październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

21-05-2011 16:47:05

ULINKA nie złość się winking smiley ja tylko w szoku jestem,że u Mikusia tak szybko to idzie. Wiem i na Madzie przyjdzie czas z zębami grinning smiley i będzie miała śliczny uśmiech grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agula11 (offline)

21-05-2011 17:13:02

Pruszków
Hej,ja tylko na chwilkę
Jasio dalej ma temp,ale zachowuję się tak jak zwykle,tylko ze spaniem słabo,miał już 3 drzemki po 20-30min.Apetyt jak na razie mu dopisuje,tzn zjada wszystko jak zawsze.Także nie wiem co o tym myśleć,może to trzydniówka,a może te zęby.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

21-05-2011 19:52:55

ZUZA WSZYSKTIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU piszę dziś bo jutro jedziemy i nie wiem czy będę na forum.

AGULA moim zdaniem to zębiska jeśli nic więcej nie zauważyłaś niepokojącego.

DEMOLKA jak tam Nastka się czuje??


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 19:55 przez AnnaT.

Kiciania (offline)

21-05-2011 22:20:40

Witajcie!

U nas jakoś leci, nocki takie sobie, dni tez... Czasami neie wiem o co Nince chodzi, potrafi mędzić non stop przez 2 godziny, mysle ze moja mama ja rozpiesciła smiling smiley jak tylko jest wdomu to nosi ją na rękach :/az ostatnio sie poklocilam z nia o to, bo Ninka była na prawde super, jak byla najedzona, przewinieta, wyspana to potrafila sie przez 2 godziny zajmowac sama soba, a teraz!!!!!!!!!Posiedzi 15 minut i na rece chce sad smiley

Dzis na noc jestesmy same, bo mama pojechala na wesele, a R dopiero jutro do nas przyjezdza.

Jutro wybieramy się na basen.

Zuza wow!!! Mikołajek ma 8 ząbkow, niezle!! Ja tez składam Ci dzisiaj najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu, bo jutro moze mnie nie byc. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA, SAMYCH SLONECZNYCH DNI, DUZO USMIECHU I MILOSCI :**** Swoją droga pamietam jeszcze jak rok temu skladalysmy Ci tu na forum zyczenia z okazji slubu grinning smiley smiling smiley)))

agula no!!!!! oby to były zębiska!! Ninka ostatnio tez miała 37,5 ale zbytnio sie tym nie przejelam,bo normalnie sie zachowywała, nic poza tym sie nie dzialo, wiec stwierdzilam ze to nic groznego smiling smiley)


mamunka ale slodko Davidek wyglada w tej cięzarówce grinning smiley

A z nowosci, to Ninka juz sztywno siedzi, do raczkowania dalej sie nie lapie, sama tez sie nie chce do siedzenia podnosic, ale co tam, jej brocha, nie to nie grinning smiley

Zęby ma na razie tylko dwa, nie widac nowych, choc maruderstwo jest! i jak ma smoka w buzi to go ze zloscia gryzie wiec pewnie cos ja tam reza po dziąsłach smiling smiley

Tu jest tak masakrycznie gorąco ze ja juz mam dosc, u mojej mamy w mieszkaniu jest 26 st!!!!! Ninka spi w samym bodziaku na krotki rekaw i przykrywam ja tylko pieluchą!


Idę się myć i spac,bo padam na cycki.

Całus




agula11 (offline)

22-05-2011 08:34:52

Pruszków
Witam
U nas bez zmian,czyli temp nadal jestsad smiley Nocka minęła bez rewolucji,Jasio obudził się o 3 na mleczko ale nie wypił za dużo i poszedł dalej spać,i pospał do 7grinning smiley Więc jestem w miarę wyspana,dziś przychodzi moja mama do nas,to troszkę posiedzi z małym a ja porobię coś w domu,bo niestety mój m dziś w pracysad smiley

Zuza Wszystkiego Naj Naj z okazji pierwszej rocznicy ślubu!!!!
My za 2 tyg będziemy mieli swoją pierwszągrinning smiley Jak to szybko zleciało


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

22-05-2011 19:51:34

Mikołów
hej,
znowu mam zaległości
Zuza wszytskiego naj z okazji rocznicy ślubusmiling smiley
agula jak tam Jasiek? mam nadzieje ze to tylko zębole
demolka jak tam Nasti?
mamunka Davidek supciosmiling smiley
ulinko Madziulka z butkami świetna winking smiley
sorki jezeli kogos pominełam

u nas goraco przez co Gosia strasznie marudna, nie wiem jak przetrwamy lato i upałysad smiley jeść nie, spać nie, bawić sie też nie i tak w kółko, na szczescie jutro ma byc troche chłodniejsmiling smiley poza tym nocki troszke gorsze i Gosia budzi sie o 5 rano wyspana, co mnie przerazasad smiley
jak wam minal weekend?

pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agula11 (offline)

22-05-2011 21:38:10

Pruszków
Hejka,ale tu dziś pustki,pewnie wszystkie korzystają z pięknej pogody,my niestety siedzieliśmy w domciusad smiley
Jasio nadal ma temp,i zaczerwienione gardło,także jutro idę z nim do lekarza,będę spokojniejsza jak go obejrzy lekarz,bo chyba jednak to nie zęby tylko coś się klujesad smiley Mimo wszystko,ładnie dziś jadł,i był radosny.
Do jutra


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

23-05-2011 07:34:04

Zielona Góra
Hej smiling smiley

Pięknie dziękuję za życzonka smiling smiley
Rzeczywiście czas bardzo szybko zleciał, ale też rok był bardzo intensywny i obfity w wydarzenia smiling smiley
Wczoraj bardzo miło spędziliśmy dzień we trójkę, jednak nie pojechaliśmy do teściów, dzidziak szybko zasnął, a my wieczorkiem fajnie sobie posiedzieliśmy i powspominaliśmy smiling smiley
Dzisiejsza noc super, tylko jedna pobudka na jedzonko o 2.30, a potem Mikołaj pospał dalej do 6.00.
Dzisiaj za to coś czuję, że będzie tak sobie, bo mały jakiś maruda się zrobił.
Ale za jakiś czas pójdzie spać, a potem pewnie wybierzemy się na spacerek winking smiley
A wczoraj w końcu dał sobie umyć ząbki winking smiley i chyba mu się spodobało smiling smiley z czego jestem bardzo zadowolona grinning smiley

agula dużo zdrówka dla Jasia , daj znać co powiedział pediatra.
hogata myślę, że te nasze dzieciaczki w końcu przyzwyczają się do takiej pogody i przestaną być marudne grinning smiley
kiciania ja Mikołaja też już kładę spać w bodziaku z krótkim rękawkiem winking smiley buziaki dla Ninki smiling smiley

A tu mój synuś na spacerku już trochę bardziej zadomowiony w spacerówce grinning smiley




Szkoda że zębów nie widać, ale jeszcze zrobię z zębami grinning smiley
O zrobiłam smiling smiley jeszcze po bokach na górze są dwie dwójki smiling smiley




Miłego dzionka dziewczyny i do później grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 08:29 przez Zuza81.

agulat (offline)

23-05-2011 10:49:55

Grudziądz
Cześć dziewczynysmiling smiley

Znowu mam zaległości...sad smiley u nas ok, Ala czasem bardzo marudna, w sobote w ogóle marudziła, do tego ja z @ cierpiałam sad smiley niedziela minęła nam bardzo fajnie, bylismy na takim festynie koło nas, potem na spacerku...smiling smiley Alicje juz wozimy w foteliku przodem do kierunku jazdy (dziękuję Aniu :* bardzo jej się to podobasmiling smiley

Zuzka wszystkiego najlepszego z okazji I rocznicy ślubusmiling smiley duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo miłości i cierpliwości i zrozumienia do siebie, bo to chyba najważniejsze! Buziaczki :* a Mikołaj ma naprawde duzo ząbków i fajnie się śmiejesmiling smiley

Aniu jak tam dzisiaj u Was? Buziaczki dla Was :*

Kiciania ja tez Alunię juz kładę spać w bodziakach, ale czasem tak jak pisałam zakładam jej jakieś spodenki cienkie bo sie drapie szkudnik małysmiling smiley

hogata mojej Aluni tez cosik sie poprzestawiało i teraz budzi sie o 6-tej a czasem nawet wcześniej. Mam nadzieję, że te nasze bobo nauczą sie trochę dłużej spać! Damy rade, buziaczki :*

agula zdrówka dla Jasia, daj znać jak u lekarza! Bedzie dobrzesmiling smiley

Ja uciekam, bo Ala się obudziła no i znowu muszę pranie wstawićsad smiley buziaczki dla Wszystkich buziak od dziecka

agula11 (offline)

23-05-2011 16:52:44

Pruszków
Cześć Kobietki!
My już po wizycie,a więc...Pani doktor nic nie stwierdziła,kazała zrobić badanie moczu,i wtedy zobaczymy czy coś wyjdzie.Poza tym,może to być trzydniówka,jutro się okaże,bo jeśli to to,to jutro powinno Jasia wysypać,chociaż powiem wam że jak na razie nie rośnie mu temp,i albo mi się wydaje albo ma takie malutkie krosteczki na brzuchu.Może już sobie wmawiam.....sama nie wiem.Gardła nie ma jednak zaczerwienionego,całe szczęściesmiling smiley W nocy też ładnie spał,apetyt nadal mu dopisuje.Mam nadzieję że w tym moczu nic nie wyjdzie,czekam na m żeby wrócił z pracy to podjedzie z tym moczem,tylko nie wiem czy zdąży do 17.30sad smiley

Zuza Super że miło spędziliście dzionek,a Mikuś super na zdjęciach,i jaki duży z niego chłopak.A zęby....thumbs up Nasz Jasio też już przekonał się do mycia ząbkówgrinning smiley

uciekam do moje głodomorka dać mu serek
do późniejthumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 16:54 przez agula11.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.