Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

tynka03 (offline)

27-08-2011 09:01:54

Witam sobotnio. Anitka dzis wstała o 7.15 więc się w miarę wyspałam. W miarę bo wieczorem Piotrek kaszlał strasznie, chyba się gdzieś przeziębił, jak dziś też tak będzie to śpi w drugim pokoju, jeszcze Anitkę zarazi... Pozatym to wczoraj gadałam na skype z Oliwierkiem, starszym o 5 godzin bratem Anitki. Znaczy może bardziej jego mamą hehe, ale fajny duży chłopak 8500 waży jakieś dwa i pół kilo więcej niż Anitka tongue sticking out smiley hehe popatrzyli się na siebie, Anitka pospiewała ;p a wiecie co nie wiem czy to Anitka już poznaje, czy poprostu nie podobało jej się jak taka mamy koleżanka zaczęła do niej mówić, ale na jej widok się rozpłakała.. ehh

tusia oby te szmery nie okazały się niczym poważniejszym. Ja u nas po witaminach nie ustaną to pewnie też taka wizyta mnie czeka.

miczka witać, że wygodnie się skarbom twoim śpi smiling smiley

Anitka po 8 usnęła znów, pewnie niedługo wstanie na jedzonko więc teraz ja idę na śniadanko. Miłego dnia mamuśki smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

regnum (offline)

27-08-2011 10:49:09

I ja witam sobotniosmiling smiley

Miczka- tak, jak napisała Tynka, widać, że im wygodnie-> rzeczywiście może być Ci ciężko "wyrzucić" maluchy w przyszłości z łóżka... Swoja drogą to ja nie mogę się doczekać jak Ula świadomie, przytulona zaśnie z nami w łóżku. a odzwyczajaniem zajmiemy się później hehe. Koleżanka do tej pory odzwyczaja swoją pięciolatkęwinking smiley

Wagus- gratuluję powrotu do formy. Ja nie wchodzę w nic sprzed ciąży, także nie mam w czym chodzić, bo garderoby nie wymieniam, tylko się łudzę...

Tusia- a jak w końcu z tą anemią u Marianki, bo pytam i pytam i mi nie odpowiadasztongue sticking out smiley Może te szmery właśnie przez anemię i nie ma co się martwić...

U nas też upały. Wczoraj popołudniu poszliśmy sobie nad jezioro. Parę zdjęć z "wycieczki"winking smiley Tu widać moją spacerówkę obudowaną na gondolęwinking smiley I odkryłam jedną wspaniałą funkcję mojego crossowego wózka (jednak go nie sprzedaję, bo funkcja cieszy i mnie i Uleńkę):






A dziś raczej nici ze spaceru, chyba że późnym popołudniem. Mąż w pracy do 16, my z Ulą miałyśmy jechać do koleżanki i pluskać się w basenie na ogrodzie, a jak na złość o 4:50 dopadł mnie bół żołądka i tak do tej pory zdychamsad smileysad smileysad smiley No i nigdzie w związku z tym się nie ruszamysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 10:50 przez regnum.

tynka03 (offline)

27-08-2011 11:10:24

regnum jak super to wygląda, tak to może i Nicia by poleżała hehe smiling smiley

moja kruszyna na razie śpi, potem may misję kupić szwagierce spodnie no i chyba moje siostry poodwiedzamy tongue sticking out smiley
kurde dziewczyny jak wam fajnie że piszecie o tych upałach u nas niby słonce jest ale nie za ciepło bo wiatr taki zimny, szkooda sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Tusia84 (offline)

27-08-2011 11:28:12

Kielce
regnum oj przepraszam , widocznie nie zauważyłam . Jakiś miesiąc temu byłam na badaniach i okazało się ,że wszystko ok - hemoglobina 12 także kazali odstawić żelazo . A te szmery lekarze i w przychodni i w szpitalu słyszeli juz dawno no i właśnie myśleli ,że przez tą anemię ale jednak nie ucichły więc trzeba to sprawdzić .

A Marianka już po spacerze z tatą bo pewnie później nie było by na to szans - okropny upał się zapowiada .

Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 11:30 przez Tusia84.

Lena2011 (offline)

27-08-2011 11:30:57

Witamy i mysmiling smiley
Tynka - nie dokońca tak fajnie jak jest upalnie! Super jak jest ciepło, ale to już przesada!!! Wczoraj wybraliśmy się z Lenką do Juraparku na festynsmiling smiley I było rewelacyjnie! Spotkałam parę znajomych osób, które były zachwycone małąsmiling smiley Zresztą ja sama byłam w szoki, bo było dosyc głośno (jak to na festynie), a małej to nie przeszkadzało tylko sobie słodko spałagrinning smiley
A dziś wybieramy się z mężem i bratem na koncert Bajmu do Opolagrinning smiley
Uciekam sprzątać...
Miłego weekendu:*


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zelek203 (offline)

27-08-2011 15:22:49

Nysa
Witam weekendowosmiling smiley

Chyba skok mamy za sobą bo Laura jakby trochę grzeczniejsza, więcej się śmieje już nawet kilka razy udało jej się tak głośno zaśmiać że aż się wzruszyłamgrinning smiley
A i moja panna posiadła nową umiejętność mianowicie plujesmiling smiley najpierw to było śmieszne ale robi to nawet podczas jedzenia i dzisiaj po pokoju to mi dynia latała:laugh_new: oczywiście leżaczek do praniasmiling smiley
Dzisiaj tata miał nockę, budzę się rano i słyszę że mała płacze to poszłam do nich no a tatuś zmęczony i marudzi że Laura spać nie może, ja w pieluchę a tam kupa gigantwielkie oczy... Oj ten mój R.LOL ma fantazję i jeszcze zdziwiony czemu dziecko spać nie chcesmiling smiley

A tu moje słoneczko bo dawno zdjęć nie wklejałam:







Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

liilii (offline)

27-08-2011 17:28:38

wagus gratuluje osiągnietego sukcesu u mnie jeszcze dłuuuuuuuuuga droga.
regnum super wozek strasznie fajne że może sobie tak córa popatrzeć.
zelek203 widze że bardzo ładnie zjadacie pełna kultura u nas to Ignaś ma dynie nawet na czole, też prałam wczoraj pokrycie smiling smiley

a my dziś byliśmy pierwszy raz na basenie zainspirowała mnie kasiag121 i powiem Wam polecam było super poniżej foto relacja z wyprawy:



w czasie jak my byliśmy zjawiły się jeszcze trzy takie maluszki jak Ignaś smiling smiley
no i powrót do domu



wiem straszna ze mnie chwali pięta ale było super bardzo Wam polecam taki rodzinny wypad.
pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 17:30 przez liilii.

Wagus (offline)

27-08-2011 20:44:49

Kraków
Witam z nad Jeziora Rożnowskiego grinning smiley:
Ulaa dzięki wielkie za namiary na zajazd jest super grinning smiley
Lillii Ignaś słodziak smiling smiley My na basen idziemy od września na akademię bobasa smiling smiley
Regnum super jest ten twój wózek smiling smiley
Uciekam bo grillujemy, mała śpi jak aniołek smiling smiley
buziaki grinning smiley

regnum (offline)

27-08-2011 22:55:15

Zelek- Laura śliczna panienkasmiling smiley A jakie ma fajne body. Mi jakoś trudno znaleźć jakieś z intensywnymi kolorami. Mam wrażenie, że większość ubranek dla dziewczynek jest jakaś nijaka- blada. a jak już znajdę (ostatnio w Tesco kupiłam 2 pary w intensyne kolory, w paseczki), to qrde kosztują 25 zł za sztukę...

Liillii- Ignaś kolejny przystojniak na forumsmiling smiley

My na basen wybieramy się jak Wagus- we wrześniu. Pierwsze zajęcia zaczynają się 9 września, ale je niestety ominiemy, bo wyjeżdzamy. Dziś się nawet zastanawiałam czy takim maluchom coś się oprócz specjalnego pampersa zakłada? Liillii widzę, że Ty w samym pampersie Ingasia trzymałaś. Wagus, a jak jest u Was? Jakieś gatki/strój zakładasz dla Wiki? Ile płacisz za zajęcia i ile trwają? U nas raz w tygodniu od 09.09 do 02.12. Jeszcze nie wiem ile kosztują, bo zanim pojadę muszę mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań, ale miejsce już zarezerwowałam... Na stronie internetowej nie ma informacji o cenie, więc się zastanawiam jakiego rzędu to jest kwota...


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

27-08-2011 23:02:19

Kraków
Zelek zapomniałam pochwalić Twoją córeczkę, śliczna jest i piękny ma uśmiech smiling smiley
AAA no i zapomniałam, moja córcia zaśmiała się dziś na głos, ale teraz już tak na prawdę grinning smiley
Regnum u nas zajęcia trwają też do grudnia, raz w tygodniu po pół godziny, pampers pływacki w cenie, koszt zajęc dla dwojki rodziców i dziecka 300zł i na basenie możemy być 1,5 godziny.
A to my nad jeziorem grinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 23:29 przez Wagus.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.