Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

tynka03 (offline)

29-08-2011 14:05:53

Wagus a może to taka reakcja po prostu. Jak zaczełam Anitce wprowadzać mleko modyfikowane to też pierwsze 2 czy 3 razy wszystko zwymiotowała a potem było ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka1984 (offline)

29-08-2011 14:07:53

Lubań
Witam i ja smiling smiley

Kurczę jakaś pechowa ta niedziela była, mały strasznie marudny - jak smaruję bobodentem to na chwilkę jest lepiej, a później znowu całe piąstki do buziaka wciska, wczoraj pojechała moja siostra więc jakoś mi smutno, a samolot męża miał awarię i z lotu nici wyszły sad smiley Na domiar wrażeń z niedzieli w laptopie wieczorkiem padło mi zasilanie i nawet nie miałam jak go włączyć sad smiley
chyba też jestem uzależnoina od ebobasa smiling smiley dzisiaj już zakupiłam nowy zasilacz i będę na bieżąco smiling smiley

bebe, osito - dzieciaczki śliczne
Miczka - jaki słodki elegancik ze Stasia smiling smiley

pozdrawiam Was serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anitka

Lena2011 (offline)

29-08-2011 14:11:18

Wagus - a próbowałaś zrobić kaszkę na swoim mleczku? My co prawda dajemy kaszkę tą niebieską na mleczku, także chyba za bardzo nie pomogę... Ale Lena mi wymiotowała jak jej nie podpasowało mleczko. Także może to wina mleka Hipp? Niestety ja musiałam eksperymentować na Lenie jeśli chodzi o mleczko - było Nan, Bebilon, Bebiko (powrót do Nan...) i dopiero Hipp okazał się strzałem w 10grinning smiley Kupki są codziennie, mała zadowolona, przestała ulewać! Także może winne jest mleczko a nie kaszka?
My dzisiaj będziemy pierwszy raz jeść obiadeksmiling smiley


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka1984 (offline)

29-08-2011 14:13:01

Lubań
Waguś - a podawałaś tą kaszkę na wodzie? u nas super się sprawdza, może i Wikusi podpasuje. Tylko rób na początku taką z 1 lub 2 łyżeczek i wtedy zobaczysz jaka będzie reakcja. Jak taka sama jak teraz to daj spokój na jakiś czas.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anitka

Wagus (offline)

29-08-2011 14:28:28

Kraków
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, przetestuję tą kaszkę na wodzie za kilka dni, bo jutro idziemy na szczepienie wiec wrażeń nam wystarczy na kilka dni.
Lena robiłam kaszkę na swoim mleku ale mała nie chciała jej jeść smiling smiley A teraz nie robię na swoim mleku bo na razie próbuję ją przekonać do jedzenia kaszki bo jak nie zje to dostaje cycusia a jak odciągnę pokarm a ona nie zje to nic nie dostanie. Bidulka tak się zmęczyła, że poszla spac.

regnum (offline)

29-08-2011 14:33:14

Dziewczyny, dostałam dziś na fejsie taka wiadomość:
"Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 7613033089 73, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka".

Poszukałam u źródła i znalazłam oświadczenie producenta, które jest dla nas uspokajające:

[link widoczny po zalogowaniu]

wklejam, żeby nie było paniki, jak dostaniecie taką informację (bo mi się włosy zjezyły na głowie)...


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

korale (offline)

29-08-2011 15:31:01

dziekuje kochane za gratulacje!!
jeśli chodzi o te jego nóżki to on ma równe, po prostu kiedyś jak tylko go kładłam na plecki to ryk nie z tej ziemi cały zaczął sie trzęś płakał a raczaej krzyczał jak nie wiem i mama mowi że on może przełamany i wtedy pojechaliśmy i babcia lekko nóżki naciągła i jedna byłsa toche krótsza a teraz jest ok i wtedy przestał płakać i wogóle, ale też jestem do tego nastawiona na nie ale wiecie jak to mamy i babcie...
waguś dziękuje ze pytasz kurcze słaba ciągle jestem i tylko bym spała wiec jak mały śpi to ja razem z nim odpoczywam, kręci mi sie w głowie i cały dzień mam mdłości i wcale nie mam apetytu nawet nie moge nic pić na nic nie mam ochoty a w buzi sucho.
kurcze mały sie budzi spał aż 15 minut!! smiling smiley


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lena2011 (offline)

30-08-2011 08:09:28

Dzień dobrysmiling smiley
My dziś mamy szczepienie... Już jest mi żal małej! Mam nadzieję, że nie będzie już gorączkować tak jak ostatnim razem!
Wagus - podajesz kaszkę łyżeczką czy butelką?
Zmykam pod prysznic póki mała śpi, a później szykowanko do przychodni...
Miłego dnia życzymysmiling smiley


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

30-08-2011 08:32:46

Wodzislaw Slaski
Uwaga młode MAMY!!!!!! Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 7613033089 73, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Bebe2011 (offline)

30-08-2011 09:45:24

...
Witam,
Aniaa, Regnum juz sprostowala te wiadomosc, szklo bylo w przcierze bananowym Nestle, a nie w kaszce i do tego we Francji, a nie Polsce. Naszczescie ja dla Celine, kupuje tylko z Hipp i Bledina, a z Nestle to kupilam tylko raz przecier z zielonego groszku i to dosc dawno. Aania, tak patrze na twoj wpis pod suwaczkami i zaintrygowala mnie jedna rzecz. Pierwsza ciaze stracilas we wczesnym okresie, skad wiesz, ze to byla dziewczynka?

Wagus, identycznie na podanie kaszki na mleku modyfikowanym zareagowala moja Laila, a byla karmiona piersia, zwymiotowala cala butle raz i drugi, to potem przestalam jej dawac, ze moze za wczesnie jeszcze wprowadzilam, ze moze jak wprowadze pozniej to bedzie lepiej. Pozniej bylo tak samo tez zwymiotowala. Od 8 miesiaca przeszlysmy na butelke i zaczely sie wymioty i rozwolnienia, mimo zmian mleka. Poszlam z tym problemem do szpitala. Zrobili testy na alergie i okazalo sie, ze ma alergie na proteiny krowiego mleka. Mogla pic tylko progestymil, sojowe mleko kupowane na recepte w aptece o gorzkim smaku, a wiec nie chciala go samego pic i trzeba bylo mieszac ze slodkimi kaszkami. I przemycac w czym sie dalo. Takze bylo ciezko z czasem wyrosla z tej alergii, zaczelo sie od tego, ze zaczela tolerowac jogurty, lody, czyli takie przetworzone krowie mleko, a w tej chwili juz i mleko moze normalnie pic, juz nie ma wogole tej nietolerancji. Bo ta alergia na mleko z tego co mi pediatra mowil, to tak naprawde nie jest alergia, a jest to nietolerancja protein krowiego mleka i bardzo czesto dzieci z niej wyras(taja. Ale moze twoja mala nie ma tej alergii, to musi zbadac lekarz robiac testy na alergie.

Wczoraj mialam dzien pod haslem zakupow przyborow szkolnych. Wszystko kupilam z wyjatkiem 4 rzeczy, ktore sa specjalne trzeba szukac w innym sklepie. Takze dzis znow czekaja mnie zakupy. No i musze podzwonic z tymi zajeciami pozaszkolnymi i na cos sie zdecydowac. Ojciec cos mowi o tenisie dla Laili zamiast cyrku, ze to lepsze, ale ona woli cyrk, zobaczymy. A Elodie to na te zajecia z musicalu napalona, to jak sa jeszcze miejsca to ja zapisze..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.