TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

beata1988 (offline)

27-03-2012 13:44:57

płock
My będziemy jeździły tylko po ścieżkach rowerowych bo takowe posiadamy najbardziej się boję, że będą mnie nogi bolały .... pomocy rowerzyści !smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

27-03-2012 13:50:19

Kraśnik
Beata ja Ci broń boże nie odradzam ale polecam przymiarkę do roweru i dziecka i do Ciebie oczywiście.Szkoda kupić coś co się okarze później niewygodne i Twoja jazda z Zosią nie bedzie już taka przyjemna a tu przecież chodzi o radość z jazdy.
My mamy tą siestę i jestesmy zadowoleni.Mimo tego że dziecko siedzi z tyłu to widzi po bokach i wiem że much się nie naje wiatru ie nałapie(chociaż i tu wieje).Najlepiej właśnie jakbyś poszła gdzieś do sklepu żeby ktoś dał Ci zrobić jazdę testową do Twojego roweru i żebyś mogła sobie wszystko podług Was pomierzyć.
Mi się podoba ten co wybrałas ale tylko z tego względu że dziecko widzi przód co do reszty mam wątpliwości ale nie będę juz więcej szukać co by Ci calkiem mętliku nie narobić...


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

27-03-2012 13:55:30

płock
Hehe dzięki winking smiley mnie ten fotelik zauroczył tym, że Zosia jest z przodu i wzystko widzi a to ciekawska betia i my gadatliwie jesteśmy i tu mogłybyśmy sobie nawijać i nawijać i opowiadać, w wiatry takie jak dzisiaj nie mam zamiaru jeździć i jakoś zybko też nie pomalutku, zwiedzając i sprawiając sobie przyjemność . Jutro idę po rower a zaraz pojadę z Zosią do sklepu zobaczę czy mają takie i zapytam się jaka jest możliwość przetestowania jeśli nie ten to biorę tą siestę bo wybrywa z kissem a bezpieczeństwo dla mnie na 1 miejscu bo niby mogę kupić w auchan za 50 zł :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

28-03-2012 21:47:33

płock
dobry wieczórsmiling smiley nie zaglądałam wcześniej bo dzień zleciał błyskawicznie. Zakupiłam rower- jest fajowski smiling smiley no i ciągle siedzę i siedzę i siedzę i szukam i myślę smiling smiley ale jednak ten przedni opada ze względu na mocowanie bo "rura"idzie po długości roweru i nagle z mojego miejskiego roweru zrobi się góral poza tym może mi być ciężko zsiadać. I teraz główkuję dalej na pewno nie wezmę też hamaxa siesty bo nie potrzebne jest mi leżenie ponieważ Zofijka bankowo w nim spać nie będzie i teraz zastanawiamy się czy w ogóle hamaxa, mój brat rowerzysta powiedział, że jego skromnym zdaniem są inne dobre warte uwagi i jeśli już tfu tfu miałabym się przewrócić to i w tym za 300 i w tym za 150 Zosik się poobija i radzi abym zainwestowała w porządny kaska- znalazłam kallys czy jakoś tak i bierzemy go bankowo. Czas do zastanowienia mam do końca tygodnia bo nie będzie pogody więc nie będzie jazdy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

29-03-2012 10:11:33

Witam dziewczyny, Widzę, że tu dyskusja rowerowa się toczy smiling smiley ja nie pamietam kiedy na rowerze jeździłam ostatnio nie skłamię Was ale chyba z 15lat temu grinning smiley
Poza tym czasu coraz mniej, moja Oli jest diabełkiem wcielonym tak tak... ten mały aniołek zmienia się w diabełka. I przypuszczam, ze jest to zasługa babć i to obu! One na wszystko jej pozwalają co chce to ma, co zawoła to dostanie a później piekiełko nam w domu robi bo wymusza jak jej czegoś dać nie chcę. Tupie nogami potwornie krzyczy i uwaga wymusza płacz.... Brak mi cierpliwości do takiego zachowania. Jak jesteśmy u którejś z babć bo mama już się nie liczy tylko babcia bo one pozwolą ruszyć to czego mama nie pozwala. Robi się coraz gorsza i aż boję się pomyśleć co będzie za kilka lat. Zastanawiam się poważnie na zmniejszeniu widzeń z dziadkami.

beata1988 (offline)

29-03-2012 12:26:27

płock
Joasiu- ja bym na Twoim miejsci porozmawiała z rodzicami jednymi i drugimi ... u nas pod tym względem jest wszystko w porządku tzn owszem rodzice moi kochają Zosię jak wariaci i dali by jej gwiazdkę z nieba ale są zasady których przestrzegają wszyscy bez wyjątków, widzą ile pracy wkładam w wychowanie Zosi aby była taka jaka jest i nie chcą mi tego zaburzać i psuć mi Zosię a z teściową problemu brak bo się nie widujemy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

29-03-2012 20:55:55

Beata chyba tak muszę zrobić spokojna rozmowa a jak to nic nie da to izolacja grinning smiley A była takim aniołeczkiem zanim zaczęła zauważać, że babcie pozwalają na więcej niż mama. Fakt ja też ją troszkę rozpieściłam

maxim16 (offline)

31-03-2012 14:19:24

Łomianki / Warszawa
obiecane zdjęcia brzucholka z dziś

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.