TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

aster (offline)

04-03-2012 21:16:42

Lębork
Boże czy ja kiedyś jeszcze będę na bieżąco????
Nawet jeszcze nie odpisałam tym, które odniosły się do mojego ostatniego postu (daaawno, daaaawno temu).
Dziś Lea została prawie na cały dzień z moimi rodzicami a my pojechaliśmy do kina na film 3D. |Cały piątek i sobotę a nawet jeszcze dziś rano wciąż się zastanawiałam czy jechać, czy może puścić chłopaków samych i zostać z córcią... Ciężko mi było ale doszłam do wniosku, że jadę z chłopakami. Muszę kiedyś zostawić ją na chwilkę by mieć troszkę czasu na swoje przyjemności. A Lea świetnie bawiła się u dziadków, widziała na żywo kurki, koguta, jakiś traktor u sąsiadów...

A oto obiecana fotka po fryzjerze



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

05-03-2012 06:38:43

witamsmiling smiley

kiedy ja was nadrobię, zupełnie teraz już nie wiem co się u was dzieje, przez ostatni czas mam zupełny brak czasusad smiley
dziewczynki całkowicie pochłaniają mój czas

jak już wiecie 21 stycznia urodziłam córeczkę, ważyła 2540/ 50 dostała 10 punktów, na trzeci dzień wychodziłyśmy do domkusmiling smiley

Tyśka jakoś oswoiła się że jest maleństwo w domu, choć pierwszego dnia po powrocie do domu było nie wesoło , cały czas chodziła i byla obrażona, bo przywieźliśmy lalę do domu i nikt nie chce jej dać się bawićgrinning smiley a teraz już prawie nie zwraca na nią uwagi, choć jak jestem w kuchni a Judytka zaczyna płakać to przybiega do mnie krzyczy ''mama'' i pokazuje paluszkiem na pokój, wynosi pieluszki do śmieci, podaje mi chusteczki i pieluszki, śmiejemy się że teraz spełnia obowiązki starszej siostrysmiling smiley
do tej pory Tysiolka była dla mnie maleńka a teraz wydaje się taaakaaa duża
narazie to tyle, muszę budziś dziewczynki do szkoły, postaram się później wstawić jakieś fotki


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

05-03-2012 08:27:55

suchorze
Witam się z samego rana po śniadanku smiling smiley

Gabi0611 Jeszcze raz Gratuluje i życze duzo zdrówka smiling smiley Bardzo fajnie że Tyska Ci pomaga przy malutkiej smiling smiley Jestem ciekawa co to będzie jak przywieziemy Michasia do domku, jak Kubuś zareaguje na takie maleństwosmiling smiley Cesarke mam wyznaczona na 14 marca ale nie czyje się najlepiej sad smiley
Dzisiaj taka ładna pogoda że pranie chyba wywieszę na dworze smiling smiley Sprzatania mam co nie miara i muszę mężulkowi wszystko przygotować bo za tydzień zostanie sam z Wicia i Kubą smiling smiley Ciekawe jak on sobie poradzi smiling smiley pewnie to Wicia będzie wszystkiego pilnować smiling smiley
Buziaki dla naszych maluszków smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

05-03-2012 08:48:34

kinga-faceci pod naszą nieobecność radzą sobie lepiej niż nam się wydaje, przy nas udają niezaradnych, ale tylko udają bo jest im tak wygodnie hihi...ja też się denerwowałam jak sobie poradzą jak będę w szpitalu a poradzili sobie rewelacyjniesmiling smiley u nas za oknem też wygląda słoneczko, czekam do południa i może jak będzie ciepluko narazie są dwa stopnie na minusie a ponoć ma być cztery w plusie to wybiorę się na pierwszy króciutki spacer z dziewczynkami bo pozwolenie od położnej już mamysmiling smiley no ale, zależy od temperatury


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

05-03-2012 09:28:06

suchorze
Mam nadzieje że jak wróce do domu to nie zastane masakry smiling smiley ale mój mąz jest cudowny i we wszystkim mi pomaga więc myśle że nie będzie aż tak źle smiling smiley
Gabi0611 czekamy z niecierpliwością na fotki malej Księżniczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

05-03-2012 10:08:28

Kraśnik
Gabi no gratuluje kochana i tak Ci zazdroszczę że masz już córcię przy sobiesmiling smileyI koniecznie pochwal się Judytką-piękne imięsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

05-03-2012 16:08:43

suchorze
oka82 wyobraź sobie że ostatnio przeglądałam sms-y bo mam jeszcze takie z 2010 roku LOL szok normalnie i natrafiłam na sms-ka od Ciebie ze zdjęciem Kacperka zaraz po porodzie smiling smiley ale jajka smiling smiley
A na kiedy masz termin porodu? Często śledze Twoje dzieła jeśli chodzi o torty i chetnie bym zamówiła ale niestety mieszkam za daleko smiling smiley Ale wyglądają rewelacyjnie aż ślinka leci smiling smiley
Ja dzisiaj miałam sprzątać a cały dzień gnije w łóżeczku tongue sticking out smiley to coś się nie czuje najlepiej
Dziewczyny mam pytanie odnośnie Waszych pociech, ile ważą i mierzą? Bo mój Kubuś jakiś taki mały jest i zastanawiam się dlaczego bo waży ponad 11 kilo i ma z 76 cm. Już oczywiście wpadłąm w panike bo na początku tej ciąży teraz wykryli u mnie tarczyce i to z ogromnym wynikiem

kinga1423 (offline)

05-03-2012 16:11:01

suchorze
i nie wiem tak naprawde od kiedy choruję na tą tarczyce, czy nie miałam jej czasem już z Kubusiem sad smiley bo jeśli tak to musiałabym zrobić mu wyniki na TSH sad smiley aż się boję co to bedzie

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

05-03-2012 16:15:36

Kraśnik
Kinga Ale miłosmiling smileyTeraz nie mam do nikogo telefonu bo Kac mi utopił w kibelku i nr poszły....Termin mam na 9.10 a co do wielkości kac ma jakieś 80cm i 12,5kg ale powiem szczerze że też się wystraszyłam jak zobaczyłam wzrost ale p.dok.powiedziala że ok więc się nie stresujesmiling smileyCo do tarczycy to i ja mam i też potrafię mięć 30 ponad normęsmiling smileyale przyznam ze zaniedbałam kiedyś leczyłam później odpusciłam i po urodzeniu Kaca zaczęłam znów teraz będę kontrolować bo chcę schudnąć a po urodzeniu Kaca tylko tyłam i nie wiedziałam czemu bo były dni że głód a później się okazało że tarczyca więc teraz chcę dopilnowaćsmiling smileyZ resztą ten hormon i dla dzidziulka ważnysmiling smileyA ty sobie teraz kontrolujesz i leczysz?Ja się zaraz do gina wybieram więc trzymajcie kciukismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

05-03-2012 16:31:01

suchorze
tak teraz kontroluje i po tabletkach mam rewelacyjne wyniki smiling smiley biore euthyrox 150 codziennie po jednej i wizyte mam co miesiac. teraz miałam ostatnią i kazala mi po porodzie łykać euthyrox 100 codziennie i po 3-4 miesiącach od porodu pokazać się chyba że czułabym się źle to mam wcześniej do niej dzwonić. Też właśnie po Kubie strasznie tyłam i nie wiedziałam czemu sad smiley po Wici tak szybko wróciłąm do wagi 55 kilo że szok że taka chuda byłam LOL a po Kubie ważyłam 74 kilo :O masakra teraz przed porodem waze 85 kilo smiling smiley całkiem duża ze mnie babka smiling smiley ale moja endokrynolog powiedziała że teraz przy lekach waga powinna spadać smiling smiley mam taką nadzieje że jeszcze kiedyś pokaze mi się na wadze 55 kilo smiling smiley marzenia smiling smiley trzymam kciuki za wizyte

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.