TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

beata1988 (offline)

15-03-2012 12:58:28

płock
witam ale tu puchy co się dzieje? ja dzisiaj mam luuuuuuuuuuzy bo wczoraj wieczorem zrobiłam obiadek na 2-3 dni , gołąbki bez zawijania i pyyyszny rosołek . Zupka już w brzuszku a Zosia jak wstanie będzie drugie. Moja Córka dojrzewa dojrzała do samodzielnego zasypianiaod wczoraj protestuje gdy chce ją wziąć na ręce chce do siebie do wyrka a ja siadam obok łóżeczka na jej dywaniku i ją głaszcze po pleckach 5 min i Zosi nie ma

Fantazja- my z Michałem często patrzymy na Zosię i nadziwić się nie możemy jak to jest , że z nas-naszej miłości rośnie taki mały, cudny człowieczek który do naszych serc dostarcza morze miłości. weekend ma być cudny już się doczekać nie mogę bo M ma nd wolną:d


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

16-03-2012 16:35:22

Łomianki / Warszawa
witajcie dziewuszki ale tu pustki ale pogoda piękna nie ma co się dziwić smiling smiley

wiosna się nam zrobiła że szok smiling smiley spędzamy coraz więcej czasu na dworze smiling smiley korzystamy póki możemy smiling smiley
Gabi wyzdrowiała w końcu nam mam nadzieję że już wytrzyma do jesieni
ja byłam w pon na glukozie i innych badaniach
teraz 30.03 mamy wizytę może dostaniemy skierowanie na usg fajnie by było poznać płeć w końcu tego mego uparciucha...



a tu moja Gabi z dziś

przed spacerem
[link widoczny po zalogowaniu]

na spacerze uśmiechu złapać się już nie dało bo Gabi opisywała wszystko co widziała smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

joaska82 (offline)

20-03-2012 08:59:54

Hej dziewczyny od razu przepraszam za moją nieobecność. Tym razem powód jest inny w konkursy już się nie bawimy a też dlatego, że czasu nie było smiling smiley Otóż mój m siedział ciągle na necie to jest allegro i otomoto a ja razem z nim. Szukaliśmy nowego samochodu no i udało się zakup zrobiony i póki co marzenie mojego męża jest spełnione smiling smiley Tera ja muszę sobie jakieś marzenie wymyślić tongue sticking out smiley

Gabi super poród, domyślam się, że skoro krótki to i dużo bólu nie było. Super!!! Też bym taki chciała kiedyś tam... smiling smiley

Kinga gratulacje!!! Rodzinka się powiększyła super!!!

Beata1988 Oliwia też mądralińska jest jak nie wiem co. Taka dama nie wiem czy jest jeszcze jakieś słowo , którego nie powtórzy więc trzeba bardzo uważać co się mówi przy niej. Od jakieś czasu jak pytamy się gdzie tatuś to odpowiada : placy auto bum smiling smiley co oczywiście znaczy, że pojechał do pracy samochodem smiling smiley Teraz też biega i mówi, że tata w pracy grinning smiley

Fantazja super fotki. Dzieci zadowolone z wyjazdu a i Wy rodzice też smiling smiley Lenka taka słodziutka dziewczynka a Maciuś cudny mały kawaler. Morza Wam zazdroszczę jak zwykle moj m miał tyle szcześcia , że po samochód właśnie nad morze pojechał.... smiling smiley chociaż morze zimą zobaczył smiling smiley

Maxim Gabi dziewczyna wielka jak się patrzy,. A Ty jak tam rośniesz? Pewnie tak i już grubiutka się robisz smiling smiley

beata1988 (offline)

20-03-2012 12:17:48

płock
jeju ale pustki u nas nd cudnie spędzona jak się wypuściliśmy o 10 tak wróciliśmy o 18grinning smiley byliśmy w zoo, na obiedzie, spacerze nad wisłą, placu zabaw i zakupach padliśmy wszyscy troje szybciutko smiling smiley

Joasia- jakie autko zakupilicie ?gratki i oczywiście Ty myśl nad marzeniem smiling smiley

Maxim- Gabi duża dziewczyka i pokaż nam siebie w dwupaku smiling smiley

a to fotki z zoo







[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lotopalanka (offline)

20-03-2012 12:56:55

szczecin
Witam się smiling smiley

Napisze co u nas i juz nadrabiam smiling smiley

Zmiany, zmiany zmianysmiling smiley Piotr poszedł do pracy (etat), wiec Korniś musi iśc do przedzkolasmiling smiley Była juz na pierwszej wizytacji i tak...
1) mama i tata nie istnieją... sa dzieci i mnustwo zabawek
2) po 10 minutach miała juz chłopaka ( Rysiasmiling smiley), codzili za rączkę....
3) próba wyjścia z przedszkola zakończyla sie strasznym lamentem ( Korneli i Rysia)

Ja też od 2 tyg moge pochwalic sie nowym autem smiling smiley Dzielnie sama dojeżdżam do pracy, co oszczędza i czas i pieniądzesmiling smiley
No i zapomnialam dodac, że Korniś od piątku do dzisiaj jest u dziadków( moich rodziców)- wraca wieczorem smiling smiley\

beata, maxim i fantazja - dzieciaczki sa cudne smiling smiley a ty Beatko córeczki się nie wyprzeszsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

20-03-2012 18:41:07

Łomianki / Warszawa
Ależ pustki u nas pogoda okropna dziś bym cały dzień przespała i już ledwo siedzę a tu jeszcze kolacja, kąpiel i usypianie małej przede mną bo m do 21 w pracy

joaśka - jak wieloryb się czuje grinning smiley
Beata - super Zosia smiling smiley

zdjęcie z przed miesiąca i akurat coś mówiłam ale najlepiej brzuszek widać [link widoczny po zalogowaniu]


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

beata1988 (offline)

20-03-2012 20:30:35

płock
Latopolanka- hehe no Nelka sobie nieźle radzi widzę smiling smiley Rysie to fajne chłopaki smiling smileya to Twój P nie pracował ? gratki za autko , posypało nam się trochę smiling smiley mówisz Zosia mamusina ?każdy mówi co innego ale mi też się wydaje , że mała Bełatka :d

Maxim- brzusio pokaźny smiling smiley u nas też okropnie i tylko rano byłyśmy troszkę na rowerku i po drzemce autkiem na zakupach. Ja wdowa do 22smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

22-03-2012 09:23:07

Hello smiling smiley

Beata1988 super fotki, my planujemy wiosną jak będzie cieplutko do zoo się wybrać ale chorzowskiego bo bliżej smiling smiley Nasze autko to opel vectra c wielki jest grinning smiley

Maxim wow wielki brzusio ale pewnie Cię jeszcze wysadzi bardziej smiling smiley

Lotoppolanka to Kernelka do przedszkola już? Tak wcześnie? A jak u Was z siusianiem nie ma potrzeby, żeby dziecko wołało u nas musi no w tych prywatnych tylko nie smiling smiley

U nas pogoda nie wiem jaka ale tak ponuro jakoś. Obiadek przygotowany zupa się gotuje dla Oliwii a ja czekam na wolną łazienkę i jakiś spacerek mamy zamiar zaliczyć smiling smiley

aneczka83 (offline)

23-03-2012 15:10:06

Poznań
Witam,

Pewnie nas juz nie pamiętacie,ale my o Was nie zapominamy mimo,ze nie jesteśmy aktywni na forum jak kiedyś.

Moze krótko napiszę co u nas. Norbi jak to Norbi grandzi po całości a co za tym idzie sinak za siniakiem. Wg mnie duzo mówi i mogę się z nim dogadać. Przykłady: "tutuś"-znaczenie: Piotruś; "ga"-znaczenie: co; oczywiście "tak,nie"; "proszę i dziękuję"-nie potrafię napisać. Bardzo duzo rozumie;np."idziemy myjki", "daj", "chodź" i juz się pogubiłam. W kazdym razie jest bardzo bystry i niektórzy mówią,ze jak na swój wiek bardzo inteligentny.Jedno co mnie wkurza-nauczył się spać z nami i mimo,ze go przenoszę do lózeczka,w nocy i tak przychodzi do nas i nie obędzie się bez picia a w dzień śpi tylko w wózku i nie mogę go przestawić.Wazy 12kg,wzrost-82cm.Niestety cały czas siedzę w domu,bo w złobku nadal brak miejsc.

Rok 2012 od samego początku daje nam w kość i musieliśmy się przeprowadzić.Najwazniejsze,ze Rafał ma pracę,wiosna przyszła i telefony zaczynają nam się palić. Nie będę skromna i podam lnk do naszej strony. Zadna rewelacja,ale ostatnio nie mam głowy,zeby myśleć jakby ją zmienić [link widoczny po zalogowaniu]

Nie obiecuję,ze będę na bieząco z Wami codziennie,choć bardzo bym chciała,ale codzinnie o Was myślę.
Buziaczki dla Was wrześniowe bobaski :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

25-03-2012 12:41:05

No to i ja witam po długaśnej nieobecności. Niestety miałam i nadal mam problemy z kompem i netem. Komp muszę dać do formatowania bo mam tak zamulony że net nie chce chodzić tak jak powinien. Czekam aż znajomy brata znajdzie czas żeby mi go zrobić. Na szczęście udało mi się go teraz odpalić więc jestem smiling smiley Niestety odzwyczaiłam się od codziennego pisania i czytania więc nie wiem co się u was działo. Może napiszę co u nas. Remont nadal trwa ale widać już końcówkę smiling smiley Pokój już wymalowany, wykładzina jest i czeka na położenie, zostanie jeszcze założyć listwy, kontakty i przeprowadzka grinning smiley Szymek jest bardzo nieznośny, kapryśny i uparty i już wymusza płaczem. Ja próbuję być twarda ale wystarczy że jest tatuś to całe moje wysiłki diabli biorą bo tatuś pozwala na wszystko. Nie wiem już jak dotrzeć do moich chłopaków, dochodzi do tego że mam dość wszystkiego i mam ochotę zostawić wszystko i nawiać. No ale bardzo mądry jest ten mały smyk smiling smiley Mówi coraz więcej, sporo jeszcze po swojemu, wie już dużo, np potrafi pokazać części ciała, wie gdzie nie wolno mu iść czy czegoś dotykać itp.
Narazie to tyle. Może komp mi pozwoli zajrzeć do was wieczorkiem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.