mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Agulak (offline)

17-01-2011 18:59:08

Katowice
Hejsmiling smiley

Krejzula jaki fajny zębatekgrinning smiley wcale nie wygląda na chorego ale jeśli kaszelek nie odpuszcza to może jednak lepiej pójść do tego lekarza... mały jest osłabiony i może powinni go obejrzeć żeby się nie pogorszyło, tfu, tfu...

Magdalena wiesz co, mój Szymonek też jest marudek z przerwami ale on z kolei gryzie wszystko co sie da i sptrasznie sie przy tym denerwuje..aa i też przygryza dolną wargę.. masz rację,straaasznie śmiesznie to wyglądagrinning smiley Myślę, że zaczęło sie nam ząbkowanie.
A co do ząbków to ja też słyszałam, że naczęściej wychodzą najpierw dolne jedynki a potem górne..

Anka31 oj miałaś dzisiaj "przemiłą" wizyte!! angry smiley
takich fachowców to by trzeba nagrać jak traktują ludzi!!
Wczoraj się uśmiałam z Waszej małej przygody na kolędziegrinning smiley ale nie jestem pewna czy to było przypadkowe działanie. Szymus robił kupke jak był chrzczony, a Alanek małe beku, beku.. Może nasze dzieci coś chciały księżom powiedzieć po swojemu...grinning smiley

Ewluk masz rację, lepiej nie przyzwczajaj małej do Waszego łóżka bo potem jej nie "wygonicie"winking smiley u nas już za późno, bąbelek się przyzwyczaił, że ok 6-7 rano biorę go na cyca i śpi już z nami ( bo mamusia zawsze przyśniegrinning smiley)

Aleksandra badania zawsze warto zrobić, ale na pewno wszystko będzie ok. Też mamy wizytę u kardiologa bolekarze muszą coś sprawdzić w serduszku ale jestem dobrej myśli.. Twoja mama pewnie ma racje, jak Kacperek był przeziębiony to może przez to było słychać jakieś szmery i pewnie wysłała Was na wszelki wypadek do kardio.

Polly nockę miałaś nieciekawą. nie wiem co tym naszym bąbelkom się tak myli nocka z dniemwinking smiley ale miejmy nadzieję, że to jednorazowy wybryksmiling smiley
Udanej zabawy na urodzinkach, Sebulek na pewno będzie "czarował" gościgrinning smiley

U nas dzisiaj też zapracowany dzień, ale udało nam się wyskoczyć na chwilkę na spacerek:wozek: a jakieś dwie godziny temu wyłączyli prąd, oczywiście jak usiadłam przy komputerzegrinning smiley Szymonek był bardzo zdziwiony, że jest tak ciemno i cicho... A teraz zasnął na siedząco jedząc jabłuszko... wyglądał komicznie bo troszke jabłuszka wypłynęło sobie kącikiem ustgrinning smiley Uciekam bo m chce się dorwać do komputera

Acha, mam pytanie dajecie jakieś upominki dziadkom na ich dzień? My chyba zrobimy kubki ze zdjęciami ale może macie jakieś inne pomysły???
A tak w ogóle to gdzie jesteście mamusie? Weekend się już skończyłtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 19:01 przez Agulak.

ewluk (offline)

17-01-2011 19:14:21

Gliwice
łorany ale tu cisza...

Krejzula,ja mysle jak Agulak,chyba lepiej iśc do lekarza...choc wiem,że po zapaleniu płucek długo sie jeszcze kaszle,przynajmniej ja znam takie przypadki...

Anka,no widze,wsże niezły zonk przy księdzuwinking smiley pełna kulturkawinking smiley
a chłopaki z gazowni...to no coments...ale do mnie ostatnio przyszli na "cyku" i tez od razu zakablowałam do wspólnoty...

mała wla własnie ucina sobie przedkolacyjna drzemke a my czekamy na pizze dla chłopaków a ja mam piers z grillkasmiling smiley
a wogóle to mam dzis strasznego lenia,do pracki nie poszłam i zaliczyłysmy spacerek a potem zebranie wspólnoty mieszkaniowej i tak zleciało...


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 19:15 przez ewluk.

Anka31 (offline)

17-01-2011 19:18:05

Kielce
Hej smiling smiley

a myślałam ze będę miała dużo do nadrobienia a tu...wow niespodzianka !

Pospacerowaliśmy dzisiaj z Alankiem 3,5 godziny smiling smiley było dzisiaj przepięknie iście wiosennie i jeszcze w domku po spacerze Alanek zaliczył 1,5 godzinną drzemkę no ale może dlatego że na dworze spał tylko godzinę bo zamiast spac to "wolałem oglądac świat" smiling smiley

Krejzula ale Fifi fajnie wygląda z ząbalkiem nie mogę...ja też już cem widziec taki piękny jednozębny uśmiech smiling smiley no i zdrówka wciąż dużo Filipkowi życzę...ależ go umęczy wstrętne choróbsko sad smiley

Magdaleno zagryzanie wargi, marudzenie pewnie i u Kamilka ząbki są tuż tuż...bo co jeśli nie to smiling smiley

nie wiedziałam ale widzę że i u Xavierka nie obyło się bez antybiotyku...najważniejsze że pomógł i już jest ok smiling smiley

no i chyba Agulak pisałaś o szczepieniu...my idziemy w czwartek i już mnie "skręca" bo biedne te nasze dzieciaczki sad smiley ale cóż trzeba...

ewluk (offline)

17-01-2011 22:02:36

Gliwice
a my mamy 2 dolne jedyneczkismiling smiley i idzie górna dwójeczka;/i to chyba bardzo boli...


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

17-01-2011 22:31:04

Kwidzyn
Witam

Gratulacje dla Ninki z okazji dwóch zabków winking smileywinking smiley

krejzula ale super Filipek wyglada z tym ząbkiemwinking smiley
Agulak ja nawet nie wiem jaki wymysleć prezent dla dziadków,pewnie skonczy sie na bombonierce i kwiatach bo tu gdzie aktualnie mieszkam nie ma żadnego sklepu,nawet do spożywczego trzeba iść 5 km.
Ale nam dzionek zleciał,byliśmy z mama i Nadia u rodzinki potem poszłyśmy na dłuuuugi spacerek, ale piękna była pogoda
M wydzwaniał cały dzień,moze i zrozumiał swój błąd ale ja jakoś nie mogę uwierzyc ze chce się zmienić,,,(chodz nie ukrywam ze bym chciała)
Od wtorku zamierzam iść do pracy i zacząć nowe zycie,chodz nie będzie to łatwe
Jutro jadę złozyć sprawe o alimenty,i iść do opieki poprosić o pomoc
A w piątek czeka mnie sprawa w sądzie odnosnie Jasia,juz sie boję wyrokusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 23:25 przez Ewelcia.

angelika211 (offline)

17-01-2011 22:35:06

Ahojsmiling smiley

Ewluk gratulujemy jedyneczeksmiling smiley u nas też chyba górne teraz idąsmiling smiley na pewno bolisad smiley

Agulak my zrobiliśmy dla dziadków fotokalendarz ze zdjęciami Ninki smiling smiley buziaki dla narzeczonego od Ninki.

Ewelcia - kolejna próba przeprosin, jak już wcześniej bywało, kochana zrób jak ci serce podpowiada to jest przecież twoje życie i całuski dla naszej pływaczkismiling smiley

Ola- wszystko będzie ok z serduszkiem Kacperka a twój mały to też rośnie jak na drożdżach, nasza z ledwością 7 kg waży a przecież jest ze 3 tyg starsza...

Krejzula - Fifi wygląda super z jednym ząbkiem i rzeczywiście wygląda całkiem zdrowo ale jak jeszcze mu coś dolega to lepiej dmuchać na zimne i przejść się do pediatry.


angelika211 (offline)

17-01-2011 22:37:53

EWELCIA teraz doczytałam twojego posta, na prawdę cię podziwiam, wszystko się dobrze ułoży wierzę w to a odnośnie czego ta sprawa? alimentów czy opieki nad Jasiem?


Olga (offline)

17-01-2011 22:44:42

Ośniki (05-155)
ARIENKA gratki ciociu smiling smiley

EWELCIA współczuję bardzo sytuacji. Dzieciaczki na basenie fajne bardzo. Jakbys chciała to mogę Ci wysłać ubrania po Kamilii - co Ci się przyda to zużyjesz co nie możesz sprzedać.

Zdrówka wszystkim życzę i tym małym i tym dużym smiling smiley, bo widzę że choroby w rozkwicie.

KREJZULA Filipek fajny. Do lekarza to ja bym jednak poszła, diagnozę usłyszysz a antybiotyku przecież podawać nie musisz nawet jeśli lekarz Ci wypisze, a Ty uznasz że nie trzeba.

MAGDALENA ja też bym mimo wsyzstko stawiała na ząbki.

ANKA wizyta nie miła, ale piecyk szybko naprawić trzeba. Nawet jeśli Panowie trochę przesadzają.

EWLUK wielkie gratki nowych ząbków.

Dla babć nic nie robimy - zadzwonimy złożyć życzenia, a w przedszkolu Kamilii będą mieć przedstawienie. Dla dziadka Kamila namalowała laurki, a Rafał się do tego prezentu dołączył.

U nas OK, choć ząbki nam wychodzą i od niedzieli Rafał się męczy przeokrutnie. Trochę przy tym kaszle, więc w środę idziemy do pani doktor sprawdzić czy to na pewno przez ząbki. Wychodzą mu trzy dwójki równocześnie, więc nawet się nie dziwię że marudny, ale dziś jest już zdecydowanie lepiej.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

krejzula223 (offline)

17-01-2011 23:04:27

Radomsko
u mnie juz mały spi a ja teraz bede sobie kolacje robic znaczy m robi a ja przed kompem
Co do fotki to mowie wam dziewczyny chyba z 15 minut probowalam cyknac mu fotke jak sie usmiecha az w koncu sie udało!!! winking smiley FAktycznie mały ogolnie wygkada dobrze,i tak jak juz pisałam wczesniej lekarze w szpitalu tez byli zdziwieni ze na chorego nie wyglada i wogole...ALE POWIEM WAM ZE BARDZO MNIE TO CIESZY winking smiley

olga moze i masz racje...Bo ja juz mu antybiotykow nie chce dawac
Tymbardziej ze maly dzis zakasłał moze z dwa razy...

ewluk gratulujemy ząbkow winking smiley

ewelcia bardzo dobrze postanowiłas...JA na twoim miejscu rowniez bym tak zrobiła Nadal TRZYMAM KCIUKI KOCHANA ZA CIEBIE..

anka--uff to dzionek nie wesoły miałas...Ahh te ludziska i no patrza zeby kase dac za nic!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

17-01-2011 23:24:34

Kwidzyn
angelika sprawa jest o opieke nad Jasiem i o alimenty
Olga dziekujewinking smiley
krejzula dzieki za wsparcie tobie i reszcie dziewczyn,jesteście kochanewinking smileywinking smiley
Dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 23:26 przez Ewelcia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.