październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

goniek (offline)

16-05-2011 17:10:25

mazowieckie
A i jeszcze jedno trzymajcie kciuki jurto bo idziemy z Przemkiem na podcięćie wędzidełka pod językiem bo ma za krótkie -oby nie płakał za bardzo-dam znać jak było .pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

16-05-2011 17:44:10

Gdynia
goniek U nas godziny jedzenia czasem sie przesuwają, wszystko zależy od tego o której rano księżniczka się obudzi, ale je mniej więcej co 3-4 godziny

Zuza No tak się Madzia sama zaprogramowała a ja jestem szczęśliwa grinning smiley Jak w nocy sie obudzi i marudzi to najwyżej dostanie smoka do pociumkania


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

16-05-2011 19:49:13

Hej!

My właśnie ściągnełyśmy do domy, mimo kiepskiej pogody, pol dnia spedzilysmy na powietrzu smiling smiley

agulat wielikie gratki dla siostry, śliczna jest. Wiem co czuła i wcale się nie dziwie, że się spłakała, sama byłam kiedys miss naszego miasta i powiatu, no i zdobyłam jeszcze miss internetu, publicznosci i gazety. niesamowite przezycie wbrew pozorom, nie spodziewałam się tego w ogole i tez sie splakalam jak bóbr smiling smiley Moi znajomi zrobili mi mega niespodzianke. Cała klasa przyszła na galę i wszyskstkie najblizsze kolezanki. Teraz Twoja siostre czeka zrupowanie na miss wojewodztwa, tez super mozna sie pobawić i przezyć super przygody, życzę powodzenia siostrze i trzymam kciuki, żeby zdobyła jeszcze jakiś tytuł.

Zuzka mi lekarka tez ostatnio powiedziała, ze nie powinnam juz dawac Nince mleka, ale jej nie posluchałam grinning smiley Sliczna masz siostre, a mama miala super pomysl zeby zrobic jej taki prezent, pamiatka do konca zycia, wiem cos o tym smiling smiley

goniek trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do por karmienia, to ja ez staram sie utrzymywać w miatre mozliwosci stałe pory, ale jak wiadomo nie zawsze to wychodzi, bo Ninka czasami ma dluzsza drzemke i juz sie przesuwa, czasami dluzej spi rano i tez sie przesuwa. Z dziecmi za bardzo nie da sie tak do konca wszystkiego planować.

Idę jesc, wlasnie na patelni grzeje mi się kiszka ziemniaczana. Mniammmmmmmmmmmmmmmmmmm grinning smiley Całuję mocno :*




kasia25 (offline)

16-05-2011 20:47:34

Płock
Witam.
agulat gtaulacje dla siostry.Jest sliczna.

zuza Mikołajek bardzo dobrze wazy.A czemu pediatra taka dietkę zarzadziła.Nie słuchaj jej tylko rób jak tobie i małemu jest najlepiej.Ja podaję małej herbatke owocową z hippa.Ale Laurcia bardzo mało pije.Moze podaj czasami małemu sama wodę przgotowaną.Bo zeczywiscie kazda herbatka ma w sobie cukier.ps.twoja siostra tez laska.

a nasz menu wyglada tak
7-kaszka
10 mleczko z kaszką z butli210
14-obiadek
17 deserek lub jogurt
20 kaszka
a w nocy nie je


goniek to fakt dzieci szybko sie regenerują.My ledwo chodzimy a im wystarczy chwilka drzemki i odnowa gotowe do zabawy.Oczywiescie ze będziemy trzymały kciuki.Mojej znajomej synek miał ostatnio wycinane wedzidełko i nie było tak zle.

kiciana nie no nie wiedziałysmy że na naszy watku mamy Miss.Jak byłam mała to zawsze marzyłam o tym tytule.hehe.Napewno masz teraz co wspominać.

A teraz się troszkę pochwalę.hehe












ulinka (offline)

16-05-2011 21:37:02

Gdynia
kasia No to Laura je mniej więcej tak samo jak Madzia smiling smiley Laurka ślicznie wyglądała na chrzcie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

17-05-2011 08:51:58

Mikołów
Kiciania super ze masz takie tytuły i doświadczenia smiling smiley
agulat twoja siostra jest sliczna, super ze wygrała gratulacje
kasia Laura fajna, ty tez dobrze wygladaszsmiling smiley
Zuza pytalam lekarki o mleko i powiedziała ze dzieci wcale nie musza go pic ale butla czesto jest przywyczajeniem, które nikomu nie szkodzismiling smiley
Gosia je tak:
8.30- kaszka
11.00- owoce
14.00- obiadek
16.00- jogurt, albo druga czesc niezjedzonych owoców z rana
18.00 kaszka
18.30- mleko 180-210ml
ok 4 mleko 180-210 ml

wczoraj bylysmy na usg bioder, wszystko jest supersmiling smiley poza tym toczymy zycie podłogowe, Gocha próbuje pełzac, ale sie wkurza jak jej cos nie wychodzi, najbardziej lubi siedziec, ale sama jeszcze nie potrafi wiec tez sie wkurza i tak w kółko, ale ogólnie jest fajniesmiling smiley pogoda jeszcze sama nie wie jaka ma byc wiec nie wiem czy bedziemy gdzies wychodzicsmiling smiley

miłego dzionka Dziewczyny


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

17-05-2011 10:38:34

Grudziądz
Cześć dziewczyny!smiling smiley

U nas nocka ok teraz Ala drzema a ja mam nareszcie czas dla WASsmiling smiley Przepraszam, że Was ostatnio tak zaniedbałam!! Mam nadzieje, że mi wybaczycie?smiling smiley

Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje w imieniu swoim i siostry!smiling smiley Ona naprawdę się tego nie spodziewała i w ogóle to powoli dopiero do nas docierasmiling smiley

Zuza śliczna masz siostrę i wspaniałą mamę, że wpadła na taki pomysł!smiling smiley Wiesz moja Ala też takie dziwne pozy przyjmuje w tym łóżeczkusmiling smiley ostatnio tak jakoś się poskręcała, że nie wiedziałam jak się za nią zabraćsmiling smiley

Kiciania gratki dla Ninki za pa pa"smiling smiley i gratulacje dla Ciebie za twoje dawne osiągnięciasmiling smiley a może wstawisz jakąś fotkę z tamtego okresu??

goniek trzymamy kciuki za Dyziasmiling smiley daj znac jak będziesz mogła! Buziaki buziak od dziecka

Aniu jak tam Madzik? Ucałuj ją ode mnie buziak od dziecka

hogata fajnie, że z bioderkami oksmiling smiley

kasiu25 Laurusia cudaśna smiling smiley taka słodziutkasmiling smiley i ma fajną rodzinkęsmiling smiley

My wczoraj byłyśmy u dermatologa i powiedział, że z Ali skórką jest ok, że nie ma mocnego AZSsmiling smiley Jeśli chodzi menu Alusi wygląda mniej więcej tak:

ok. 7 - mleko z kleikem kukurydzianym -180 ml mleka
ok.10-11 - mleko z kaszką bezglutenową -180 ml mleka
ok.13-14 - obiadek mały, bo ostatnio ciężko Ali idzie z obiadakmi
ok.16-17 jakiś desek lub owoc lub soczek przecierowy
ok.19 - mleko z kaszką manną
W nocy Ala nie jesmiling smiley

To na tyle, uciekam, bo dzisiaj robię porządki w Alusi rzeczach bo już wyrosła z wielu, więc trzeba popakowac w katron dla następnego bobosmiling smiley

buziaczki kochane buziak od dziecka

Kiciania (offline)

17-05-2011 11:51:27

Hej!

Kasiu Laurka wyglądała przepięknie, Ty zresztą też. Już wiem czemu Laurka jest caly czas usmiechnieta... po mamusi!!! smiling smiley Wyglądasz na bardzo sympatyczną smiling smiley

hogata dobrze, że z bioderkami wszystko ok.

Zuza a na jakim szczepieniu Ty byłas? Mi sie wydawało ze Ty szczepiłaś Mikołajka tymi szczepionkami 6w1 i po tym już nie trzeba chyba na nic szczepić? Czy mi sie cos pomerdało?

agulat dzięki winking smiley Wiesz co, jeśli chodzi o zdjęcia, to jak znajde chwile to musze poszukac jakies płyty z moimi zdjęciami z tamtego okresu, już dawno ich nie przegladałam, pewnie leżą gdzieś zakurzone, ale jak mama przyjdzie i zajmie sie Ninką to postaram się znaleźć smiling smiley

Moja Ninulka własnie drzemie, dzis spała do 9tej winking smiley a wczoraj do 10 tej ! grinning smiley ale za to dzisiejsza nocka była do bani, kreciła sie i co chwile musialam do niej wstawać, aż się w koncu wkurzyłam i o 4 wzielam ja do siebie smiling smiley Dzis znowu pogoda taka nijaka,ale pewnie po obiadku pojdziemy sie przewietrzyc.

Dziewczyny które uzywaja zwykłych pampersów, tych active baby: Teraz w rossmanie jest na nie promocja, 2 jumbo pack'i za 89,99 plus szczoteczka do zebow dla dzieci za 1 gr do tego grinning smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 11:56 przez Kiciania.

Kiciania (offline)

17-05-2011 11:54:24

A i jeszcze dziewczyny ktore maja tel w Orange, słyszałyscie o tej promocji ktora teraz jest na darmowe minuty i ktora sie wlasnie konczy ? sad smiley

Wysyla sie sms z kodem i dostaje sie darmowe minuty.

Teraz jest kod : NIESPODZIANKA na nr. 80101 i dostaje sie 60 min darmowych do wszystkich sieci na siedem dnismiling smiley

Ja niestety nie moe tego wlaczyc, bo mam ORANGE mix, ale moja mama sobie aktywowała i jest ok smiling smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 11:59 przez Kiciania.

kasia25 (offline)

17-05-2011 12:16:45

Płock
Witajcie.Zawizłam męzulka zeby złapał stopa na granicę i dopiero zladowałam do domku z Laurcia.Po chrzcie złapał katarku.Strasznie zimno było w kosciele

kiciania twoja robi papa??bo cos mi chyba umkneło.Dziekuje za komplement.O ciekawa promocja w tym rosmanie,muszę wpaśc i kupić bo juz jej się paka konczy.


hogata moja tez jest straszy nerwusek.Ma bardzo zmienne nastroje w minucie się smiej i złosci.Jak to mowi mój Krzysiek prawdziwa kobieta zmienna jest.hehe


A tak z nowych umiejętnosci małej to pełza wszedzie i ciagle by podnosiła się w łózeczku do stania.
Dziewczyny wybieracie się w tym roku nad Moze??Bo ja pewnie wtym tygodniu będe rezerwowała jakąś kwaterkę??Moze któras chetana na wspólny wypad??




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.