majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

agusiaczek (offline)

18-04-2011 07:23:24

Irlandia
Mój mężulo kilka dni temu wziął się (sam z własnej nieprzymuszonej woli ;-)) za przemeblowanie naszej sypialni, dorobienie półek i najważniejsze - wstawienie łóżeczka! Wzruszam się teraz za każdym razem, gdy na nie patrzę i nie mogę uwierzyć, że już niedługo Mała Istotka będzie tam sobie smacznie spała grinning smiley

Teraz muszę poprać ciuszki, poszewki i wszystko poprasować, poukładać.

Czuję się świetnie i nic jeszcze nie zapowiada nadejścia Maluszki. Niech sobie siedzi tam jeszcze spokojnie i bezpiecznie...

Dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, ale może zainteresuje Was ten filmik (różne metody wychowania maluszka - kontrowersyjne, ale ciekawe i pouczające): [link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam, trzymajcie się!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

18-04-2011 08:16:32

hej mamuśki

jak sie czujecie?ja po paru kilku bardzo dobrych dniach mam chyba znowu te gorsze...pare dni temu latałam,wszystko robilam nawet w ogrodzie a od wczoraj znowu mam totalnego lenia,nic mi sie nie chce,boli mnie krocze i tylko bym spała.

co do ruchów maleństw,to z moim jest tak ze praktycznie jak usiade lub sie poloze to jest bardzo aktywny
te ruchy stały sie bardziej leniwe i coraz czesciej zadają mi ból,ale mysle ze na tym etapie ciazy a tym bardziej na koncowce to nie jest nic dziwnego.

tak mysle sobie kobietki,ze dzielnie sie trzymamy...
jeszcze ani jedna sie nie rozpakowała?
meggie na ciebie liczylam ze ty to chyba pierwsza bedziesz a tu nic
sysia ty tez juz daleko jestes

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

18-04-2011 08:36:42

Witajcie,ja to już nawet nie zastanawiam się kiedy urodzę.W sobotę miałam skurcze,bolesne.Przez 3 godz.co 10 minut a potem co 15 - 17 - 20 minut i koniec.Oszaleć można a już poważnie się zastanawiałam czy pomału nie zbierać się do szpitala.Zdecydowałam ,że jakby co to nie jadę wcześniej niż co 5min.skurcze wystąpią.Mały tak bardzo naciska mi na pęcheż że jest to już bardzo bolesne,nie wspominając o wizytach w toalecie.Już boję się więcej pić,bo potem co chwilę latam.Ja siarę mam w piersiach ale nie dużo.Myślę,że nie ma to znaczenia,w poprzedniej ciąży nie miałam w ogóle a mleka to tyle potem,że karmiłam małego 2 lata.W środę mam wizytę koleżanki więc muszę coś przygotować a mi się nie chce nawet kurzy zetrzeć.Masakra.


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

sysia (offline)

18-04-2011 09:40:56

ok. ŁASKU
hej dziewczynysmiling smiley widze ze tu wszyscy juz mają bóle powoli jakies, od rana znowu mnie boli głowa sad smiley ale niestety musiałam sie zebrac na 12 jade dolekarza odezwe sie po południu. Mam nadzieje ze tym razem mnie zbada i powie cos wiece bo ostatnio na fotelu siedziałam ze 3 miechy temu sad smiley i konkretnie to mi nic nie mówił pozdrawiamsmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

18-04-2011 09:55:48

Sysia,trzymam kciuki.Daj znać jak wrócisz.


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

Natka2011 (offline)

18-04-2011 10:19:13

Warszawa
Uuu dziewczyny widzę że pierwsze z Nas już się szykują... czuje że już lada dzień zaczną się pierwsze rozpakowania chociaż życzę Wam aby to nie nastąpiło w święta. Już w kwietniu przywitamy pierwsze bobaskismiling smiley
U mnie już dzisiaj lepiej, weekendowy słaby humor minął, może i to piękne słoneczko za oknem ma na to wpływ. Planuje dzisiaj wreszcie zrobić jakieś porządki w domu.

Co do siary to czasami zdarzy mi się zauważyć maleńką kropelkę wypływającą z piersi lub zauważę na koszulce po nocy plamkę wielkości 1 mm x 1 mmsmiling smiley Więc coś tam się dzieje ale leciutko...

Odnośnie ruchów dzieciaczka to różne są dni, mniej intensywne i bardziej i tak w sobotę tylko kilka ruchów przez cały dzień a wczoraj non stop, cały dzień wygibasysmiling smiley Ale to zdecydowanie przeciągnięcia a nie kopniaki, bardzo często też zdarza się czkawka.

Dziś już ide na ostatnie zajęcia szkoły rodzenia a dopiero co zaczynałam, ale ten czas leci...cała ciąża zleciała mi nie wiem kiedy.

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

18-04-2011 10:20:50

Warszawa
Sysiu ostatnio byłaś u lekarza 3 m-ce temu?
Co to za lekarz że tak rzadko chce Cie widzieć??


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

18-04-2011 12:04:54

woj.sląskie
witajcie majoweczkismiling smiley
Wczorajszy dzien spedzilismy praktycznie na swiezym powietrzu,pojechalismy za miasto i spacerowalismy wsrod wrzosowisk ,jeziorek -zrobilismy dobre 7 km.Jak wrocilismy to nogi opuchly i dol plecow bolal.Jednym slowem padlam jak kawka.
W nocy obudzilam sie z bolem glowy i pobolewa do teraz mam nadzieje ze przejdzie,cisnienie zmierzylam i jest ok.
Wlasnie wstawialm posciel do prania do lozeczka wiec jak wyschnie poprasuje i juz bedzie z glowy.:washing:
Znowu pieknie na dworze wiec jak powiesze pranie to wyloze sie w ogrodku i poczytam trochesmiling smiley
Mnie siara jeszcze nie wycieka.A malenstwo tylko sie przeciaga ,jeden dzien intensywnie ,pozniej znowu bardzo malo.Za to czkawke ma praktycznie codziennie ,czasem dwa razy na dzien.

Milego poniedzialku mamusieciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

saba (offline)

18-04-2011 12:22:24

Witajcie dziewczyny ,
Wkoncu mam internet, w szpitalu jestem juz tu połtora tyg i mozna oszalec , ale trzeba wytrzymać do porodu. jestem na podtrzymaniu ale nie musze juz lezeć moge chodzic zostało mi jeszcze 5 tyg wiec poleze sobie tu jeszcze .
Trzymam za Was kciuki , piekna pogoda jest za oknem to spacerujcie i cieszcie sie ze jestescie w domku smiling smiley
Pozdrawiam Was

JanaMira (offline)

18-04-2011 12:34:02

Poznań
W piątek pojechałam do rodzinki. I zasnąć nie mogłam. Stwierdziłam, że to bardzo nieodpowiedzialne, bo jakby coś zaczęło sie dziać to jestem daleko od szpitala a ani mama, ani siostra nie prowadzą auta. Do tego niespakowana, bez dokumentów i nieodebrany wynik paciorków!!! Przeklinałam siebie, brzuszek twardniał ze złości, nie wyspałam się i rano szybko wracałam do Poznania. Tyle się już słyszy o porodach na moim etapie. Jutro kończe 37 tc...
Siarę mam od samego początku. Po stracie pierwszej dzidzi jeszcze nie ustąpiła a już zaszłam w ciąże. Więc piersiom nie dałam odpocząć.. a ruchy małej- to raczej wystawianie kosteczek. Czasami stoi taka kosteczka a ja ją pogłaszczę kilka minut zanim się nie schowa winking smiley są dni, ze czuje jak tylko napiera na pęcherz, wtedy kłade się, ręce na brzuszek i czekam na kosteczkewinking smiley wtedy się uspokajam i mogę dalej funkcjionować.
Sysia a ten Twój lekarz coś mi się nie podoba. Ost badanie 3 ms temu????zaskoczony
Ja zabieram się za okna. Przy okazji się wyładuję. Ktoś mi dzisiaj obiecała załatwienie pewnej sprawy i jak pojechałam to omówić to najpierw był unik, potem nie wiadomo o co chodzi a po przypomnieniu odroczenie sprawy na po świętach. Strasznie poniżające. Mam 30 lat a poczułam się jak w szkole i jeszcze musiałam być miła....po świętach to ja moge już być z dzidzią ale nikogo to nie obchodzi przecież.... więc dla dobra tej sprawy mam nadzieje, że mała poczeka. Chociaż mogły to być słowa rzucone na wiatr i nic nie załatwie...ach tak się zdenerwowałam, że zjadłam od razu tabliczkę czekolady a teraz wypucuje okna i parapety od gołębich kup...kupka


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.