TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

maxim16 (offline)

26-03-2012 09:40:48

Łomianki / Warszawa
witajcie dziewuszki smiling smiley

ja ledwo żyję miałam zajrzeć wczoraj ale nie dość że byłam styrana po dwóch dniach roboty bo trzeba było dom ogarnąć i za okna się wziąć to byliśmy z Gabi na pogotowiu bo miała jakieś straszne bóle i czekaliśmy tam 1,5 tylko po to żeby pani doktor co nawet jej by tego brzucha nie dotknęła gdyby mała nie zaczęła płakać w gabinecie stwierdziła że to grypa żołądkowa bo raz miała luźną kupę wielkie oczy i do tego jej zalecenia żeby dziecku 1,5 rocznemu nie dać nic jeść przez dwa dni a pić tylko tyle co ona będzie chciała więc jak nie będzie chciała to nie dawać zaskoczony i leki dawkowanie leków pozostawia wiele do życzenia na szczęście przeszło jej zobaczymy co będzie dziś a jak coś to do mojej pediatry pójdę

joaska - na pewno gdzieś te 4kg musi się zmieścić


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

JolaMi (offline)

26-03-2012 22:06:14

Tychy
Witam z czytaniem idzie na bieżąco mało nadrabiania. Widać ładna pogoda i mamusie mniej aktywne.
Ja akurat coraz więcej czasu na czytanie bo Michas już pozwala już go tak komp nie interesuje. Coraz więcej potrafi się zabawić ale muszę siedzieć koło niego tak głupi nauczony ale córcia też taka była. Ale w sumie coraz więcej idzie zrobić a on w tym oczywiście musi uczestniczyć. Jeśli chodzi o gadanie to gaduła straszna. W zasadzie wszystko rozumie ale to już chyba wszystkie dzieciaczki taki etap. Z gadaniem to mówi wszystko powtarza wszystko i potrafi zakomunikować co chce nawet na śniadanie czy kolację. Mówi wyraźnie i łączy wyrazy. Czyli z mową idzie mu bardzo ładnie. Gorzej z jedzeniem dalej odmawia picia mleka czy zjedzenia kaszki sporadycznie raczy na śniadanie zjeść kaszke. Tak od rana jest buła. Na szczęście z nabiau nie odmawia serków je dużo owoców. No i badania jak miał robione w szpitalu to były ok.
BeataS te nasze chłopaki takie niesforne mój też jest straszny uparciuch i wymuszacz tyle że ja przy drugim jestem już mądrzejsza więc jeśli mu nic nie ma to łzy mnie nie wzruszają. Tłumaczę staram sie odwrócić uwagę jeśli nie daje za wygraną poprostu go zostawiam na oku na chwilę jak widzi że nic nie wskóra sam zajmuje się czym innym. Ulubione zajęcie to majstrowaie przy kuchence gazowej na to najwięcej się upiera.
Spacerki koszmar nie chce siedzieć w wózku.
Ale za to stwierdzam że mimo wszystko jest łatwy w obsłudze ksiązkowe dziecko gorzej było z córą. Śpi raz ale za to od 2 do 3 godz. Zasypia ok. 20,30 , 21. Wstaje ok 8 , 8,30 rano, czasem przebudzi się żeby napić się herbatki. Ząbkowanie w zasadzie nie wiem co to jest jak i nie przespane nocki ani jednej takiej nie miałam nawet po operacjach w szpitalu.
Chociaż swoje przeszedł z tymi szpitalami ale najważniejsze że narazie ok.
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
Fantazja i kiedy do pracy?
Beata mała jak zwykle słodziutka.
Maxim zdrówka dla malutkiej mój przy tym wirusie w szpitalu prawie 5 dni nic nie jadł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

27-03-2012 12:32:50

Dziwnów
JolaMi moje dziewczę odkąd odstawiłam od piersi też nie chce wziąć do ust mleka. Je i pije wszystko, ale mleka nie ruszy.
Pracę zaczynam od maja.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

27-03-2012 12:43:06

płock
witam smiling smiley wczoraj nie zaglądałam z wiadomych przyczyn- M miał wolne smiling smiley dzień nam zleciał błyskawicznie, po zupce pojechaliśmy do Włocławka na pizzę - niebo w gębie ( korona w pizza hut) no i nam zesżło ponad 3h wróciliśmy poszliśmy na spacer, zakupy i tak zleciało, Zosia pięknie o 20 poszła spać i mieliśmy wieczór dla siebie. Jutro idę kupić rower dla siebie jejeje i właśnie siedzę i szukam fotelika dla Zosi wybrałam już Hamaxa ale też się zastanawiam nad modelami smiley czy kiss smiling smiley super będziemy śmigały godzinami rowerem codziennie a mamy gdzie bo ścieżka rowerowa ciągnie się prawie przez całe miasto . U nas dzisiaj wietrznie ale już raz byłyśmy i na 16.30 jedziemy na wymianę opon bo na zimowych śmigamy smiling smiley

JolaMi- u nas też po odtawieniu od piersi nie pijemy mleka mm było trochę kaszek ale i z tym się pożegnałyśmy dobre pół roku temu. Moja Zosia tez książkowa aż za bardzo wszystko co do minuty musi być smiling smiley dla mnie bomba.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

27-03-2012 12:57:09

Kraśnik
Beata1988 ja polecam siesta [link widoczny po zalogowaniu] fajne to że się rozkłada jak dziecko zaśnie i wiem to na przykładzie Kaca że jak się pochyli to siedzenie to główka tak nie odskakuje na boki i do przodu... a myślę że Zosi zdarzy się zasnąć zwłaszcza jak będziecie jeździć dużogrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

27-03-2012 13:04:23

płock
Oka - zmiana nastąpiła smiling smiley
znalazłam ten :[link widoczny po zalogowaniu], wyczytałam wszystko co możliwe, pooglądałam filmiki i się w nim zakochałam smiling smiley i już się doczekać nie mogę biorę go na pewno, jutro jazda po rower i w czwartek ruszmy w świat smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

27-03-2012 13:08:59

Kraśnik
OOo fajny ale ja nie jestem do końca przekonana...nie wiem czy to wygodne dla dziecka jak sie na nim pokładamy...trzeba być chyba wysokim no i czy tobie bedzie wygodnie...?Zosia będzie rosła i coraz bardziej bedzie wystawała z fotelika....nie wiem najlepiej przymierz to do swojego roweru bo jak nie jesteś z wysokich to może Cię to uwierać w pewną część ciałagrinning smileyZapakuj Zosię i zróbcie jazdę testową...
a i jak jest dzieckoz tyłu to się troszkę przed wiatrem i wszelkiego rodzaju muchami wpadającymi wszędzie chroni a tu to nie wiem czy bym się nie bała że dziecko na wiatrzysko zawsze nastawione będzie


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

27-03-2012 13:24:53

płock
nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii na jego temat wszyscy są zachwyceni, ja kupuję rower miejski, ogldałam filmiki i widziałam, że nie przeszkadza to w jeździe osobie prowadzącej dla mnie rewelka a dziecko z tyłu widzi plecy głównie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

27-03-2012 13:41:14

Kraśnik
Ja weszłam choćby tutaj i już wcale nie tak kolorowo [link widoczny po zalogowaniu]
ale to Twój wybór ważne żebyście Wy były zadowolonesmiling smileyWięc zakupuj i jeździj bo jazda z dzieckiem to straszna frajdagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

27-03-2012 13:42:21

płock
KURCZE Oka strasznego ćwieka mam i nie wiem co zrobić teraz muszę do sklepu chyba iść co ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.