październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

demolka82 (offline)

14-05-2011 22:22:26

Zielona Góra
hejka juz pozno a my jeszcze nie spimy, mala budzi sie co chwile nie wiadom dlaczego. Nosek juz prwie ok. Dzis wogole miala strasznie wrzeszczacy dzien a mam nadzieje ze noc bedzie lepsza. Moze to zeby czy cos.
AniuT moja Nastuska tez jeszcze nie siedzi stabilnie, usiadzie ale sie chiwje i pediatra mowila ze jest ok. Nie martw sie kochana kazde dziecko roziwja sie w swoim tempie. Ja mam kolezanki co moja dzieci w Anastazji wieku i jedna siedzi, drugie wstaje a moj Nastek nie tez sie martwilam ale kurcze nie ma przsadzac zobaczysz ze nadrobi albo i pzregoni inne dzieci w rozwojusmiling smiley.
Zuza gratuluje kolejnego zebola u nas dalej nicsmiling smiley.
Mamunka Daviniu slodkismiling smiley.
Milych snow!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

15-05-2011 12:24:39

Zielona Góra
Hej dziewczyny smiling smiley

U nas nocka nawet ok, tzn.Mały spał ładnie bo obudził się tylko raz na jedzonko o 4.00, za to my z mężem jakoś spać nie mogliśmy i się wierciliśmy, ale to pewnie dlatego, że zjedliśmy późno kolacje, potem mąż mój włączył jakiś nowy film z Nicholasem Cagem który miał być super ( jak większość filmów z tym aktorem ) a okazał się totalną lipą, aż obydwoje byliśmy w szoku, jakieś pomieszanie horroru z thrillerem smiling smiley i mi się później to wszystko śniło i tak jakoś taka durnowata nocka.

Mikołaj coś dzisiaj też troszkę nadpobudliwy, ciągle by tylko próbował raczkować, siedzieć nie chce, leżeć to już w ogóle, nawet w łóżeczku potrafił się ładnie trochę pobawić to teraz bierze smoka i ciągle uderza o szczebelki i ten hałas go bardzo bawi winking smiley
Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy z nim na spacer w spacerówce, był na nas jakiś taki zły, że przez cała godzinę nawet na nas nie spoglądnął tylko siedział z taką miną obrażoną. Ojj ma charakter ten mój synalek.
Jutro szczepienie i znów obstawiamy z mężem jaka waga smiling smiley
Miłych niedzielek kochane smiling smiley

Do później smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

15-05-2011 14:50:22

Gdynia
Zuza Kupiłam sinlac grinning smiley Jest napisane zeby robić z wodą a z mlekiem też mogę?

Madziunia pije teraz pół na pół mleko humana i nutramigen no i robi sie jej taka jakby skorupa na policzkach. Miała to już od dawna ale wcześniej bylo ledwo zauważalne a teraz jest coraz gorzej. W środę idziemy na szczepienie, ciekawa jestem co pediatra na to powie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

15-05-2011 16:36:06

Witam.

A moja znów na kaszki się obraziła, nawet na sinlac sad smiley normalnie lipa :/ za to robię jej obiadki z dwóch dań, bo tak to na samym mleku i deserkach by była sad smiley. Może wy poradzicie mi jak ją przekonać do kaszek???

A tak poza tym to jest w miarę oki, nocka może być.

ZUZA my dziś oglądaliśmy z tym samym aktorem film Ghost Rider i jak dla mnie super grinning smiley.

Buziaki miłego dzionka :* smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

15-05-2011 16:39:38

DEMOLKA dzięki kochana. A jak Nastusia w żłobku???

ZUZA moja też ciągle by ćwiczyła raczkowanie. Dzisiaj tak się człapała,aż jej się udało do raczkowania ustawić ale za chwilę wywaliła się na bok :/.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

15-05-2011 18:06:41

Zielona Góra
Ulinka wiesz co wiem, że na forum sierpniówek dodają sinlac do mleka, ale ja nie próbowałam z Mikołajem.
A te lakierowane policzki to tak jak u Mikołajka się robiło po złym mleku, ja bym nie przechodziła na humanę, przecież wznowili produkcję nutramigenu i już nie będzie problemu z kupnem. Kiedyś położna jak jeszcze do nas przychodziła to mówiła,że humana jest mlekiem najmniej uczulającym ze wszystkich dostępnych na rynku bez recepty, a jednak ....

AniuT mój mały też nie jest jakoś za bardzo za kaszkami, a sinlac daję mu teraz raz na trzy dni, bo też się już Paniusiowi znudził. Mojemu z kolei bardzo ten nutramigen 2 posmakował i wypija od wczoraj 180 ml za każdym razem. W sumie na wagę nie narzekamy więc jak dla mnie może pić ten nutramigen winking smiley

A no i coś małemu na brzuszku wyskoczyło, taka jakby czerwona kaszka, jakaś wysypka. Ale wczoraj po raz pierwszy dostał krupnik z cielęcinką z bobovity i dzisiaj przeczytałam a tam jest masa składników, więc myślę, że to od tego. Dzisiaj dostał rosołek z kurczakiem i zobaczymy. Jutro zapytam o wszystko pediatrę, bo mam sporo pytań smiling smiley

Odezwiemy się jutro po szczepieniu , trzymajcie kciuki kochane do juterka ;*



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

15-05-2011 20:44:45

Gdynia
Zuza Ja akurat nie miałam problemu z dostępnością nutramigenu, pediatra powiedziała ze ona już nie będzie mogła wystawiać recept, kazała spróbować przejść na humanę a jeśli mała będzie uczulona to da skierowanie do alergologa i on będzie wystawiał recepty na nutramigen. Mówiła też że teraz zmieniły się normy i niewielka wysypka nie jest już wskazaniem do nutramigenu, tylko ja nie wiem czy to u Madzi jest traktowane jako wielkie czy niewielkie. Powodzenia na szczepieniu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

16-05-2011 08:53:30

Płock
Witajcie.My po chrzcinach.Impreska udana.Laurcia w kosciele grzeczniutka,a puzniej długo spała.Puzniej wkleje zdjecia.I nadrobię wasze posty.
pozdrawiam was dziewczyny.




AnnaT (offline)

16-05-2011 09:07:32

Witam się i ja smiling smiley

Moja księżniczka od 6 nie śpi, ale za to wczoraj padła o 21 grinning smiley także oki.

ZUZA moja też ma dobrą wagę bynajmniej tego się lekarka nie czepiła a waży 8 i pół kg. Ale musi się nauczyć,że nie tylko mleko jest :/.

DZIEWCZYNY czy wy macie taki problem,że dzieciaczki się dławią tymi kawałkami w obiadkach??? moja tak ma i nie wiem czy jeszcze jej te obiadki miksować czy już nie.

A teraz znów raczkowanie ćwiczy i slini się niemiłosiernie. I wspina się żeby widzieć co mam na monitorze laptopa grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

OK spadam bo już mi beczy sad smileysad smiley do później pa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

16-05-2011 09:35:59

Gdynia
AnnaT Madzia czasem się dławi, więc miksuję jej tak że są małe kawałeczki, ale takie naprawdę małe, bo jak za mało zmiksuję to i tak tego obiadku nie chce jeść.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.