czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

arya85 (offline)

30-01-2012 16:54:20

Świdnica/Legnica
Elza ja ciągle całuję Milenkę,jest taka sliczna,ze nie moge sie powstrzymaćsmiling smiley


Słyszałyście o tym co sie stało w Sosnowcu????????? O porwaniu małej Madzi. Ja jak o tym mówią w tv i jak wczoraj była konferencja prasowa z jej rodzicami to normalnie ryczę. To jest takie straszne.

U nas dalej ząbków nie ma. A juz ponad 8 miesiecy mała ma.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

30-01-2012 19:53:02

heloł
no i u nas kolejne zębolki. wczoraj przebiła się druga jedyneczka a dziś dwójeczka u góry..... i od razu dziecię ma lepszy humorek i apetyt.
ale antybiotyk skończyliśmy, został jeszcze trochę kaszelek ale mam nadzieję, że to już końcówka

Kotkaela,Elza, dziewczynki - Olusia ślicznie dziękuje za komplemencik :joliecouette:
Arya - nie martw się że Milenka nie ma jeszcze ząbków - napewno się już na ten temat naczytałaś i wiesz że to jest norma, zarówno szybkie ząbki jak i późniejsze. spokojnie, wszystko w swoim czasie... daj lepiej zdjęcie Twojej księżniczkismiling smiley
a za małą Madzię i jej rodziców się modlę....żebi ich koszmar już się skoczył....
Elza - u nas też nie było nigdzie tych jeździków, mąż pytał w kilku a babki robiły dziwne miny wielkie oczy w stylu o co mu chodzi? zabłądził czy podrywa? hehehe

co do całowania to tez tak mam, nie moge się czasem odkleić od mojej niuni
a tu jeszcze raz mój mały drapieżnik i ludzik michelin winking smiley
pa, miłego wieczorka

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

Elza (offline)

30-01-2012 21:51:30

Arya85 - no pokaż tą swoją pięknisię smiling smiley

Anette05 - nie no Ola pierwsza klasa...ja z mojego Rycha się śmieję,że balerony ma,ale Ola ma superowe fałdki - michelin jak nic smiling smiley. Byłam w naszej biedronce i już nie było tych jeździków....bo z miłą chęcią bym Wam pokupowała smiling smiley

P.S. Jakby ktoś był w pobliżu Lublina ze swoim dzidziulkiem to zapraszam na kawkę.

A tu mój Ridż z nowymi ząbkami (jakby ktoś nie zauważył-na dole dwie jedynki smiling smiley )
[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]


kotkaela (offline)

31-01-2012 20:54:46

Tczew
z tym ciągłym całowaniem małego też tak mam,że się oderwać nie mogębuziak od dziecka Dzisiaj Hubcio zaczął raczkować do tyłusmiling smiley

Elza - ząbki pięknie się prezentują grinning smiley

Monia - Hubert mojemu mężowi już też załatwił telefon,że nawet nie opłacało się naprawiać. Mój jak narazie działa,ale i tak codziennie ląduje na podłodze i służy jako gryzak.

A tu kąpiel smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

31-01-2012 23:14:27

Świdnica/Legnica
A to moja artystka z chrupeczka i dziurą w rajtkach, bo matce sie nie chce zeszyć (bo wywietrznik musi być)

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

01-02-2012 07:48:55

SOSNOWIEC
cześć wam... jak pamiętacie ja z Sosnowca jestem i powiem Wam że jakoś nie wierzę w to porwanie...i jak gada się z ludźmi tutaj mało kto wierzy w to że naprawdę porwali to dziecko... śledzę sprawę bo chcę wiedzieć CO stało się z dzieckiem...
i dodam że publikowanie takiego rysopisu porywacza to CHORE... naprawdę... co drugi facet tak wygląda obecnie - puchowa kurtka z kapturem na glowie... i pomimo że nie wierzę w porwanie na widok takiej osoby mam dreszcze jak idę z dziećmi !! to że pozwolili na pokazanie tego rysopisu... ktoś bezmyślny na to się zgodził !!!!!!!!

sosnowiec to miasto duze i 220 tysięcy mieszkańców... 18,30 to nie noc.... a miejsce w którym rzekomo to się stało, dość ruchliwe, przy blokach i zaraz uczelnia .... wątpię... szczerze... i mam tylko nadzieję że temu dziecku krzywda się nie stała.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

01-02-2012 08:56:07

Agatadg - ja też myślę,że to nie jest porwanie tylko jakieś kombinowanie...chyba matka nie wiedziała,że sprawa nabierze aż takiego rozgłosu. No ale jeżeli to prawda...ja bym chyba umarła z rozpaczy na jej miejscu.
Agata pokaż swoją Jagódkę (najbardziej ciekawi mnie jej fryzurkasmiling smiley )

Arya85 - ale Milenka ma bujne włoski,oczka trochę Ryśkowe winking smiley. Mój też wcina chrupki,ale od kąd ma te zęby to odgryza duże kawałki i się dławi...trochę boję się mu dawać.

Kotkaela - piękniulek smiling smiley

A i ja mam jeszcze taki problem,że Rysio w nocy się baaardzo często budzi. Uspokaja się tyko jak go wezmę na ręce (usypia wtedy-do tej pory nigdy mi na rękach nie usypiał),albo najchętniej spałby z cyckiem w buzi przez całą noc!! Nie wiem co jest tego przyczyną,bo wyżynanie ząbków zbiegło się w czasie z moim pójściem do pracy.Początkowo myślałam,że to przez ząbki,ale jak na razie oba ma już "wyrżnięte" ...może to przez to, że mnie nie ma większość dnia?? Trochę mnie to męczy tak szczerze wam powiem, bo budzę się co godzina,pół..chyba,że usnę jak on ma cycka w buźce to trochę pośpię,ale z kolei jestem cała zdrętwiała. A dla Rysia też to nie jest dobre przecież. Jakieś porady??






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 09:00 przez Elza.

agatadg (offline)

01-02-2012 09:12:21

SOSNOWIEC
Jagoda ma obcięte włoski tongue sticking out smiley kilka tygodni temu obcięlismy jej bo właziły jej do oczu.

[link widoczny po zalogowaniu]

i z Damiankiem Naszej Forumowej Kamilki ( mam nadzieję że się Ciocia nie pogniewasz smiling smiley )
[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]



zębów jeszcze też nie mamy ( ale fifi miał pierwsze w wieku 10 m-cy) , raczkuje, siada sama, robi dziwne cuda i kilka razy wstała na nogi. Agentka do potęgi


Elza a Rysio tylko na piersi ?? w sensie czy nie dostaje MM ?? Moim zdaniem dziecko ci sygnalizuje że potrzebuje więcej niz Twoje mleczko - (no chyba że dokarmiesz to nie wiem) czasem jest tak , że mama ma pokarm i chce bardzo nadal karmic, ale dziecko ma inne zdanie na ten temat. Jak najbardziej może to byc reakcja na rozstanie - przywyczai sie i mu przejdzie. Przeczekać.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 09:22 przez agatadg.

kotkaela (offline)

01-02-2012 09:26:53

Tczew
Agatadg - ja podobnie jak Ty nie wierzę w to porwanie. Za dużo tam jest nieścisłości. Wczoraj wieczorem leciała Uwaga na TVN z tymi rodzicami i jakoś dziwnie spokojnie oni mówili. Było widać,że dziadkowie przeżywają to bardziej od nich. Ja to bym chyba szału dostała i włosy rwała z głowy z rozpaczy.
- Druga sprawa jest taka,że niby porywacz wyciągnął dziecko z wózka w kocyku. To odrazu komuś by się rzuciło w oczy,że ktoś o godz 18-tej tak niesie to dziecko.
-Następna rzecz, ktoś zauważył,że matka zaczęła na czarno się ubierać.Przecież nie ma informacji,że dziecko nie żyje,to po co ma żałobę???
-Znalazłam też informację, że ten TATUŚ nie jest biologicznym ojcem Madzi
- w internecie dużo osób pisze,że ta cała sprawa śmierdzi. Być może coś zrobili temu dziecku,nawet przez nieuwagę i chcieli odciągnąć uwagę od siebie. Mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni bo szkoda tego niewinnego dziecka.

Elza - mi mały budził się tak co pół godziny, przez tydzień jak mu zęby wychodziły-ale jeszcze się nie przebiły wtedy. Może Rysiowi idą jakieś następne??? Też wtedy chodziłam półprzytomna i tak samo zasypiał mi na rękach,a jak go odłozyłam ,to znowu był płacz


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

01-02-2012 11:00:57

Agatadg - Rysio pierś ma tylko na noc, w dzień od grudnia nie chce mojego mleka...zajada kaszki,obiadki,deserki... Bo co,spróbować dać mu kaszkę też na noc? ale to już całkiem nie dawać piersi? w sumie można spróbować z raz i się zobaczy. Kiedys mu dawałam kaszkę na noc,ale i tak po 3h się budził i wtedy cycek. Zobaczę może dzisiaj...
Dzieci fajowe...a Damianek z tą minką przesłodki smiling smiley.

Małgonia!!! A Ty co się nie odzywasz??? W tej chwili dawaj zdjęcie Malwinki!!! i napisz co tam u Ciebie.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.