październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

hogata (offline)

18-05-2011 09:09:21

Mikołów
Kiciania super laska z ciebiesmiling smiley
kasiaj tez zastanawiam sie nad takim nosidłem bo mamy za krótka chuste dla mojego meza i on sie wkurza ze nie moze Gosi nosic zamotanej
zuza fajnie ze Mikołajek taki ruchliwy, jak Ty sie czujesz? my tez nie pojedziemy w tym roku na morze, bo jestesmy spłukaniwinking smiley
demolka pobedziesz z Nastka w domku i bedzie dobrze

pisałam ze u na spokój, ale wczoraj Gosia dwa razy dostarczyla mi "rozrywki"- siedziala sobie spokojnie w foteliku, a ja gadałam przez telefon i bezmyślnie zostwialam obok Gosi takie duze opakowanie papieru toaletowego, chwilke potem rączki Gosi byly juz oparte na papierze, a nóżki i dupka zostały w bujaczku, ale byly piski z radości, a drugi raz mnie przyjemny, bo Gocha masakrycznie zwymiotowała i to przeze mnie- wieczorem zawsze je kaszke z łyzeczki a potem w łózeczku pije mleko z butli, a wczoraj wszystko bylo ciekawsze od jedzenia wiec wymysliłam ze dam jej w łózeczku kaszke z butli i troche mleka, chyba bylo to za duzo na raz dla małego brzuszka, bo Gosi pospała godzinke i jak do niej przyszłam wszytsko bylo brudne, ale chyba nic jej nie bolało bo co prawda zarzygana od stóp do głów ale strasznie sie śmiaławinking smiley

dzisiaj obiecałam mojej babci "objazdówke" po cmentarzach wiec cały dzien bedziemy jezdzicsmiling smiley

miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

18-05-2011 09:23:02

Gdynia
kasia25 Fajnie smiling smiley Mam nadzieję że uda nam się spotkać smiling smiley Daj tylko znać kiedy jedziecie.

Madziunia dziś rano zwymiotowała chyba wszystko co wypiła, ciekawe czy to od nowego mleka. Dziś idziemy na szczepienie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agula11 (offline)

18-05-2011 10:21:58

Pruszków
Hej
Znowu was troszkę zaniedbałam,ale dlatego że mój m miał trochę wolnego i chcieliśmy spędzić go rodzinnietongue sticking out smiley Po tych naszych ostatnich niesnaskach,i nawet nam się to udałosmiling smiley
U nas wszystko ok.Nie ma możliwości żeby Jasio usiedział w miejscu,albo lata po całym mieszkaniu i zwiedza kąty,albo staje przy czym się da,opanował też siadanie z pozycji stojącejsmiling smiley Śmiejemy się z m że ma ADHD,bo wszędzie go pełno.Troszkę się martwię że za wcześnie na to wszystko ale nie jestem w stanie nad nim zapanować,a nie przywiąże go

Agulat Gratulacje dla siostry!!!Ślicznie wyszła na tym zdjęciusmiling smiley
Kiciania Ale laseczka z ciebie,super!
Demolka Szkoda że malutka chora,ale zaraz jej przejdzie i będzie ok.Dużo zdrówkasmiling smiley
Zuza Witaj w klubie,my też na razie nie planujemy wyjazdu,chyba że tak jak ty na wieś do rodzinki się pojedzie,stwierdziliśmy że Jasio jest troszkę za mały a poza tym kwestia finansowa.Na wieś też lubię jeździć,i będę miał możliwość troszkę odpocząć bo będzie komu zająć się Jaśkiemsmiling smiley
Kasia Ulinka Super że już po chrzcinach i że się udały.Zdjęcia fajnesmiling smiley A wasze Księżniczki pięknie wyglądałysmiling smiley

Któraś pytała o jedzenie,więc u nas Janek mleko piję 3 razy,a wygląda to tak:
7-8 120 ml mleka
10.30-11 130-140ml zupki
14.00 90ml sinlacu i pół słoiczka owoców
17.00 130-140ml kaszki 7 zbóż
20.00 210ml mleka
2-3 120ml mleka

I ostatnio dałam mu parę łyżeczek serka homogenizowanego,teraz czekam czy go wysypie,na razie jest ok,zobaczymy jutro,bo do 3 dni może pojawić się wysypka po podaniu alergenu

Lecę powiesić pranko,póki Janek śpi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

18-05-2011 19:34:38

Płock
Witajcie.Dzieci zasypiają,ale słysze ze Laurcia jeszcze sobie pojekuje.Dzis u nas wypogodziło sie i tyle spacerowalismy ze aż mi sie odciski porobiły.

Ulinka najprwdopodobniej jedziemy w połowie lipca.Napewno wczescie sie umówimy.


agula11 brawa dla Jasia.Normalnie zywe srebro.I nie martw sie ,sam sobie krzywdy nie zrobi.Tylko się cieszyc ze taki szybki.

Jutro wybieram się z przyjaciółka na zakupki.Moze cos fajnego wypatrzę dla dzieci.
Miłego Wieczorka.




Zuza81 (offline)

18-05-2011 19:44:26

Zielona Góra
Hej smiling smiley

My dzisiaj też pół dnia spędziliśmy na spacerkowaniu smiling smiley
Co prawda ja ciągle na lekach na ten kręgosłup, ale boli mniej i jakoś daję radę, dzisiaj dzidziakowi strasznie podobało się na spacerku, rozglądał się dookoła i ani myślał zasypiać smiling smiley
Śpi już od 1,5 godziny, my zaraz sobie jakiś filmik włączymy i też potem spać smiling smiley dzisiaj jakoś nie jestem aż tak strasznie zmęczona, chociaż przyznam , że dzień był wyczynowy i bardzo ruchliwy hihi smiling smiley
Miłych wieczorków dziewczyny i do usłyszenia jutro smiling smiley

Papa smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

18-05-2011 19:55:40

Gdynia
No i Madzia nie została zaszczepiona przez te wymioty. Pediatra powiedziała że jest zdrowa ale nie wiadomo czy się coś nie rozwinie. Jak na razie się nie rozwinęło tylko często jej się odbija i cofa, więc może coś się dzieje, chociaż mam nadzieję że nie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

demolka82 (offline)

18-05-2011 20:05:48

Zielona Góra
A my walczymy z goraczkasad smiley. Dzis w dzien bylo prawie 39 stopnisad smiley. Nasti ogolnie strasznie marudna. Poplakuje sobie tak pocichutku az mi jej szkoda. Nic nie chce. Ciagle ja nosze bo sama nie posiedzi a mi rece odmawiaja powoli posluszenstwa. W nocy dala popalic a w dzien chyba jeszcze bardziej. Coprawda pospala ok 2 godzin i ja wykorzystalam sytuacje i tez pospalam ale jestem zmeczona fizycznie strasznie. Tym bardziej ze J od rana do jutra rana w pracy a my same, dobrze ze mam ta mame bo inaczej sobie tego nie wyobrazam chyba bym nie dala rady. W piatek idziemy do kontroli i jak nie minie to dostanie antybiotyk czego bardzo bym nie chciala.
Zuza zazdroszcze spacerkwania, taka ladna pogoda a my musimy kwitnac w domkusad smiley
Ulinka trzymam kciuki by z Madzinia bylo wszystko dobrze i zeby zadne chorubsko sie do Was nie przyplatalo.
Agula fanie ze Twoj Jasio taki aktywyny. Ja znowu sie zastanawiam czy moja corcia nie jest zamalo aktywna jak na ten wiek. W sumie siedzi juz prawie sama nie chwiejac sie ale to tyle.
Kasia25 takie wypady z przyjaciolkami to fajna rzecz, na mnie dzialaja bardzo odstresowujacosmiling smiley.
Spokojnych snow.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

18-05-2011 22:02:54

Witam smiling smiley.

Moja niunia w końcu w łóżeczku. Ehh troszkę cięzki dzień dziś był, ale nie aż tak ciężki jak wczoraj. Dziewczyny Madzi idze druga górna jedynka (już ją widać). A tak a propo moja próbuje raczkować ale jej nie wychodzi :/.

Miłych nocek kochane i kolorowych senków smiling smiley buziaki.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 22:05 przez AnnaT.

Zuza81 (offline)

19-05-2011 08:42:23

Zielona Góra
Witam się z kawką w ręce winking smiley

U nas nocka super, Mikołaj obudził się tylko raz o 4.00 na jedzonko i pospał do 6.15, mam nadzieję, że już mu tak zostanie smiling smiley
Ja już dzisiaj poprasowałam, właśnie robi się pranko i biorę się zaraz za obiadek, chyba zrobię pieczone udka z kurczaka z pieczarkami i cebulką. Szybkie, łatwe i nic się nie trzeba napracować smiling smiley a mężuś będzie bardzo happy smiling smiley
W Zielonej znów zapowiada się piękna pogoda , więc na pewno z synkiem znów pójdziemy dzisiaj na spacerek. Mały właśnie ucina sobie pierwszą drzemkę.

ulinka szkoda, że szczepienie wam się przesunęło, ale najważniejsze żeby Madzia była zdrowiutka, mam nadzieję, że nic przez noc się nie wykluło, daj znać koniecznie.

demolka U Was też najważniejsze, żeby Nastka wyzdrowiała, dużo dużo zdrówka dla niej, bidulka, w taką pogodę chorować to nic fajnego, zresztą chorowanie w ogóle nie jest fajne, a co dopiero jak jest taki gorąc. Napisz koniecznie jak tam sytuacja u was, może powinnaś dzisiaj skoczyć z nią do lekarza skoro ma taką wysoką temperaturkę. A na spacerek jeszcze zdążycie i to nie raz ani nie dwa smiling smiley bo pogoda ma być już co raz ładniejsza smiling smiley

AniuT Gratuluję kolejnego ząbka smiling smiley Ja mam nadzieję, że u nas już się te zębiska na chwilkę chociaż zatrzymały i dadzą nam odpocząć. Mój Mikołaj też robi wszystko aby zacząć raczkować, już nawet jak ma zamiar zrobić krok, to wydaje z siebie taki śmieszny odgłos smiling smiley Jakby chciał powiedzieć " do boju " smiling smiley ale kończy się na wylądowaniu na brzuszku i jest znów krzyk i tak w kółko winking smiley

Nic zbieram się i do robotki póki mały krzykacz drzemie smiling smiley

Miłych dzionków dziewczyny winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

19-05-2011 08:58:34

Witam smiling smiley

U nas nocka fajna, Madzia wstała o 8 smiling smiley także jest git jak narazie. Kurcze wczoraj się trochę wystraszyłam bo podniosłam małą z leżenia na brzuszku patrzę,a pod jej buzią pełno krwi ze śliną. Wiecie co skubana zrobiła przygryzła sobie wargę od środka (ale byłam w szoku,że nie płakała) ja ją oglądam czy tylko z tego ta krew, a ta się śmiała w głos. A i kartkę pocztową wczoraj mi prawie zjadła (ale zdążyłam jej z pyszczka wyjąć to co ugryzła) :/.

Miłego dzionka kochane smiling smiley i do później smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.