majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

JanaMira (offline)

07-04-2011 22:04:12

Poznań
wymaz z pochwy to koszt ok 28 zł


[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

07-04-2011 23:03:47

Bydgoszcz/Wojnowo
Cześć dziewczyny!!!

Rzeczywiście z tą wodą to nie będę przesadzać smiling smiley
madziaKa jeśli robią badania to tylko w trosce o zdrowie twoje i dzidziusia także na pewno wszystko będzie dobrze!!!

Ja jutro też idę do szpitala w którym prawdopodobnie będę rodzić, będę miała badanie NST i obejrzymy sale porodową. Mam nadzieję że z serduszkiem małego wszystko dobrze, ogólnie się stresuję miejscem pod tytułem "szpital" nie lubię takich miejsc. Całą ciążę ani razu tam nie zawitałam więc jutrzejszą wizytę traktuję już jako pierwsza oznaka zbliżającego się porodu smiling smiley

do usłyszenia
dobranoc smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

klapeczka (offline)

08-04-2011 04:10:05

Szczecin
Jest 4 rano nie śpię od jakiejś godziny, zdążyłam przeczytać wszystkie Wasze wpisy smiling smiley


Atena_82 ja już kończę 2 opakowanie rennie choć ostatnio mam jakby mniejszą zgagę, może dlatego że brzuszek podobno zaczął opadać.Rennie przeisał mi mój ginekolog powiedział że jest nieszkodliwy zupełnie, i mogę go brać kiedy jest potrzeba. A zgagę miałam tak jak ty -non stop nawet w nocy się budziłam z jej powodu. Jak coś to polecam o samku owocowym.


madziaKa trzymaj się kochana mam nadzieję,ze wszystko będzie dobrze i szybko wrócisz do domku

co do rozstępów to od końca miesiąca używam Mustele 9 miesięcy(i jak narazie ani jednego nie mam), po porodzie zakupiłam sobie też Mustele poporodową.NIe jest to tani krem, ale rozstępy są straszne więc może warto zainwestować (ja kupuje kremy na allegro są dużżżo tańsze).
A co do osób ktoe już mają rozstępy, to firma ta ma również krem na już widoczne rozstępy, koleżanka kupiła i teraz używa-jest zadowolona.


Co do ubranek to też się nad tym zastanawiałam i zabiorę takie w rozmiarze "newborn"to zdaje się jest rozmiar 52, no i 56 lub 62. Muszę przymieżyć i sprawdzić jaka jest różnica w wielkości


[link widoczny po zalogowaniu]

klapeczka (offline)

08-04-2011 04:13:14

Szczecin
A dziś zaczynam 36 tydzień,
choć nie wiem czemu mój suwaczek wskazuje tydzień mniej. Mam dziś wizytę u ginekologa, to potem napiszę co mi ciekawego powiedział, choć nie będę miała USG, tylko badanie ogólne i tętna płodu, no i wymaz na te bakterie (mi lekarz powiedział że te badanie kosztuje 50 zł).


[link widoczny po zalogowaniu]

saba (offline)

08-04-2011 07:19:53

WITAM WAS DZIEWCZYNY,
Ja nieststy jade juz do szpitala , termina mam na 27 maja ale moj Dominiś pcha sie na ten swiat mam juz rozwarcie na dwa palce .
Kazdego dnia czytałam wasze wpisy uwielbiałam Was czytac chociz nie za czesto sama sie udzielałam .
Trzymajcie kciuki za Nas .Zycze WEam abyscie donosiły i urodziły sliczne zdrowiutkie malenstwa.
pozdrawiam

Daga33 (offline)

08-04-2011 07:33:22

Małomice
Saba trzymam kciuki za Ciebie i Dominisiasmiling smiley,zeby wszystko było dobrzesmiling smiley
U mnie dziś bardzo wietrznie i zimnosad smiley .dzięki za informację odnośnie kosztu badania na wymaz z pochwy tak po cichu liczyłam,że tanie na pewno nie będzie.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

08-04-2011 11:24:12

ok. ŁASKU
soniu - ja tez tak czasem mam smiling smileysmiling smiley takie zmiany nastroju i wogóle sa normalne jeszcze teraz w 9 miesiacu to juz wogule smiling smiley

saba - powodzenia smiling smiley trzymam kciukismiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

08-04-2011 12:23:23

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
Justine super że wszystko w porządku smiling smiley a Twoja waga czasami mnie zadziwia grinning smiley ja przytyłam 6 kg i wszyscy mówią że mało a ty to jesteś rekordzistka winking smiley
MadziaKa trzymam kciuki bardzo mocno niech cię przebadają i puszczą szybciutko do domku smiling smiley
Malgorzata01 oszczędzaj się bo wyjdzie że większość urodzi w kwietniu a maj to taki piękny miesiąc smiling smiley ja też mam wizytę 28.04 a tak poza tym tonie chce mi się wierzyć że to już kwiecień - jeszcze troszkę smiling smiley
Klapeczka dzięki za radę zakupię Rennie bo jak będzie w domu to się przyda jak nie teraz to później smiling smiley bo dziś mam spokój jakoś mnie trochę ta zgaga odpuściła smiling smiley
a co do ubranek to ja biorę w rozmiarze 56 i jedne w 62 w razie gdyby się długa urodziła - chociaż czuję że 56 będzie dobre ale jak kuzynka mi mówiła że jej maleństwo miało 58cm to na wszelki jeden 62 wezmę jak będzie potrzebne to M dowiezie więcej grinning smiley
Saba trzymamy kciuki za Ciebie i Dominisia ale mam nadzieję że jeszcze trochę wytrzymasz chociaż do tego 37 tygodnia smiling smiley a to by był początek maja jeszcze troszkę smiling smiley
Soniu ja wczoraj się wściekłam o to że mój mąż nie wyniósł swojej puszki po piwie a prosiłam go kilka razy a on na to że ja nie wyniosłam kubeczka po lodzie i że hormony mi buzują bo się strasznie czepiam bo co mi przeszkadza jedna puszka :/ tak się wpieniłam że wzięłam swoje rzeczy i spałam w drugim pokoju i oczywiście ryczałam jak głupia - jakby to był taki straszny powód do rozpaczy smiling smiley więc się nie martw nie tylko ty popadasz w histerię smiling smiley

pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

08-04-2011 12:31:28

hej dziewczyny zajrzalam wczoraj na forum czerwcowek i sie okazalo ze DomiR ktora udzielala sie rowniez na naszym forum urodzila dwoch chlopcow(termin miala na 6 czerwca)maluchy waza 2240i 2270 chyba, i dostali 7pkt leza w inkubatorach pod tlenem

co do tych placzow bez powodu to dzisiaj sie przekonalam ze to jednak hormony bo z glupiego powodu ryczalam ponad godzine...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

08-04-2011 13:22:15

Małomice
Zastanawiałam się właśnie,że nie które mamuśki co z nami pisały ucichłysad smiley a tu proszę taka wiadomość DoMIR urodziłasmiling smiley sama z ciekawości zajrzałam na forum czerwcóweksmiling smiley także nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie ten dzieńsmiling smiley
Soniu w naszym stanie takie momenty płaczu się zdarzają ja też tak mam,ale jak płaczę to tak żeby nikt nie widział zamykam się w pokoju i wyję jak bóbr nie ukrywam,że jak się wypłaczę to potem jest mi lepiejsmiling smileyMój mąż powiedział mi dzisiaj,że na początku ciąży byłam spokojniejsza i taka bardziej wyciszona a teraz to się częściej złoszczę i latam czasami jak wariatka ja tam żadnej różnicy nie zauważam,ale niech mu będziesmiling smiley.Nie ukrywam,że teraz jest mnie łatwiej zdenerwować,ale częściej myślę o porodzie jak będzie i że chciałabym to mieć już za sobąsmiling smiley boję się,ale nie ma chyba kobiet,które się nie boją może takie ,które mają lekkie porody choć trudno przewidzieć jaki mój będzie może też szybko pójdziesmiling smiley ale ten czarny scenariusz zawsze jest na pierwszym miejscusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.