październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

kasia25 (offline)

13-05-2011 14:54:52

Płock
Witam się i ja.Mało troszke mam czasu na forum.bo chrzciny tuz tuz.

Aniu nie martw sie.Wydaje mi się ż pediatra dała ci te skierowania tak profilaktycznie.

agulat ja juz podaje raz dziennie kaszke z glutenem i małej nic nie jest.

kiciania gratulacje za pierwsze słowo.

zuza jejku Mikołajkowi zabki ida błyskawicznie.

hogata Gosia cudna i pięknie siedzi.

Sorki ze tak krótko odp.A u nas Laurcia co dzien cwiczy podciaganie sie w łózeczku.I dobrze jej to wychodzi bo stoi z 10 sekun,puzniej usiadzie i znów stoi.A pełza tez juz coraz lepiej.Tylko tyłeczka jeszcze nie uniesie.
pozdrawiam.




hogata (offline)

13-05-2011 19:57:03

Mikołów
troche Was jeszcze pomecze zdjęciem, ale byłysmy dzisiaj z Gosia i mężulkiem na nieplanowanej wycieczce krótkiej w górach, tzn. mąż był w pracy i nas zabrałsmiling smiley to bylo pierwsze dłuzsze wyjscie w chuscie i Gosi sie chyba podobałowinking smiley

dobrej nocki

a to my



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

14-05-2011 07:51:59

Grudziądz
cześć dziewczynkismiling smiley

U nas nocka byle jaka, Ala sie kręciła coś jej się sniło no i pobudka przed 6-tasmiling smiley ale jest ok, juz pije kawke, mąż dzisiaj na 8.00 do pracy więc już jesteśmy samesmiling smiley

mamunka gratuluje słowa MAMA, wiesz ja do Ali mówie: ma-ma, a ona mi zawsze ta-tagrinning smiley

Aniu wszystko będzie dobrze, tak jak Ci pisałam idź do tego lekarza zrób te badania dla świętego spokojusmiling smiley Buziaczki dla WASbuziak od dziecka

hogata super wycieczka no i świetnie wyglądacie, a Gośka jaka zadowolonasmiling smiley

magda udanej imprezkismiling smiley

Ja uciekam, dzisiaj te wybory Miss Polonia Grudziądza, więc troszkę mam pracy, więc pewnie zajrzę dopiero jutro! Udanych weekendów! Buziaczkibuziak od dziecka

AnnaT (offline)

14-05-2011 08:31:47

Witam.

Moja księżniczka wstała o 8 więc się wyspałam w miarę (gdyby nie kaszel w nocy było by lepiej). Teraz Madziulka pracuje nad kupą grinning smiley.

DZIEWCZYNY mam do Was pytanie: Chodzi o 2 letnią córkę moich znajomych mianowicie dzieciak ma problemy z kupą bo robi co trzy, czasem co pięć dni. Była ostatnio w szpitalu i wszystkie wyniki ma SUPER dobre. A z kupą nadal ma problemy, jak myślicie od czego to może być???


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

14-05-2011 09:11:29

Zielona Góra
Hejka smiling smiley

U nas nocka super smiling smiley Mały obudził się tylko raz na mleczko o 3.30 i poszedł dalej lulkać i tak pospaliśmy do ok. 6.00.
Dzisiaj chyba będzie ładna pogoda i mężunia mam w domku to w końcu pewnie wybierzemy się na spacereksmiling smiley
Teraz mały łapie pierwszą drzemkę a my siadamy do śniadanka.

hogata fajnie wyglądacie z Gosią smiling smiley a powiedz, kręgosłup cię nie boli jak ją nosisz taką zachustowaną ?

agulat będę trzymała kciuki za siostrę no i miłej zabawy smiling smiley napisz jak tam wam poszło po wyborach Miss winking smiley

AniuT fajnie sobie pospałyście, a co do tej córki znajomych .. to może po prostu ma taką słabą przemianę materii ? Ja się nie znam na dwu-latkach, ale może pomogłoby więcej dawania jabłuszek, albo jakieś herbatki ziołowe ? Pojęcia nie mam.

Do później babeczki :*



[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

14-05-2011 09:22:59

Gdynia
AnnaT A może ta dziewczynka je za dużo czekolady? A boli ją brzuszek? Jeśli nic jej oprócz tego nie dolega to ja bym sie nie martwiła, bo to rzeczywiście moze być taka przemiana materii.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

14-05-2011 10:37:56

Też rodzicom tej małej mówiłam,że to może być przemiana materii taka,a oni nadal gadają,że ona napewno jest chora (paranoja jakaś).


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

14-05-2011 18:59:48

Mikołów
hej,
widze ze nastała weekendowa ciszawinking smiley
dzionek nam dzisiaj minal na zakupachsmiling smiley Gocha była noszona w chuscie i budziła sensacjewinking smiley Zuza nie boli mnie kregosłup, bo Gosia jest oparta na ramionach i biodrach dosc równomiernie

poza tym dzisiaj była pierwsza kąpiel w duzej wannie, Gocha była poczatkowo skołowana ale potem acela machac nogami i chlapac na całego , mamy taka mate antyposlizgowa i jest git i nareszcie moge sie pozbyc stelaża i wanienki bo mi zawadzasmiling smiley

dobrej nocki Kochane i cieszcie sie weekendemsmiling smiley

pozdrwionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamunka (offline)

14-05-2011 19:28:11

Antwerpia
czesc

Hogata fajnie wygladacie, ja Davidka tez nosilam w chuscie, ale teraz to odpada bo mnie krzyz boli sad smiley jak przejdzie to pewnie dalej bedziemy w chuscie smigac bo to fajna sprawa, jakis szybki wypad do sklepu to nie trzeba ciagnac sie z wozkiem smiling smiley

Zuza Mikusiowi zeby wychodza w super tempie grinning smiley jak tak dalej pojdzie to w wieku dwoch lat bedzie mial juz wszystkie mleczaki grinning smiley grinning smiley
A nam wyszla druga gorna jedynka, mamy w sumie zabkow 4 grinning smiley
buziaki

Davidkus z dzisiaj smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-14 19:30 przez mamunka.

AnnaT (offline)

14-05-2011 21:43:10

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.