się wybrać ale słyszałm że w ciąży nie wolno farbować włosów i nie wiem co zrobić confused smiley
A wy dziewczyny jak myślicie ??
Ja też próbowałam z obrączką z ciekawości i kręciła sie cały czas w kółko ... ale nie wiem czy to jest na chłopczyka czy dziewczynkę pytajnik Która wie niech napisze smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 14:03 przez tatjana.

ewelina19 (offline)

01-03-2011 14:04:20

Radomsko
Ruch na około dziewczynka, ruch pionowy chłopiec.
Mi wyszła tylko dwójka dzieci bo obrączka stanela. ( dziewczynka i chłopczyk )
No tak .. mojej gin nie ma bo sobie ferie zrobiła dopiero w poniedziałek będzie... no ale jak to nie przejdzie to pojadę na pogotowie najważniejszy jest dzidziuś.
W ciąży mozna farbować włosy... ale nie w pierwszym trymestrze.. : ) tak mi powiedziała fryzjerka. gin. No i dziewczyny na forum : )


[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

01-03-2011 14:08:43

Tatjana to było chyba pierwsze pytanie które zadałam mojemu ginowi!!!Powiedział że prosze bardzo ale może się zdażyć że mi inaczej kolor chwyci.
Czytałam o tym dużo w necie i podobno nie ma dowodów na to żeby dzidziusiowi to mogło zagrozić.
Rozmawiałam z fryzjerką i powiedziała mi to samo co gin,że może różnie chwycić,dlatego zamiast całych włosów zrobie chyba tylko odrosty i cienkie pasemka.Zresztą nie znam chyba dziewczyny która nie farbowała włosów w ciąży,z moją mamą włącznie i nic mi nie jest winking smiley

Ewelina próbowałaś nospe forte i poleżeć?Mi czasem przechodzi dopiero po trzeciej..


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 14:18 przez Nikita.

madalena888 (offline)

01-03-2011 14:33:46

3city
ewelina19 ja to już sama nie wiem jak na chłopaka bo wszędzie inaczej piszą. Jak u mnie będzie chłopak to będzie zawód. Wszyscy chcą dziewczynkę.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

01-03-2011 14:42:30

Długopole Zdrój
Nikita co do normy jedzeniowej to faktycznie nadrabiam za was. Ugotowałam dzisiaj rosołek ryżowy i zrobiłam pierożki z kapustą i grzybami. Przech chwilą dopiero zjadłam obiadek ,a już znowu mi się chce jeść. Ja nie wiem czy to normalne. Może mam tasiemca? żartuję mój mały szkrabek widocznie tyle potrzebuje. Nikita nie martw się przecież dziecko ,bierze z Ciebie to co potrzebuje.

Kurcze wzięłam sobie trochę azulanu i przemyłam ,ale piekło. Teraz już nie swędzi.


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

01-03-2011 14:45:39

Długopole Zdrój
Dziewczyny jak obrączka rusza się w jednej lini to na chłopca ,a jak się kręci w kółko to na dziewczynkę. Przynajmniej u nas w rodzinie tak wszyscy twierdza i się już nie jednemu sprawdziło.[[size=large][/size]/color]


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

01-03-2011 15:01:41

Dziewczyny wiecie co zauważyłam smiling smiley widać że my wrześniówki jesteśmy bardzo zżyte i dużo piszemy bo np. majówki czy sierpniówki mają dużo mniej stron od nas napisane choć ich terminy są bliższe smiling smileysmiling smileysmiling smiley oby tak dalej smiling smiley

Anexik1985 (offline)

01-03-2011 15:04:07

Nibylandia
Agneta84 Witaj w naszym gronie smiling smiley

Nikita Milo ze do nas wrocilas smiling smiley
co do poscieli to stronka firmowa to www.bondodo.eu tam wejdz w kolekcje 'I love', zdjecie nie oddaje koloru poscieli moim zdaniem, ja kupilam kremowa i jest sliczna a na foto przynajmniej na moim kompie wyglada jak zolta... na tej stronce znajdziesz w jakich sklepach ja mozesz kupic i sklepy internetowe. net mi cos dzis nie pracuje tak jak powinien takze na allegro nie patrzylam czy sa smiling smiley

tatjana tez to zauwazylam ze piszemy baaardzo duzo i jestesmy ze soba zzyte smiling smiley nawet te drazliwe tematy juz mamy za soba smiling smiley oby tak dalej smiling smiley


P.S. Dzis sie wkoncu dobrze czuje!! grinning smiley
o 19:40 mam wizyte i genetyczne usg. Nakupowalam sobie cukieraskow i lizakow by bobo nie spalo na badaniu smiling smiley Mam straszna niechec do slodkiego ale sie zmusze tylko po to by zobaczyc jak malenstwo sie rusza i by gin mogl zmierzyc calego szkrabka smiling smiley Nie moge sie doczekac kiedy go zobacze!!

P.S.2 Nie wiem czy w waszych miastach jest Real?? Od jakiegos czasu u nas w 2 realach sa body niemowlece za 4 zl, 100% bawelna!! Super jakos, firmowe z UK. Jesli ktoras sie orientuje to glownie Bhs


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 15:20 przez Anexik1985.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.