październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

agulat (offline)

19-05-2011 10:31:25

Grudziądz
Witamsmiling smiley

Przepraszam, ale wczoraj P miał wolne i pojechaliśmy do miasta, potem spacer a potem oglądaliśmy razem filmysmiling smiley nawet było oksmiling smiley Ala teraz drzema, ogólnie bardzo próbuje raczkować ale robi to tak śmiesznie i nieporadnie tongue sticking out smiley u nas bez zmian, mnie ciągle pobolewają jajniki i brzuch, @ braksad smiley znowu mam pełno prasowniasad smiley

Aniu gratulacje dla Madziulki z okazji kolejnego ząbkasmiling smiley

demolka zdrówka dla Anastazjismiling smiley

agula Jasio jest supersmiling smiley

ulinka zdrówka dla Madziunismiling smiley że też akurat to się wydarzyło przed szczepionkąsad smiley

miłego dnia Kochanesmiling smiley buziaczkibuziak od dziecka

ulinka (offline)

19-05-2011 15:42:13

Gdynia
Madziunia zdrowiutka, więc mogła być wczoraj zaszczepiona - no trudno, pójdziemy za tydzień.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

goniek (offline)

19-05-2011 17:32:06

mazowieckie
Witamsmiling smiley
Demolka mam nadzieję ,że malutka czuję się już lepiejsmiling smiley
Agulla11fajnie ,że Jasiu taki ruchliwy jest-może zostanie podróżnikiem skoro tak zwiedza kąty hihismiling smiley
Ulinka dobrze ,ze Madzie zdrowa a szczepienie nie uciekniesmiling smiley
Kiciania no fakt super z Ciebie laseczkasmiling smileyjak Ninka odziedziczy urodę po mamusi to chłopcy bedą się o nią bić
Resztę dziewczyn pozdrawiamsmiling smiley
Pisze parę słow co u nas i zmykam bo Przemek dziś marudny jest bardzo!
Zabieg podcięcia wędzidełka trwał z 2 minuty -Przemuś trochę popłakał potem go przytuliłam i zrobił śliczny uśmiech do pani doktorsmiling smileywięc byliśmy z niego dumni -szczególnie tata twierdzi ,że nasz syn po nim jest taki odważnysmiling smiley
Buziaki i pa pasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 17:32 przez goniek.

kasia25 (offline)

20-05-2011 08:48:20

Płock
Witam przy kawce.My wczorajsze przed południe spedzilismy na zakupach.Kupiłam Laurci fajne sandałki i kilka spioszków do spania,a Daniueiowi kpszulki .Wiec zakupy zaliczam do udanych.
Laurcia od rana daje mi troch epopalić.Oj juz bardzo dawno nie pamietam zeby taka była.Ciagle jej sie cos nie podoba hihi.

ulinko zdjecia cudne.Madzia ma niezła kolekcje bucików.Prawdziwa kobitka z niej.A daj znac jak po szczepieniu.U nas w okolicy panuje jelitówka.O by moje skarbi sie nie zaraziły.

goniek brawa dla Przemusia.Odwazny z niego chłopiec.

U nas dzis zapowiadaja burze.Ja biore sie za pranie,bo kosz pełny.




agula11 (offline)

20-05-2011 10:27:50

Pruszków
Witam
Nocka ok,teraz łapiemy pierwszą drzemkę.Wczoraj cały dzionek prawie na dworze spędziliśmy i dziś pewnie też bo pogoda super.Jak na razie nie wysypało Janka po tym serku i wczoraj znowu mu dałam,a zajadał się jak nigdy,tak mu smakowałogrinning smiley
Powiedzcie mi czy wasze maluchy dają myć sobie ząbki?Bo mój nie za bardzo,zakupiłam mu pastę i szczoteczkę,ale nie za bardzo chce,a przecież trzeba jakoś dbać o zębolkitongue sticking out smiley Lecę na kawkę i powiesić kolejne prankosmiling smiley
Aaa jeszcze jedno,jak ubieracie maluchy na dwór?
Do później pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

20-05-2011 11:15:27

Zielona Góra
Hej smiling smiley

U nas nocka taka sobie, nie dość, że ciepło i chyba przez to mały tak się wiercił to do tego wszystkiego Mikołajowi wychodzi kolejny ząb, lewa górna trójka, normalnie jestem w szoku. Ale widzę, że troszkę go to pobolewa, więc już dzisiaj dałam mu trochę nurofenu w syropku.
Teraz Mikuś zjadł sinlac około 13.30 obiadek i później skoczymy na spacerek.

ulinka śliczne zdjęcia Madzia jest na prawdę fajoska, a Piotruś jaki ładny chłopczyk i jakie ma śliczne bialutkie ząbki smiling smiley Bardzo się cieszę, że Madziulka zdrowa, a szczepienie nie zając, nie ucieknie smiling smiley

kasiu pewnie ząbki idą Laurci winking smiley a może zmiana pogody ją tak drażni ? Ja przed wczoraj wyprasowałam rzeczy małego, wczoraj poprasowałam swoje i mężowi koszule no i też dwa prania zrobiłam. Dzisiaj nie mam zamiaru nawet palcem kiwnąć grinning smiley

agula a jaki serek dałaś Jasiowi ? mojego synka niestety wysypało po ostatniej nowości " krupniczek z cielęcinką " , co do ząbków, to mój mały nawet nie chce pyszczka dać sobie otworzyć, nie wiem jak mam myć mu te zęby, a jeśli chodzi o ubieranie to ja zakładam, zaczynając od dołu winking smiley butki, skarpetki, jeansy, bodziak z krótkim rękawkiem, na to koszulkę, a na to bluzę ( głównie taką rozpinaną na zamek ) i jakby co mam ze sobą kurteczkę , no i cieńka czapeczka na główkę.

Jestem dziś zmęczona na maksa dziewczyny ... do później.papa smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

20-05-2011 12:23:38

Grudziądz
Hej dziewczyny!

U nas nocka taka sobie, Ala trochę się kręciła, a wczoraj była marudna, do tego ja mam @ więc ja jestem marudna i obolałasad smiley

goniek gratulacje dla Przemcia za odwagę!!! No i buziaki dla was buziak od dziecka

ulinka wiem, że to pisałam, ale na prawdę masz śliczne dzieci, a Madzia jak na damę przystało już ma małą kolekcję butów grinning smiley

agula ja Ali tez podaje po troszku danonka i na razie jest ok, a niby testy wykazały uczulenie na mleko krowie! Co do ubierania w domku to Ala ma doby z krótkim skarpetki i jakieś cienkie spodenki, bo kolana by sobie zdarła od tego wiecznego szurania i pełzaniasmiling smiley natomiast na dwór bodziak z krótkim, spodnie jakieś długie, buciki skarpetki i sweterek zapinany, żeby można było w razie czego rozpiąć, no i czapeczka z daszkiem taka lekka, chyba, że jest chłodniej to cieplejsze spodnie, cieplejszą kurtkę i inną czapeczkę! Ja Ale staram się lekko ubierać, bo potem dostaje potówki i się drapie angry smiley

Zuza ja tez już dzisiaj padam... chodź sobie tak padniemy razem.. tongue sticking out smiley

kasia wiesz ja tez musze kupić inne butki Ali, znaczy sandałki!

AniuT buziaczki dla Wasbuziak od dziecka

Miłego dnia Kochane! Na dwórek trzeba iść i z pogody korzystać smiling smiley

ulinka (offline)

20-05-2011 16:01:12

Gdynia
kasia25 MAdzia nie zostala zaszczepiona bo zwymiotowała rano.

Zuza To chyba nie będzie trójka bo zwykle najpierw wychodzą czwórki, potem trójki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

20-05-2011 16:33:52

Zielona Góra
ulinka skoro tak twierdzisz, ja nie wiem do końca, bo jeszcze dwójka się do końca nie wybiła, a jedynki są od siebie oddzielone, więc może rzeczywiście to czwórki, mi jest wszystko jedno smiling smiley niech tylko nie będzie taki marudny bo dzisiaj normalnie to mi już głowa pęka.
Jak myłaś Piotrusiowi ząbki, te pierwsze co się pojawiły gdy był malutki ? smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.