Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Wagus (offline)

29-08-2011 11:45:45

Kraków
Korale dziewczyny mają rację lepiej skonsultuj to z lekarzem smiling smiley Mnie neurolog powiedziała żebym młodej rączkę lewą kładła na prawe kolanko a potem stópkę i prawą rączkę na lewe kolanko i stópkę, w zasadzie nie wiem po co, ale jak zaczęłam tak robić to mała bardzo szybko zaczęła łapać swoje stopy. A jak się czujesz?
Alexa super zdjęcia ze chrztu, nie mogę się już doczekać na swoje smiling smiley
U nas dziś gorąco więc zaraz idziemy na spacerek smiling smiley
Co do przesądów to ja też w nie nie wierzę grinning smiley

regnum (offline)

29-08-2011 11:45:49

Korale- gratuluję egzaminu.

Co do naciągania (lewy łokieć do prawego kolanka i odwrotnie), to o tym mówiła nam męża babcia. Ona podobna wszystkim swoim dzieciom tak robiła... robiła tak też jej mama i cała wieśsmiling smiley Ale ja się nie godzę na coś takiego i jestem przeciwna jakichkolwiek samodzielnych zabiegów na maleństwie....
Moja babcia natomiast zapytała mnie, czy wiążemy Uli nóżki... i że trzeba dzieciom związywać, żeby były proste "Twojej mamie wiązałam i zobacz jakie ma prościutkie"smiling smiley Trochę się nabijamy co jakiś czas z tego wiązania, bo teraz to wręcz odwrotnie lekarze zalecają- biodra mają być szeroko, pieluchowanie itp...

Wagus- nam rehebilitantka też tak kazała robić, ale z dłonią łatwiej niż z łokciemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-29 11:48 przez regnum.

osito7 (offline)

29-08-2011 12:24:40

czesc!
kurcze, ale zescie mnie rozwalily tymi naciganiami....w zyciu nie slyszalam o takich rzeczachwielkie oczy a ze zwiazywaniem to juz calkiem sie usmialam jak sobie wyobrazilam ze mozna popitalac z zasznurowanym dzieckiem he he, a tak serio korale, moze i ta znachorka starowinka jakiejs duzej krzywdy by nie zrobila ale po co ryzykowac, naprawde lepiej skonsultowac. gratuluje egzaminu i mam pytanko....Kajtus jak mial dwa tygodnie dostal tego tradziku niemowlecego, okropne zolte czasemzielonkawe ropne wypryski, po niektorych zostaly blizny, takie male doleczki, niby w miare plaskie ale dosc szerokie, po jednym ciemniejsza plamka na skorze zostala, potem pojawily sie jakby wagry,normalne zaskorniki, i po takich wiekszych tez zostaja dziurki, tylko dla odmiany mniejsze ale glebsze no i teraz......czy to mu zniknie jak myslisz? na jakichs forach wyczytalam ze wbrew opinii lekarzy niektore laski wyciskaja, i przyznam ci sie ze tez sprobowalam, po kapieli delikatnie przycisnelam i wyszedl normalny wagier.skora byla przez dluzszy czas zaczerwieniona ale sladu potem nie bylo.no i badz teraz madry, nie chce mu kurcze wyciskac nic z buzi bo wiadomo bez sensu, z drugieej strony taki wycisniety wagier nie zosttawil zadnego sladu, a te ktore same sie tam dojzewaja i wysychaja zostawiaja dziurki, wiec co robic?ha
Alexa mlody jaki zaciekawiony fotografem he he super
Wagus Wy to jak rodzinka z katalogu ha ha Wikusia miala po kim urode dziedziczyc. od 3 dni daje Kajtkowi ta kaszke a raczej kleik ryzowy, tylko nie daje mu duzo, jakies 80, 100ml i calkiemladnie i szybciutko zjada, ale zaraz potem dostaje jeszcze cycusia, i jak narzazie odpukac, przesypia nocki.polozony ok.22, 22/30 wstaje ok.5,6.

hej matki karmiace, nie wypadaja wam wlosy, u mnie masakra, mozna cos brac na to karmiac piersia?

milego dnia pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

29-08-2011 12:36:50

korale gratulacje zdanego egzaminu smiling smiley u mnie Anitka też tak gryzie mocno hehe a co do tych nóżek to mojej mamie kiedys lekarka powiedziała że mam jedną nogę krótką, ale mama nie uwierzyła, żaden lekarz nie potwierdził no a teraz wydają się równe hehe a w żadne uroki też nie wierzę Anitce żadnych kokardek nie wieszałam ani nic, bez przesady tongue sticking out smiley

regnum własnie i Piotrka babcia mówiła że kiedyś dzieci wiązali żeby na prosto nóżki byly, ale tak w zasadzie trochę się z tego śmiała. Teraz całkiem odwrotnie jest dlatego ja tam nie wierzę w te zabobony, kiedyś też nie można było w nosidełkach nosić bo że dziecko niby za szeroko te nóżki ma, albo w chodziku nie można bo coś tam, skoro kiedyś prostowali te nogi i nasi rodzice jakoś wyglądają i chodzą to już widac jak i nasze rozszerzanie tych nóżek jest strasznie niezbędne hehe. Sama wiem po sobie jak zajechałam pierwszy raz na bioderka no to lekarz mówi ze niby ok, ale nie do końca i kazał pieluszkować, ja nie pieluszkowałam ani razu a następnym razem już się jakimś cudem wyleczyło. Dla mnie to to wszystko strasznie na wyrost jest i tyle. Jak ma być dobrze to i tak będzie.

Najlepsza jest i tak teściowa mojej jednej siostry. Wszystkie jej dzieci do dwóch latej wynosiła na podrówko pieluchą na buźkę nakryte :/, myślałam, że mnie wzrokiem zje jak w tym roku, i to jeszcze przed chrzcinami z Anitką w samych bodach i opasce na podwórko wyszłam. A własnie, słyszałyście o tym że kiedyś przed chrzcinami nie można było z dzieckiem z domu wychodzic hahaah grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Bebe2011 (offline)

29-08-2011 12:42:12

...
Tynka, w Augustowie jest fajny basen, jak tam wpadasz od czasu do czasu, to mozesz skorzystac z basenu, sa w dwa baseny jeden sportowy gleboki i drugi plytki ze zjezdzalnia do wody i biczami wodnymi, dobry dla malych dzieci, jest w nim tez jacuzzi, jak dobrze pamietam to sa dwa baseniki z jaccuzi i jest tez sauna. Za jedna wejsciowke mozna z tego wszystkiego korzystac. W tym samym budynku znajduje sie tez silownia, ale za nia placi sie juz oddzielnie. Bylismy na tym basenie jak bylysmy z dziewczynkami na wakacjach. Znalazlam stronke z tym basenem na necie. Moze juz mialas okazje tam byc, bo on jest tam, juz chyba od 10 lat.

[link widoczny po zalogowaniu]

A tu kilka nowszych fotek Evelyne.

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

29-08-2011 12:48:47

Bebe dzięki, fajnie wiedzieć na czas kiedy pogoda za oknem i temperatura wody pod chmurką przestaną dopisywać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

regnum (offline)

29-08-2011 12:54:58

Osito- ja mam manię wyciskania wszystkiego i wszystkim (no oczywiście nie ludziom na ulicy hehe) winking smiley dlatego cieszę się, że Ula nie miała i nie ma trądziku, bo by sie pewnie nie powstrzymaławinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

osito7 (offline)

29-08-2011 12:55:08

he he i mnie sie w koncu udalo!!!!! kilka jescze w galerii.
Bebe Twoje cory sa mega slodziachne, a mulatka fajna pyzulka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

osito7 (offline)

29-08-2011 12:57:59


echhhh musialam jescze to hi hi, tak, tak, body jest rozowe, z niebieskimi paskami ale rozowe bardziej widac, szalenstwa zakupowe mojej mamy jeszcze sprzed poznania plci ha ha


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.