mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Anka31 (offline)

18-01-2011 14:33:59

Kielce
No i niestety siedzimy dzisiaj w domku sad smiley jak z rana słonko trochę świeciło tak koło południa gdzieś sobie poszło i zrobiło się brzydko na dworze sad smiley szkoda że tylko wczorajszy dzień był piękny...

Izuniu dzięki za info smiling smiley a z dotychczasowej pracki czemu zrezygnowałaś ?
Czyżby Twój nowy "pomysł na życie" niedługo miał ruszyc ?

czesc Ewo fajnie że u wasz wszystko fajnie smiling smiley a Lenka naprawdę tyle waży ? zaskoczony wow - chyba najwięcej ze wszystkich sierpniątek ! Nawet Patryka, mojego Alana i nie wiadomo czy jeszcze Xaviera nie "przegoniła" swoją wagą winking smiley ale Ci panna rośnie Ewuniu że hej smiling smiley a starania o kredy OBY się udały !

Arleto to jednak nie obyło się bez antybiotyku sad smiley widac tak jak u nas ani syropy ani kropeli nic nie pomogły ale "niżej" na szczęście nic nie poszło a anty Alankowi raz dwa pomógł.A jaki antybiotyk Zuia dostała ? Najważniejsze żeby szybciutko zadziałał i pomógł Zuzance smiling smiley I Ty też się nie dawaj wstrętnemu choróbsku...

polly (offline)

18-01-2011 15:10:25

Szczecin
oj widzę że epidemia choróbstw u nas... Seba też dziś ma katarek i coś ciepłe czółko ;/ a już myślałam że taki zdrowy okaz mi sie trafił... bo boję się że on będzie chorowity po mamusi, ja całe dzieciństwo na antybiotykach i teraz też zdechlak jestem...i zmarźluch że hej.. a Seba oprócz katarku odrobinę kaszle ale ten kaszel to może być od śliny i pchania paluchów najgłębiej jak się da, no ale jeśli za kilka dni nie będzie poprawy to lekarz będzie koniecznością. na razie tylko katarek więc jutro po prostu zostaniemy w domku i się pokurujemy.

Ewluniu - ale się nanosisz tej swojej Lenki.. ja już nie daje rady a Ty chyba sporo drobniejsza ode mnie jesteś... podziwiam Cię kochana! smiling smiley

dziewczyny to niektórym już z naszych maluchów zaczął się 6 miesiąc! pół roku prawie!! nie wierze, że ten czas tak leci winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

krejzula223 (offline)

18-01-2011 16:49:03

Radomsko
czesc dziewczynki u nas wszystko ok
Nocka rowniez w porządku ,mały spał cała noc,wciagnał flaszeczke o 5 rano i spał do 10 winking smiley Wyszedł nam kolejny zabek winking smiley

arletkomam nadzieje ze chociaz w waszym przypadku antybiotyki zaczna działac winking smiley

ewa trzymam kciuki za odp,w sprawie kredytu winking smileywaga małej łooo zniewalająca winking smiley

faktycznie ten czas leci szybciutko juz niedługo dzieciaczki beda miały pol roczku,teraz słyszymy ze zabki wychodza a juz nie dlugo nasze bombelki beda chodzic :szok:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Biricchina (offline)

18-01-2011 17:32:16

Zabrze
Anka31 antybiotyk zwie się Zinnat, mam nadzieję że "niżej" już nie pójdzie !!! a na spacerze to już wieki nie byłam z Zuzia przez te chorobę... poszłabym ale chyba lepiej nie ryzykować?
Ewluk co do stołu to wiesz, Ty masz poki 5 a ja zaledwie 3 póki co tongue sticking out smiley z czego jeden Zuzi, w którym - muszę się pochwalić - sama już śpi smiling bouncing smiley:-) tak więc Tobie 6 krzesełek spokojnie wchodzi a mnie zaledwie 4 bo w piwnicy nie ma już miejsca, są tam rowery deski snowboardowe wózek spacerowy Zuzi i inne tego typu gadżety, eh w ogóle przydałoby się mieszkanie jeszcze raz takie hehe, no i gratuluję Nince ZĘBOLKÓW urodzinowe baloniki
Angelika211 polecam zrobić Nince slajdzik :-) niedługo to trwa a radość, szczególnie dla Dziadków, nieopisana smiling smiley
Ariena mleko z czosnkiem nie jest takie złe... ale miodu nie lubię, i to fakt, dobre jak zaczyna łamać a nie już zlamało tongue sticking out smiley A Arienka ma takieee dużeee ooooczy :-) Laleczka :* eh te wszystkie nasze dzieciątka takie śliczniutkie żartowniś
Agulak oby Was nic nie dopadło żadne paskudstwo ! Zuzia też jeździ po dziąsłach czym się da, je moje ręce itp ale nie jest przy tym marudna, jest wesoła :-) także może akurat Zuza będzie przechodziła ząbkowanie bezboleśnie? Pobożne życzenie :-) a Dziadkom jakieś tam upominki strzelimy, musze wyzdrowieć, żeby coś w ogóle zakupić ale co, nie mam zielonego pojęcia ;/
Maniurka140 no my mamy Zinnat i mam nadzieję, że pomoże ! no i trzymam Cię za słowo za "przyszłą" Zuzią smiling smiley tylko przemyśl dobrze bo podobno wszystkie Zuzanny to niesforne dziewuchy grinning smiley
Ewelcia uważam, że byłby to kolejny powrót, który skończy się tak samo jak poprzedni, ale z drugiej strony są dzieci... musisz zrobić to co czujesz tam głęboko w serduszku smiling smiley trzymam za Ciebie kciuki i za dobre decyzje winking smiley
Krejzula223 no dziękujemy za trzymanie kciuków za zdrówko :-) oby Was wszystko omijało z daleka, a Filipek szybciutko wyzdrowiał bez antybiotyków :-) aaa i fajniutki ten Twój Zębolek :*

Aaaaa i wczoraj ważyliśmy Zuzię u lekarza i ma 7 kg, a mierzy - nie mam pojęcia, nigdy nikt mi jej nie mierzył grinning smiley ale ubranka nosimy na 68 i 74 (zależy jaka firma) a na szczepienie idę po 27 stycznia, II pneumo i mam nadzieję, że wydobrzeje do tej pory. No i oczywiście musiałam odwołać rehabilitację Zuzi już drugi tydzień z rzędu przez te paskudne choróbsko !


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 17:38 przez Biricchina.

angelika211 (offline)

18-01-2011 17:46:48

Witajcie,

U nas nocka może być tylko mała budzi się już koło 7 i koniec spania no i standardowo raz w nocy na mleczko.

Dziewczyny zakupiłam huśtawkę na allegro od jakieś dziewczyny i zapłaciłam za nią 12.01 przez internet więc dawno pieniądze doszły a dziewczyna mi odpisała tylko raz 14 że kasy jeszcze nie ma, ale już jest 18 ja do niej pisałam jeszcze kilka razy czy wysłała a ona się nie odzywa...nawet postraszyłam ją że zgłoszę sprawę na allegro a tutaj nadal cisza, nie wiem czy nie zostałam oszukanasad smiley nie wiecie jak to się zgłasza na allegro w razie czego? bo jak za kilka dni nic się nie odezwie to będę musiała działać....

Szymonku kochany wszystkiego naj z okazji 5... Ninka już wczoraj przesyłała buziaki ale jakoś o życzonkach zapomnieliśmy :whipping:


Olga (offline)

18-01-2011 18:00:52

Ośniki (05-155)
Cześć koleżanki,

u nas dzień Śpiocha. Rafałowi chyba trochę zęby odpuściły bo odsypia i dziś 2/3 dnia to przespał i jak dla mnie to super, bo jakieś zatrucie czy grypa żołądkowa mnie dopadło.

Zdrówka wszystkim potrzebującym życzę.

IZA gratki decyzji, mam nadzieję że słuszną.

ARIENKA ząbki wszystkim urosnąć muszą.

Więcej nie wiem, nie pamiętam, bo sił mi jakoś brakuje. Chciałabym tylko leżeć i nic nie robić, a tu się niestety nie da.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

18-01-2011 18:16:46

Gliwice
cześć dziewczynki

u nas maruuudy...nocka fajna,ale w dzień miau i miau no i apetyt mniejszy,ale jak sie czyms zajmiemy to zjadamy,mam nadzieje,że to szybko minie...
w czwartek mam jechac do wro ale troche mam wyrzuty ja zostawićsad smileyjeszcze sie zastanowie
oj faktycznie choróbska sie czepiły naszych dzieciaczków,zdrowiejcie szybciutko!!!
wczoraj był piekna pogoda a dzis do duszy,zimno i wilgotno no ale krótki spacerek zaliczyłyśmysmiling smiley

a jak u ząbkujących maluszków z apetytem???


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

polly (offline)

18-01-2011 20:14:50

Szczecin
Ewluk mogę tylko napisac że gdybym nie podała Sebie jeść to nie wiem czy cokolwiek by zjadł bo teraz zjada o 11, 18 i 21 po 120ml mleczka i raz albo dwa w nocy 120ml... kiedyś jadł duużo więcej.. a w sobote u moich rodziców zjadł dopiero o północy a ja go karmiłam o 14!!! to już była przesada ale ciepłego w ogóle nie chce jeść za to bardzo dużo pije...


[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

18-01-2011 21:08:32

Gliwice
mała wla w sumie je o 9 13 16 20 tyle,że przez te zęby marudzi przy tym strzasznie...


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

18-01-2011 21:11:44

witam wieczorkiem smiling smiley

pogoda dziś jeszcze była u nas znośna, czasem się przebijało słonko, więc byłyśmy na spacerku.

a teraz - ja po próbie, Ari po wizycie u Taty i Babci, obie szczęśliwe i zadowolone smiling smiley

apetyt - hmm różnie. raz je po 4h, a 4 dni temu było tak, że nakarmiłam Arienkę o 17, potem poszła nagle spać, spała do 9 rano, jeszcze się bawiła i zechciało się jej jeść o 11... pytałam o ta sytuację lekarki i powiedziała, że wszystko w porządku. tej nocy też się obyło bez jedzenia, bo zjadła wczoraj o 20, i dziś jadła o 10... a za dnia co różnie te przerwy, zależy też ile zje poprzednio... zdarzają się przerwy po 4h, a czasem po7 tongue sticking out smiley

ząbki - powiem Wam, że wiem co przeżywają nasze dzieci, bo mi właśnie zaczęła się przebijać ósemka... sad smiley. i boli.

idę zjeść kiwi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.