czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

Elza (offline)

16-02-2012 20:42:03

agatadg - ooo faktycznie kiepska opinia smiling smiley ... na opakowaniu jest +6. To ja jeszcze zobaczę z tym...
I też zauważyłam,że dziewczynki na forum jakieś są sprytniejsze smiling smiley. No i już tam się nie kłoćcie smiling smiley.

aaa Kamilka77 - no mój nie chce wlasnie nic z butelki na noc tylko cycka...moze jeszcze sprobuje dac mu przed kąpaniem butelkę a pozniej po kąpaniu cycka - niech się cieszy i się zobaczy


P.S. popatrzyłam po necie na temat tych skoczków...niektorzy odradzają,a niektórzy nie mają nic przeciwko - pod warunkiem,że nie za dlugo dziecko w nim skacze. A też były cytaty z książek,że nawet taki skoczek wspomaga naukę równowagi? No nie wiem...może kilka minut dziennie jako taka atrakcja nie wpłynie negatywnie






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 20:54 przez Elza.

jsg2 (offline)

16-02-2012 21:05:41

Wrocław
Drogie Panie ,Agatadg,Kamilka77 miałam nie odpisywać ale jednak postanowiłam odpisać ( może dlatego ,że najgorszy wqurw mi minął). Otóż to ja proszę o czytanie uważne tego ,co napisałam . Przy słowie "wytknięty" po pierwsze znajdowała se emotka z puszczonym oczkiem, po drugie wyraz ten wzięty był w cudzysłów tak aby czytający zrozumieli ,że jest to żart. Przykro mi,że tego nie zrozumiałyście, nie mam pojęcia jak bardziej czytelnie mogłam to napisać. Obiecuję ,ze następnym razem (o ile taki nastąpi) napiszę słownie-ŻART. O prowadzaniu za ręce napisałam jako uzupełnienie wątku o nie wspomaganiu dzieci niechodzących . Przepraszam bardzo,widać nie każdy może powiedzieć coś na forum, jeżeli poczułyście się urażone iż śmiałam się odezwać w ogólnej wymianie zdań. Napisałam również ,że nie wtrącam się w to kto jak chowa swoje dzieci,tak więc posądzanie mnie o to,że inspiracją do mojej wypowiedzi jest zdjęcie Jagódki jest dużą przesadą.
Reasumując- odniosłam wrażenie ,że moje zabieranie głosu w ogólnych dyskusjach jest nie nile widziane ,tak więc żegnam się ,na czas jakiś na pewno.

Życzę Wam drogie mamy cudownego rozwoju dzieciaczków, duzo sukcesów w pokonywaniu trudności wychowawczych i życzę również dużo luzu, bo branie wszystkiego tak bardzo na serio zabija z czasem radość smiling smiley

Pozdrawimy z Jankiem


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

17-02-2012 07:50:05

SOSNOWIEC
dziewczyny ja myślę że obrażanie tutaj nie ma najmniejszego sensu - bo najśmieszniejsze jest to, że sama zainteresowana tematem chodzika - czyli kotkaela - nie jest urażona i sama poprosiła o opinię...

Jeśli chodzi o mnie jsg - przeczytaj uważnie posta - napisałam ci że odnoszę wrażenie - ale jeśli się mylę to przepraszam - myślę, że to było kulturalne - nie kąśliwe - jeśli tak - to ja już nie mam pojęcia jak rozmawiać na czerwcowym forum by się nikt nie obrażał...

Dorosłe jesteśmy a czasami to forum jest tak dziecinne i daremne że szok....

Mnie się wydaje że po to tworzą się takie grupy - by mamy wzajemnie się wspierały, pomagały sobie i służyły radą jesli takowe mają.. doświadczeniem... A u nas to wygląda tak, że każda rada jest traktowana jak atak, i dlatego każdą uwagę każda z nas ( ja pewnie też ) tak odbiera...

Osobiscie myślę, że wiele dziewczyn które tu było nie pisze bo nie ma sensu.... jak napisala Monia ( boją się kąsania) - to śmieszne jest nie uważacie ?? Dorosłe baby jesteśmy a czasami ...echhh...

Jsg - nie ma się co obrażać... bo widzisz ty się wkurzylaś , ale nie zastanowiłaś się że my tak samo mamy uczucia... i każdej z nas może byc przykro...

Myslę że temat wypadałoby zakonczyć i zacząć sobie radzic jak normalne mamy prawie rocznych dzieciaków - heheheeee...smiling smiley

No ...to z mojej strony byloby tyle smiling smiley i am nadzieje ze na tego posta, nikt się nie obrazi smiling smiley


ELZA wiesz co ja myslę że kilka minut dziennie nie zaszkodzi... wiadomo, że fizjoterapeuci mają rację pewnie, choc powiem ciii... ze z drugiej strony.... rehabilitantka Jagody wciąż powtarza jak ważne w zyciu dziecka jest hustanie, zabawy na placu zabaw , podskoki i ruch - że tworzą się połączenia nerwowe...więc... A wiesz co?? nie da się tego jakoś tak zamocować, żeby dziecko jak jest małe i nie chodzi nie odbijało się nóżkami od ziemi?? tylko wiesz poruszało się w górę i w dół?? frajda jest, ruch jest a nogi się nie psują smiling smiley hihi


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 07:55 przez agatadg.

Agat (offline)

17-02-2012 09:14:19

Szczecin
Zmienie temat, żeby rozluźnić, choć nie wiem, czy to pomoże..

Elza- ja kupiłam drewniany kojec 6-boczny na allegro, mam zamiar zapędzić tę moją mieszanke dwóch czortów do kojca,ale mysle,ze będa się stawiać:-) maja swoje już maniery,ale nie pozwalamy im na żadne histerie, bo potem nawet super niania nie pomoze;-) Stoje w kuchni, patrze na mate- SA OBIE, odwracam głowe -jednej juz nie ma,...idę po nia, jest pod drzwiami do łazienki. Wracam z nią, a na macie nie ma już tej pierwszej:-) normalnie osiwieje,a kilka dni temu 30-che skończyłam;-)

JSG- bez Ciebie TO NIE TO SAMO :-)!!!!

Buziaki dla Wszystkich wspaniałych Dzieciaków, i ich Mam;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agat (offline)

17-02-2012 10:15:27

Szczecin
Hehehee...uuuuuuuuuuuu Małgonia :-))))))!!!!!! 100 lat, 100 lat, niech zyje, żyje nam ! Kurde, jestemy LUTÓWKI :-) Jak to inaczej brzmi- 30 lat:-) nieźle;-) :romantic_dinner: WSZYSTKIEGO DOBREGO !


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

17-02-2012 10:38:13

Katowice
AGAT, MAŁGONIA STO LAT smiling smiley ja 30 zaliczyłam w tamtym roku winking smiley

LENA GRATULACJE


Ja kojec mam od jakiegoś czasu... taki składany jak łóżeczko turystyczne... i chłopaki tam siedzą jak gotuję winking smiley co do chodzików to chłopcy czasami w nich sobie latają ... nie cały czas ale jak już mają dość łóżeczka albo bawienia się ze mną na łóżku to wkładam ich do chodzików i bawią się w nich... tyle że moi dają mi znać miauczeniem że już mają dość chodzika winking smiley niestety teraz w zimie odpada u nas zabawa na podłodze bo mamy bardzo zimne mieszkanie ...

Agat nie wiem jak u Ciebie ale u mnie chłopaki są tak różni charakterami i na innych poziomach rozwoju :O

Jasiek to żywe złoto w łóżeczku zrobi wszystko winking smiley i sięgnie po wszystko winking smiley

Hubcio nie wstaje w ogóle ale za to ma bardzo sprawne ręce winking smiley widzę to po chwytaniu jedzenia przez nich... poza tym Hubcio potrafi nawet pól godziny bawić się zabawką czy oglądać książeczki

Z jedzeniem też nie ma problemu zjedzą każdą zupkę grinning smiley chrupki,biszkopty,owoce, makaron grinning smiley

A w marcu czeka nas wizyta z Jaśkiem we Wrocławiu z naczyniakiem na główce sad smiley ciekawe jak tatuś będzie ich rozróżniał jak Jaśka wyleczą grinning smiley

Pozdrowionka dla MAMUSIEK I DZIECIACZKÓW

kotkaela (offline)

17-02-2012 11:03:18

Tczew
Jsg - KOCHANA NIE WAŻ SIĘ ZNIKAĆ!!! Ja też bardzo lubię czytać co piszeszsmiling smiley

Agat, Małgonia - również wszystkiego Najlepszego Wam życzęsmiling smiley (tak na marginesie,to ja tu chyba najmłodsza jestem 25l)

Mamusie - po to mamy to forum,żeby pisać wszystko co myślimy,przeżywamy, jakie mamy obawy itp, więc nic nie ukrywajcie i się nie powstrzymujcie winking smiley przecież nikt nikogo nie pobije,a najwyżej ostrych słów użyjesmiling smiley

Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Agat (offline)

17-02-2012 11:29:59

Szczecin
Kotkaela ;-) dwudziestki są gorące:-) a 30-chy i dalej.. też dadzą radę:-)prawda Dziewczyny?;-) Dzieki Wszystkim za życzenia:-)

DomiR- fajnie,że sie odezwałaś.. Jak czytam Twoje słowa, to czuje jakbym tam u Ciebie była w domku, i widze to wszystko.. jak Jasiek smiga, a Hubcio stonowany. U mnie podobnie, rozwojowo ida łeb w łeb praktycznie, ale mentalnie sa inne. Emilia - hulaj dusza piekła nie ma.. krejzolek mały, smieje się całe dnie.., natomiast Lidia, po tacie- stonowana, stabilna, śmieje się gdy cos smieszy.. i lubi jakies konkretne zabawy, dłuzej sie potrafi czymś zainteresować, nio i nie psuje tak zabawek jak jej siostra;-) ogląda je, a nie patrzy jak mozna je poddac destrukcji!:-) Obie są Kochane.. i jedna bez drugiej nie isnieje..;-) To fajnie,ze masz kojec turystyczny, pewnie szybko sie składa, i mało miejsaca zajmuje. Dobrze,ze chłopcy wcinaja wszystko.W sumie u mnie też jedzą dziewczyny. A jak dajesz im owoce? blenderem miksujesz? i jakie? u nas chrupki, wafelki po 7m. z Hippa poszły w ruch.Chyba powoli poszerzam im diete, bo czytam, ze Dziewczynki na forum daja duzo smakołycznych rzeczy;-)po prostu jestem pierwszy raz mamą, i wszystko 10 razy musze zanalizowac..eh. Ale myslę, że dźwigam temat, bo Li i Emi ważą juz po ponad 8kg kazda.. Mam co nosic..a wózkiem z górki jak pędzę, to wygląda jakby mnie on sam ciągnął..hihi, wyhamować nie mogę;-)
Domi-R-Twoi Synowie skończa pierwsi ROCZEK...jejku, a dopiero co leciałas na porodówke.. jak my wszystkie:-)ale ten czas leci, zycie umyka.. warto zyc pełna parą..:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

17-02-2012 11:35:39

MAŁGONIU- stooooo laaaaaaat, stoooooo laaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!! i wybacz mi, starej dooooopie winking smiley żem zapomniała o Tobie kochaniutka!!! ale wiesz, to już starość hehehe, pamięć nie ta .... :use_hammer: a wy się tu na 30-stkę obrażacie! po 30 - to dopiero jest zaje... zycie !!!! ja miałam lekką deprechę przy okazji 33 urodzin a teraz to już przestałam się zastanawiać nad czymś co nieuniknione winking smiley

dużo zdrówka dla Ciebie i spełnienia marzeń, dużo spokoju i radości z dzieci i mężusia ! milion buziaków !!!!:joliecouette: urodzinowe baloniki

AGAT - dla Ciebie równie serdeczne życzenia wszystkiego NAJlepszego!!!!! urodzinowe baloniki

jsg - meldować mi się tu zaraz bo lanie bedzie! :whipping:


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 11:38 przez anette05.

Elza (offline)

17-02-2012 14:45:50

JSG - no ja też nie pozwalam na odejście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koniec kłótni - niech każdy wypowiada swoje zdanie i niech nikt sie nie obraża najlepiej smiling smiley


Wszystkiego najlepszego Paniom!!!
(ja już 31 od miesiąca....)

Agatadg - jak wsadziłam Rysia to dotykał nogami lekko i narazie sobie w bezruchu był bo nie wiedział co się dzieje...

Monia78 - Igorek :* , widzę,że Igorek występuje w tych spodniach jakby półśpiochach - napotkałaś gdzieś rozmiar powyżej 9mies.?? bo ja je bardzo lubię ale te 6-9 już są za małe,a większych nigdzie nie widziałm






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 14:46 przez Elza.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.