czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

marta_vn (offline)

20-02-2012 11:09:28

zawiercie
Witam smiling smiley

Ale fajnie się te Wasze dzieciaczki rozwijają smiling smiley w ogóle jakie już duże smiling smiley

Ja to się czasem zastanawiam czy z Piotrusiem na pewni wszystko ok, bo na razie nie raczkuje, ani nie wstaje sam, nawet za bardzo nie chce stać jak go stawiam, próbuje na palcach...

Siedzi ładnie już od początki stycznia, od niedawna stoi na czworaka i się buja, pełza do tyłu, ale nie raczkuje... Nie wiem...

Odezwę się jeszcze, teraz muszę biec do synusia, bo głodny...

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

20-02-2012 11:53:16

agatadg - moja kolezanka sobie ściągała kolor u fryzjera,zapłaciła chyba z 200 zł i z brązu zrobiła sobie blond. Ładnie jej to wyszło.

marta - mój wszystko tak samo robi jak Twój - i jest w porządku,jeździmy co miesiąc na kontrole do neurologa (w związku z tym cięzykim porodem moim) i pani nauerolog mowi,że wszystko jest idealnie.
Powiedziała,żeby do nastepnej wizyty (8 marca) nauczyć robić "papa" smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 11:58 przez Elza.

agatadg (offline)

20-02-2012 13:08:57

SOSNOWIEC
dzięki za odpowiedzi - chyba się wstrzymam - jak wspomnialam nie przeszkadza mi jakoś, przecież będą rosły smiling smiley i zostaną tylko te czerwone kiedys smiling smiley

Marta - no co ty kobitko - pamiętaj - nie wolno porównywać dzieci - bo każde, ale to każde bez wyjątku rozwija się w swoim tempie. dziewczynki do tego są zwykle szybsze od chłopców ( i tk całe życie hehe) .
Mój Fifi jest naprawdę opóźniony w stosunku do rówieśników - jest zupełnie zdrowym chłopcem - a to co dzieje się z nim w ostatnim czasie jest cudowne. Jak długo czeka się na pewne rzeczy - cieszą milion razy bardziej smiling smiley Powiem wam że postępy Jagody nie robią na mnie wrażenia.... natomiast każde nowe słowo, każda nowa rzecz mojego 3,5 letniego Filipa - ogromnie raduje serducho... smiling smiley Jestem spokojna o mojego syna, jeszcze troszkę i zapomną wszyscy że musiał gonić rówieśników smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

marta_vn (offline)

20-02-2012 15:34:44

zawiercie
Agatadg, Elza dzięki, chyba mnie trochę uspokoiłyście smiling smiley
Może faktycznie wszystko jest ok. Ale chciałabym żeby Piotruś już raczkował, myślę, że będzie wtedy trochę łatwiej, bo na razie ciężko mi jest sprzątać, gotować. Niby wszystko to robię, ale muszę co jakiś czas przerywać, bo Piotrusiowi się nudzą zabawki, miejsce w którym siedzi (lub pełza), albo po po prostu chce na rączki, a tak to może będzie się sam przemieszczał i brał co chce... No ale uzbrajam się w cierpliwość i czekam smiling smiley

Elza proszę Cię wyślij mi też na maila ([email protected]) przepisy na zupki i dania dla dzieciaczków, bo mój Piotruś (który zawsze był wszystkożerny) ostatnio zaczął wybrzydzać (odkąd zaczęłam mu gotować zupki, nie chce jeść tych ze słoiczka), a ja nie mam pomysłów co mu gotować, żeby nie jadł codziennie tego samego...

Agatadg jak tylko się poprawią warunki na drogach to skorzystam z zaproszenia i przyjedziemy do Ciebie z Piotrusiem, nie mam w rodzinie takich małych dzieci, z którymi Piotruś mógłby się bawić, a Jagódka wydaje się być bardzo kontaktową dziewczynką smiling smiley

KasiaRPA zazdroszczę Ci tej pogody, już się nie mogę doczekać wiosny, chciałabym częściej wychodzić z małym na dwór, a na razie mam z tym problem, bo gondolka już dawno jest za mała, spacerówki jeszcze nie mamy, a na rękach długo nie jestem w stanie go nosić, bo jest już dość ciężki...

Malgonia, Agat najlepsze życzenia z okazji urodzin! Dla Ciebie Agatkodg również (mimo że tak późno)! Fajnie że tyle nas jest z lutego (ja skończyłam 26 lat 11go lutego) smiling smiley

I przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE dla Ciebie LENA!!!! Baaaardzo się cieszę! Super że też masz już na świecie takie małe słoneczko!! Życzę Ci żebyście razem z Tymusiem byli zdrowi i szczęśliwi! smiling smiley

jsg a Ty nigdzie nie uciekaj, bo ja może nie piszę często (ze względu na brak neta), ale czytam kiedy mogę co u Was i nie wyobrażam sobie żeby Ciebie tu miało nie być smiling smiley

Z ogólnych wiadomości dotyczących mojego synka: Nosi rozmiar 80 (niektóre body są już na niego małe w tym rozmiarze), waży ok. 9,5 kg (czy nie jest to za dużo??), ma 7 ząbków, łądnie siedzi, przewraca się we wszystkie strony (z brzucha na plecy i z powrotem, wczoraj pierwszy raz sam usiadł), buja się na kolanach (po czym próbuje wyskoczyć do przodu z różnym skutkiem), pełza do tyłu, je dużo i często, a najchętniej wszystko to co my mamy na talerzach smiling smiley mówi: baba, mama, papa, tata, dada, dziadzia i jakieś tam różne inne poplątane słówka , co nas wszystkich zawsze rozbraja, dużo się śmieje i w ogóle go uwielbiamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 15:47 przez marta_vn.

Elza (offline)

21-02-2012 09:25:44

marta_vn - za moment pójdę na pocztę i wyślę...a ja może poradzę (z okazji braku spacerówki) chustę???? Ja z Ryśkiem w chuście chodziłam i baaardzo wygodnie. Na allegro można kupić (od ok.40zł)...wiązanie okazało się być łatwe (można obejrzeć np.na youtube sposób wiązania). Tylko trzeba by zobaczyć jak to się nosi zimą,żeby dzidziulkowi nie było zimno. O mam takie coś na ten temat:

[link widoczny po zalogowaniu]

Na pewno będzie Ci o wiele wygodniej niż nosić na rękach. Ja też często korzystam z chusty w domu.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 09:36 przez Elza.

agatadg (offline)

21-02-2012 12:14:05

SOSNOWIEC
no i odfarbowałam - efekt jeszcze nie jest docelowy - ale już duuużo lepszy - czuję się wysmienice ( przy okazji odfarbowania dowiedziałam się że wyglądam ZAJEBIŚCIE W rudym !!)

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

21-02-2012 14:41:18

agatdg - fju fju fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


marta_vn (offline)

22-02-2012 11:13:57

zawiercie
Elza dziękuję za artykuł dotyczący chusty, muszę to jeszcze przemyśleć, ale nie wiem czy chcę w ogóle Piotrusia nosić (nawet w chuście), bo on jest już naprawdę ciężki (9,5kg). Planujemy kupić z najbliższym czasie spacerówkę, ale na razie nie wiemy jaką.
Aha, nie wiem czemu, ale nie doszły mi te przepisy na pocztę...

Dziewczyny proszę napiszcie mi jakie spacerówki macie i czy jesteście z nich zadowolone, bo kompletnie nie mamy pomysłu...

Agatadg nono... ładnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

23-02-2012 09:08:45

marta_vn - ja mam spacerówkę już w kpl z gondolą Mutsy transporter (można ją kupic oddzielnie) - jak dla mnie baaardzo wygodna,jedyny minus to brak przełożenia rączki (żeby dziecko mogło jechać albo z kierunkiem jazdy albo odwrotnie). Ma duże kółka (wygodne) ale nie jest ciężka.

[link widoczny po zalogowaniu]

Przepisy wysłałam jeszcze raz na adres marta_vn@op.pl Daj znac jak dojdą.


KasiaRPA (offline)

23-02-2012 09:51:24

Durban RPA
ja chyba oszlalam przed chwilka wrzucilam post ale go nie ma.... takze sorry jesli nagle sie gdzies pojawi i ja pisze dwa razy to samo grinning smiley

Agata super wloski i baardzo Ci pasuje taki kolorek , sentymentalnie bo tez kiedys taki nosilam smiling smiley


moje malenstwo chore , straszliwy katar+ kaszel i zabki wylazace.....koszmar juz druga nocka zawalona , musze szczerze przyznac ze odkad mala sie urodzila nigdy jeszcze nie czulam sie taka zmeczona , normalnie oczy na zapalki zaraz ja klade na godzinna drzemke i moze sama obok sie poloze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 09:54 przez KasiaRPA.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.