Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

liilii (offline)

26-08-2011 13:37:07

a oto i mój dawno nie pokazywany skarb zdjęcie z przed 5 minut



pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]

Bebe2011 (offline)

26-08-2011 13:39:30

...
Foteliki Bebe Confort sa od 0 do 4 lat, dziecko w nich dlugo jezdzi i dzieki temu, ze sie ten fotelik poszerza, boki sie rozkladaja na boki to i starsze dziecko ma w nim wygode, takze zakup taki na dluzej.

tynka03 (offline)

26-08-2011 15:16:34

Lena no i ja uzalezniona jestem, jak nic !

regnum filmik daje do myślenia, w ogóle bym nie zwracała na takie rzeczy uwagi, ale już zaczynam się uczyć smiling smiley

właśnie wagus jak tam bobomiganie??

a wiecie z tym noszeniem na rękach to chyba najpierw babcię muszę odzwyczaić hehe smiling smiley pomyśląłma że jak będzie ją brała jak mi marudzi to ja będę się ulatniać.. żeby wyczuła że musi ją potem trochę ponosić to moze sama się zniechęci do brania Anitki na ręce, ale wiecie już nie jest źle. Ja mogę ługo ją zabawiac, na łóżku, przewijce, czy na ziemi, a jak tylko babcie zobaczy to jest płacz i nerwy że chce na ręce, przy mnie tak nie reaguje grinning smiley Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Klara (offline)

26-08-2011 15:45:29

Żory
Witam serdeczniesmiling smiley
Dołączam do grupy ebobasoholików hehe, pierwsze co robię rano to włączam kompa żeby zerknąć co tam u kwietniówek grinning smiley
Qr..... mam już dosyć upałów. dziś to chyba na balkonie będę spała. Polcia za to ciągle śpi przez to ciepło i nie ma apetytu, ja zresztą też. w domu mam 29 stopni- chore to jest.
regnum ruszył mnie ten filmik, fajny, coś ostatnio często się wzruszam (od kiedy Pola się urodziła) a z natury należę do "twardzieligrinning smiley"


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

26-08-2011 15:48:35

Kraków
A ja muszę się pochwalić że powróciłam nie tylko do swojej wagi z przed ciąży ale do swojej figury też, mam taką jedną parę ulubionych jeansów które są dość opięte i nie wchodziłam w nie aż do dziś (bo się w ogóle nie rozciągają) no i dziś pomyślałam że przymierzymy i zobaczymy i mam w nich więcej luzu niż przed ciążą grinning smiley
Tynka bobmiganie super przy każdej okazji pokazuje jej różne znaki, zobaczymy czy coś to da grinning smiley

tynka03 (offline)

26-08-2011 19:32:37

Wagus to gratki smiling smiley ładnie córcia z mamy spija smiling smiley a mówią, że dziewczynki zabierają urodę hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Klara (offline)

26-08-2011 20:20:22

Żory
Wagus gratuluję powrotu do formy! Ja już też powolutku wracam do dawnego wyglądu, jeszcze pół kilo do zrzucenia tyle że mam brzuszek trochę jeszcze (i te rozstępy- ale z tym już sie nic nie zrobi) ale już niedługa zacznę ćwiczyć więc powinien zniknąć smiling smiley aaaaaa....do ciuszków to też już wszystkich wchodzę (no tylko w biuście nie ma mowy) grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Tusia84 (offline)

26-08-2011 20:40:41

Kielce
Witam smiling smiley

regnum mocny film , aż łezka w oku mi się zakręciła smiling smiley

Dzisiaj byłam z Marianką na trzecim szczepieniu , mała waży równe 7 kg. Także od początku czerwca czyli prawie trzy miesiące mała przybrała 900 g , ale lekarz powiedział ,że teraz właśnie dzieciaczki już nie przybierają tak spektakularnie smiling smiley Niestety doszukał się szmerów na serduszku i dał nam skierowanie do kardiologa , mam nadzieje że to nic groźnego . Niestety po tym szczepieniu mała była bardzo marudna , cały czas musiałam ją nosić na rękach a i na nich płakała. Mam nadzieje ,że jutro będzie już ok.

Uciekam bo padnięta jestem strasznie - męczący był ten dzień . ....a jeszcze do tego dziś dostałam mój pierwszy @ ...ehhh tak dobrze mi było bez niego ...

Pozdrawiam i życze miłej nocki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MICZKA31 (offline)

26-08-2011 21:21:21

DWIKOZY
to moje maluchy sprzed 5 minut



ps. chyba tych dwoje już nigdy nie wykurzę ze swojego łóżka smiling smiley

MICZKA31 (offline)

26-08-2011 21:24:18

DWIKOZY
troche mnie znowu nie bylo wiec musze nadrobi zaległości. ale wypatrzyłam już BABY2011.witam skarbnicę wiedzy po dlugiej nieobecności...a dziewczyny cudne...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.