czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

KasiaRPA (offline)

04-02-2012 08:21:33

Durban RPA
hej Mamuski!

jestem troche wstrzasnieta ta historia malutkiej Magdy z Sosnowca....... nie potrafie zrozumiec jak ktos sie moze w taki sposob zachowac , niestety wypadki sie zdarzaja ale jak ona sie zachowala , zbeszczescila cialko coreczki,to jest niegodne i tragiczne.... Spoczywaj w Pokoju maly Anioleczku [*] mam nadzieje ze uda sie policjii wyjascic co sie naprawde wydarzylo ;(



Piekne wasze dzieciazki rosna szybciutko , u nas kilka zmian mala ma w koncu zabki dwa na dole i teraz jej wychodza 3 na gorze wiec jest baaardzo marudna , spi ok ale jesli chodzi o jedzenie to tylko mleko , juz odstawilam ja od piersi i pije MM , dobrze sobie z tym radzi ( chyba troche lepiej niz ja)

moja mala Skye raczkuje tez juz od jakiegos czasu wiec pracuje nad mieszkankiem zamontowana bramka na schodach itp

u was w Polsce mrozy a u nas skolei upaly godzina 9 rano a juz jest 31.5C , siedzi czlowiek nic nie robi a pot sie ciurkiem leje , niefajnie!

Elza mozesz mi przeslac te przepisy ja mailika? kasia@beesplace.co.za dziekuje grinning smiley
Agat ja mam fotelik Chicco Poly jest super i naprawde ciesze sie ze wydalam troche wiecej kasy , ale tak w sumie to nie wiem moze w Polsce sa jakies superowe poslkiej produkcjii

ponizej moja coreczka i jej dwa dolne zabki i na zakupachsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

04-02-2012 10:24:00

no ja też uważam,że to morderstwo i brał w tym udział również mąż... te ich zdjęcia na nk na ich profilach pokazywały, że coś z nimi jednak nie tak

Kasia RPA - wysłałam, ale Skye pięknie w koralach wygląda...mała modnisia smiling smiley


KasiaRPA (offline)

04-02-2012 14:22:09

Durban RPA
Elza dzieki za mailagrinning smiley


" Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
--- Spomiędzy wielu Aniołów wybiorę jednego dla Ciebie.On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą...
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym...
--- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz najszczęśliwszy.
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
--- Twój Anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
--- Twój Anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła...
--- Imię twojego Anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".....



Smutno mi dzisiaj...... malenka Magda nie mogla liczyc na swoja Mamusie.....sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

05-02-2012 20:57:43

KasiaRPA - .... jej nie można nazwać mamusią


marta_vn (offline)

07-02-2012 17:30:14

zawiercie
Cześć!

Melduję się po przerwie smiling smiley
W sobotę zagrałam drugi recital dyplomowy i w końcu się obroniałam na 5 smiling smiley
Nareszcie! Teraz mam już czas dla moich kochaqnych chłopaków i na spotkania ze znajomymi smiling smiley

A Piotruś ma już 7 ząbków i cieszy się ze wszystkiego smiling smiley

Pozdrawiam Was wszystkie!
Jak będę miała możliwość (teraz korzystam z neta u teściów0 to nadrobię czytanie postów i może uda mi się tu częściej zaglądać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agat (offline)

09-02-2012 07:43:30

Szczecin
Marta- gratulacje;-) i wracaj do nas:-)

Małgoniu-to wspaniała wiadomosćhot smiley LENA- WSZYSTKIEGO DOBREGO, DUZO ZDRÓWKA DLA WAS, I DLA MAŁEGO TYMKA. TRZYMAJCIE SIE CIEPŁO:play_with_child:


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

jsg2 (offline)

10-02-2012 20:31:28

Wrocław
Hej dziewczyny,
zacznę od gratulacji:

LENKA- GRATULUJĘ I ŻYCZĘ SAMYCH SZCZĘŚLIWOŚCI. WITAJ TYMKU PO TEJ STRONIE smiling smiley

MARTA- GRATKI ZDANYCH EGZAMINÓW


Troszkę miałam przerwy więc ogólnie:
Anetko,Araya,Elza,Kasia,Agatadg,kotkaela,Agat,KasiaRp (mam nadzieję ,że nikogo nie pominęłam)- dzieciaczki fantastyczne!!! fajnie popatrzeć jaki śliczności mamy na czerwcówkach smiling smiley

U nas trochę chorobowo było, wiec nie było jak zaglądać. Teraz już jest ok smiling smiley Janek szkodnik mały ma nadal dwa zęby smiling smiley Ostatnio dzieć mi się wydłuża a nie tyje. Przez dwa i pół miesiąca 200 g przytył. Waży teraz 8800 a długości nie znam winking smiley Po ciuszkach widzę,bo codziennie coś se robi za małe. I tak naprawdę to tak mamy dopiero od 3 tygodni. Wcześniej chodził i chodził w ciuszkach . Teraz szok. No i pyskacz się zrobił. Siedzi na podłodze i pyskuje smiling smiley albo wali grzechotką w podłogę .mi łeb pęka a on aż oczy mruży ,ale dalej wali smiling smiley Janek na razie pełza do tyłu ,na czworakach się buja ,buja i wystartować nie może . Ale do tyłu opanował do perfekcji. No i cyc coraz większy. Tylko ja mam nosić i koniec!!! Stary stoi obok a on do mnie ręce wyciąga . Rany!!! Już czasami nie wyrabiam. Ale muszę też przyznać ,że młody potrafi coraz dłużej się bawić sam smiling smiley Zazwyczaj wali grzechotką w swój warsztat (taka fajna zabawka z FP). Albo psem wali w ten warsztat smiling smiley
Co do jedzenia to je praktycznie wszystko smiling smiley W dzień nie ruszy mleka ,więc niestety nadal je o 24.00 i 4.00 sad smiley I nie ma bata żeby dać mu więcej ,żeby się nie obudził!!! Zje góra 180 ml i koniec. Jak mu dam kaszę wieczorem to i tak się obudzi . Ale za to o 19.30-20.00 moje dziecko śpi smiling smiley I zasypia sam ,w łóżeczku !!! cudnie !!! A najbardziej moje dziecko wyje i wyciąga ręce jak mama kawę pije. Szał go ogarnia tak bardzo chce się jej napić smiling smiley
No dobra ,rozpisałam się .Teraz czekam na wieści od Was smiling smiley
Buziam mocno


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

10-02-2012 21:27:07

cześć dziewczynki
LENKA - MEGA GRATULACJE I MNÓSTWO BUZIAKÓW DLA WAS I TYMUSIA :joliecouette:
Malgoniu - co u Ciebie? żeś taka zapracowana? winking smiley i jakie masz długie włosy !!!
MARTA- gratulacje!

ja też witam pochorobowosad smiley złapał mnie jakiś wirus i kurde dwa dni spędziłam w wc... jakaś masakra...
Olcia już jakoś na szczęście też wydobrzała, ale mieliśmy przymusowe dłuższe siedzenie w domu, pierwszy tydzień, bo brała antybiotyk, potem straszne mrozy no a ten tydzień ja odchorowuję....w cholerę...
jsg - kurna, ja już to przechodziłam z synem- mama, mama i tylko mama.... aż mąż miał depresje, że syna ma a syn na ojca nie chciał spojrzeć winking smiley
a teraz mam powtórkę z rozrywki.... stary obok a ona do mnie ręce wyciąga. a niedaj Boże, jak zasnie i się przebudzi (standard) i mój mąż pójdzie do niej, to wrzask na cały dom jakby dziecię matkę straciło na amen a zobaczyła upiora:0
ze spaniem to mam dalej masakre - podobnie jak Elza - Olka zasypia ok 19, ale niestety, budzi się co godzinę, co półgodziny tak do 21,22. a potem co 2,5 czasem co 3 godziny. ostatnio zrobiłam eksperyment winking smiley o co jej chodzi. głodna, pić, zimno czy za ciepło. i otoż co się okazało?? moje pacholę nie chciało ani pić, ani cycka (a ja jej dawałam, bo w dzień odstawiłam to myślałam ze w nocy tęskni), ani zimno, ani ciepło tylko do mamy do łóżka chciała!!! i śpi wtedy do 8 rano bez żadnej przerwy. ja cie pierdziule, nie nadążam za tymi dziećmi.... i jak tu znależć złoty środek???? ech....
Agat-jak ty dajesz radę z tymi twoimi szkrabami, szczerze cię podziwiam!
Agatadg-ha, no szok, ze Jagódka już po fryzjerzesmiling smiley
Kasiarpa - superowa twoja lalunia :joliecouette:

spadam, bo czaje na necie czy mąż już wylądował, bo poleciał na pare dni do UK - towarzysko, cholera, on tam po pubach sobie połazi a ja pucuje chate... ech, zycie..... gdzie tu sprawiedliwość..
pozdrawian dziewuszki

aa, moja Olusia waży 10 kilo i dziś wyszedł jej 7 zębuś a jutro kończymy ósmy miesiąc !!!grinning smiley nie raczkuje jeszcze, ale człapie do tyłu jak Dżonasek, poza tym w łóżeczku, już klęczy na obu kolankach, przy sofie też próbuje stawać. ślicznie bawi się zabawkami, mówi dada, baba, tata, i dziś jej się wymskło nieświadomie mama smiling smileysmiling smileysmiling smiley
no i czasem jej wyjdzie ładnie zrobić papa albo próbuje klaskać w dłoniesmiling smiley to tyle z nowych umiejętności ;0 noooo, i oczywiście NAJlepiej i najgłośniej wychodzi jej walenie grzechotkami o grzechotki albo w co popadnie :0eye rolling smiley uwielbia też wyrywać mi ostatnie włosy Mr. Green
pa!


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 21:28 przez anette05.

kotkaela (offline)

10-02-2012 22:59:47

Tczew
Hejsmiling smiley

Agat - pytałaś gdzie kupuję jarzynki dla małego,a więc na początku marchew i pietruszka była od gospodarza a teraz wszystko z marketu leci i nic nie jest winking smiley

Jsg - jak opisujesz Dżonaska to tak jak bym Huberta widziała,tyle,że on siedzi u nas na kolanach,trzyma grzechotkę i z całej siły w ławę wali i te oczka mrużysmiling smiley ostatnio jak chodzi w chodziku i coś broi,to odrazu patrzy czy nie krzyczymy,a jak się go goni to uciekasmiling smiley Co do picia,to jak tylko zobaczy,że trzymamy kubek,od razu przychodzi i trzeba mu dać spróbowć(my oboje nie pijemy kawy więc próbuje herbatki)
Hubert uwielbia naszego kota,jak go tylko zobaczy to aż piszczy z radości. Mały za nim gania, a ten ucieka. Zaczęłam małemu dawać parówkę,to wtedy kot za nim chodzi i zjada odgryzione kawałki,a Hubert się cieszysmiling smiley Co do spania,to kąpiemy go o 18.40 a o 19 mały już śpi. Zje,kładę go i sam zasypia. Kochane mamy te dzieciaczkismiling smiley

Anette - ja już od dwóch dni też mam tego wirusa :/ coś w powietrzu chyba jest. U nas jest tak,że jak tylko tata wróci do domu,to mama jest be i mały tylko z nim chce się bawić,ale po ok. godzinie do mamusi spowrotem wyciąga rączkismiling smiley

Dziś dałam małemu w dzień wafelka Knoppers ,bo myślałam,że jest twardy i Hubert go sobie pomemla. Gotowałam obiad,a on sobie chodził i wcinał. Jak go zobaczyłam,to doznałam szoku,bo on prawie całego wafla zjadł i nie było nawet okruszków. Zostawił tylko taki kawałeczek który trzymał. Nie wspomnę ,że trzeba było całego myć,ale za to jaki był szczęśliwysmiling smiley

A więc dużo zdrówka dla wszystkich dzidziulków i mamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

11-02-2012 10:17:11

Anette - mój mały też się budzi nadal i nawet jak śpi ze mną w łóżku ,bo od 19 - ok.24 śpi w łóżeczku (na szczęscie mamy szerokie łóżko,Rysio na mojej połowie, a ja z mężem na drugiej połowie smiling smiley ). Jak się obudzi to nic go nie uspokaja oprócz cycka...nie to że głodny,tylko cycek musi być w buźce. Męczy mnie to... pobudka juz taka całkowita jest parę minut po 6.

Z nowych umiejętności to Rysio pięknie robi "cześć". Raczkować nadal nie raczkuje tylko się bują i pełza do tyłu, ładnie siedzi a z gadania teraz jedynie "hhhhhhhhhhhhhh". Ale nie lubi sam się bawić. Musi ktoś siedzieć obok i z nim gadać ... A co najlepsze ( od 10 do 15 jest z nianią - męża siostrą) w dzień Agnieszce ładnie zasypia w łóżeczku,a jak jest sobota,niedziela i my się nim zajmujemy to za nic nie uśnie tylko krzyczy jakby go łóżeczko parzyło. Usypia jedynie w nosidełku i trzeba go kołysać...czego?

Pozdrawiam!


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.