WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

01-03-2011 15:05:29

3city
Właśnie wyczytałam, że igła z nitka zawieszona nad brzuchem poruszająca sie wahadłowo wskazuje na dziewczynkę (wg. mądrości ludowych). smiling smiley
Taki teścik znalazłam smiling smiley zabawny nie powiem grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
tatjana hehehe mamy więcej wolnego czasu chyba grinning smiley, ale co by nie było powodem naszej częstej obecności to jest to bardzo miłe. Ja osobiście bardzo lubię z wami pisać grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 15:07 przez madalena888.

tatjana (offline)

01-03-2011 15:37:28

Madalena888 fajny ten test grinning smiley ale zbytnio mi nie pomógł 53% chłopak 47% dziewczynka tongue sticking out smiley

madalena888 (offline)

01-03-2011 15:42:56

3city
tatjana ja miałam jakieś 63% na dziewczynkę grinning smiley czytałam na jakimś forum opinie dziewczyn ciężarnych (aż do porodu) i te wszystkie wróżby, mądrości ludowe i kalendarze chińskie to się sprawdzają w 50% więc wszystko i tak zostało przy zapłodnieniu zaplanowane i teraz to już żadna z nas nie ma wpływu na płeć grinning smiley

Anexik1985 ja mam w mieście reala, ciekawa oferta może wpadnę i kupię. Trzeba coś do tego wózka dokupić bo taki samotny stoi i czeka na dalsze zakupy grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 15:45 przez madalena888.

gadzielec (offline)

01-03-2011 15:46:33

Fajny test: 30% chłopiec, 70% dziewczynka smiling smiley hihihi jest nadzieja smiling smiley
Dzisiaj wybrałam się na spacer po lesie, chodziłam tak z 2 godziny, czuję się lepiej smiling smiley U mnie pogoda jest świetna, słońce i 2 stopnie na plusie.
Mam ochotę wybrać się na jakieś zakupy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

01-03-2011 15:51:10

3city
gadzielec ja tez mam piękna pogodę słońce świeci mocno i też jest plusowa temperatura. Czekam na męża i jedziemy gdzieś połazić, bo ja cały czas w domu siedzę, więc trochę ruchu mi potrzeba. A zakupy to bym robiła najchętniej juz dla dziecka. Nie mogę sie doczekać kiedy wszystkie te piękne rzeczy będę wybierała.

Uciekam kobietki - będę jutro smiling smiley powodzenia na badaniach i miłego wieczoru życzę :*




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 15:56 przez madalena888.

dyziussss (offline)

01-03-2011 16:12:28

Jelenia Góra
Kurcze jakaś osłabiona jestem...ciśnienie mam słabe 100/60 i w głowie mi się kręci zwłaszcza jak wstaje oraz jak stoję sad smiley zaczynam się martwić, że coś nie tak jest.Mam totalny brak apetytu i chyba już schudłam z 3 kg sad smiley zamiast tyć i brzusia zero ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

01-03-2011 17:06:22

Nibylandia
dyzius nie martw sie brzusiem dopiero w 10 tygodniu jestes smiling smiley ja mam o tydzien starsza ciaze i tez poki co brak brzusia, wieczorem tylko wychodzi smiling smiley Kazdej inaczej rosnie smiling smiley wczoraj bylam u kolezanki ona w lipcu rodzi i ma taki brzuszek jak niektore z naszych wrzesnioweczek mimo to dzidzia jest zdrowa wiec sie nie martw smiling smiley to ze schudlas 3 kg to tez spokojnie ja dopiero od tygodnia przybieram na wadze powolutku, dzidzia wyssie z Ciebie to co najlepsze smiling smiley Glowa do gory!!

Jakas nerwowa sie zrobilam popoludniu.. nakrzyczalam na mojego biednego psiaka chociaz nigdy tego nie robie nawet jak mu sie nalezy... chyba zaczynaja nerwy puszczac przed badaniem... mam stresa sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dyziussss (offline)

01-03-2011 17:27:41

Jelenia Góra
Anexik1985 Dzięki za miłe słowo :* Mnie też pomału nerwy puszczają, wszystko drażni bo do odbioru wyniki jutro...oby było wszystko w porządku...
Pamiętaj że zobaczysz swoje maleństwo!!!Więc musi być dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

01-03-2011 19:37:57

Nikita Moj synek mial 58cm dlugosci, a ubranka mialam troche mniejsze i byly juz albo za male albo wcale nie nalozone.

wpadlam w ten zakupowy szal (co bylo baaaardzo przyjemne) i kupilam duzo ubranek, a maly rosl szybko i nie zdazyl zalozyc.

Dlatego teraz troche odpuszcze, ale Wy sobie poszalejcie przy pierwszymsmiling smiley


Zazdroszcze Wam organizacji, ja przy malym nie mam za bardzo czasu siasc do komputera, no i On mi w klawiature stuka, wiec nici z pisaniasmiling smiley



Ja juz od paru dni czuje sie lepiejsmiling smiley




Gangsterka (offline)

01-03-2011 19:43:40

Antwerpen
3city wrozby przynosza n ieszczescia a to dlatego,ze jezeli jestes chrzescijanka to nie powinnas wierzyc w jakies wrozby.To sam kit.Jesli pamietasz kiedy mialas ostatnia miesiaczke i jesli masz systematycznie co 28 dni to napisz do mnie a ja powiem ci co urodzisz bez wrozb.To proste jak nic wystarczy znac nature.Na 3 dni przed jajeczkowaniem jesli kochalas sie z partnerem to bedzie dziewczynka jesli w dniu jajeczkowania, bedziesz miala chlopca.Dzieje sie tak,ze dziewczynki sa silniejsze i one docieraja do jajeczka zanim ono wyjdzie i tam sie czaja.Chlopcy sa slabsi i dotra kiedy jajeczko bedzie w jajowodzie poniewaz jajeczko jest juz slabsze i chlopaki moga sie przez nie przebic.To wszystko zalezy od tegpo cyklu a nie od wahadelka. Znajomego babcia bawila sie w takie bzdury , wrozenia itp. chodzila z wahadelkiem , odpedzala choroby duperelki i diabel ja dopadl , teraz z okazu zdrowia jest niedolezna starucha.Wahadelka i wrozby sa dla dzieci szatana. Ja bym nie chciala ,zeby moje dziecko bylo opetane. Jestem katoliczka i wierze w to ,co daje Bog. Wazne zeby zdrowe bylo. Uwierz mi .Pozdrawiam








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 20:45 przez Gangsterka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.