mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Olga (offline)

14-01-2011 23:03:16

Ośniki (05-155)
EWELCIA powodzenia i trzymaj się.

Mleka jeszcze niedawno - 3 lata temu 2-ka była od czwartego miesiące. Na pamięć chciałam zmienić Rafałowi, a tu info że od 6-tego smiling smiley

KREJZULA zdrówka dla Was.

Więcej nie wiem, spać idę...


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

14-01-2011 23:13:23

Kielce
Angela już się pożegnała a ja właśnie wpadłam na chwilkę wieczorową porą smiling smiley
I niestety posmutniałam sad smiley czytając posta od Ewelci bidula nasza rzeczywiście Jej się trafiło...brak słów...nie dosc że ex m zabrał Jej Jasia to obecny także zatruwa jej życie ehh faceci to jednak świnie sad smiley Na szczęście nie wszyscy tacy są...Słońce oby rodzice pomogli Ci jakoś w tej ciężkiej sytuacji...trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę z nimi oby wszystko JAK NAJLEPIEJ CI SIĘ UŁOŻYŁO !

Oczywiście tak jak dziewczyny napisały my też z chęcią pomożemy tylko pisz kochana jak ?

A nam popołudnie i wieczorek u znajomych bardzo fajnie i szybko minął - Alanek był przekochany ale cóż obowiązki więc trzeba było wróci o 20 na kąpiel małego...no i Szymuś też już czekał na swoją smiling smiley może za rok jak chłopaki bedą starsi będą razem lulac a my posiedzimy sobie jak za dwanych dobrych czasów do 3 nad ranem smiling smiley

Aniu GRATULUJĘ Marcinkowi pierwszego ząbka smiling smiley

no i Xavierkowi gratki za nowe umiejętności smiling smiley

ewluk (offline)

15-01-2011 09:22:33

Gliwice
Witam z ranka
nocka u nas spokojna,mała wla jak zasnęła o 21 to spała do 7.15 i niestety obudziła sie z goraczką,więc szybciutko nurofen am i zeszła,kaszka juz zjedzona wietrzymu pokoik i zaraz idziemy lulkaćsmiling smiley

pogoda u nas do duszy,cała noc padało i pada dalej więc dziś trzeba sie zaprac,popakować bąbki,lampki,choinki sie pozbyc...
a popołudniu chciałabym pojechać do BRW poszukać jakiegos stołu i krzeseł,szo krew mnie zalewa ,że tyle tu róznych mebli w domu a porzadnego stołu do jedzenia nie masad smiley

ide zrobić sobie kawkesmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

15-01-2011 10:48:13

witam i ja

u nas nocka spokojna, w sumie do 3 pracowałam smiling smiley a Ari sobie smacznie spała

Ewelcia - a ja Ci nic nie powiem, tylko to, że Cie współczuję... można powiedzieć, że po części wiem co czujesz Kochana...bądź silna - sama mi tak mówiłaś :*:*:*

Ania - fajnie, że się trochę z m odprężyliście przy znajomych smiling smiley. ja spotkanie za znajomymi traktuję jako swoisty reset smiling smiley

Ewluk - ja też się pozbywam już choinki... tylko ja się pozbywam jej już tydzień tongue sticking out smiley. a mam ją sztuczną, taką mała, 90cm tongue sticking out smiley. w sumie jak dla mnie mogłaby stać cały rok tongue sticking out smiley. swoista ozdoba tongue sticking out smiley. co do stołu, to mnie się też marzył takie wielki stół z krzesłami, przy którym by wszyscy jedli, i gadali i w ogóle smiling smiley. w sumie to wg mnie centralne miejsce w domu smiling smiley.

tez idę na kawkę i zjeść, a potem do rodziców, bo Mama mnie zaprasza na dziś... A - a moja siostra się przeterminowała... na 13 miała termin, a dziś już 15 i nic jej nie tyka tongue sticking out smiley. już ma dość, bo jest zmęczona tym wszystkim tongue sticking out smiley

P.S. Ola na nk dodała zdjęcia Kacperka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

15-01-2011 10:58:09

Gliwice
No własnie o to mi Ariena z takim stołem chodzi,żeby siąść ,w przyzwoitej pozycji zjesć,pogadać...mam 100mkw i brak miejsca na stół...tolek nie chce ,ale mam go w nosie,pojade i kupie,jak nie to przez allegro.tylko chciałabym taki z conajmniej 6 krzesłami,ale faktycznie duzy pokój jest mało ustawny bo na każdej ścianie dziura(balkon,i drzwi) a w kącie zmieszcze tylko taki na 4 krzesła,nic bedzie ciasny ale własnysmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

krejzula223 (offline)

15-01-2011 11:02:48

Radomsko
CZESC DZIEWCZYNKI u nas nocka ok,mały od kilku dni przesypia noze tfu-tfu ,ale moze dlatego ze po całym dniu placzu jest zmeczony?! winking smiley

zaraz mykam na jakies zakupy,musze mleczko wykupic i zakupic pare słoiczkow...my kupujemy słoiczki z Hippa...i zastanawiam sie czy małemu moge wprowdzic juz cos z mięska czy jeszcze moze troszke poczekac?? jak myslicie?

ewelcia-kurcze wspolczuje sytuacji z m...naprawde!!! Moim zdaniem (sorki dziewczyny) ale powinnas na jakis czas zostac u rodzicow ,przemyslec wszystko,znalezc prace,zapracowac na siebie..Niech twoj m zobaczy ze dajesz sobie rade sama bez jego pomocy i jego kasy!!! ale to tylko moje zdanie

my choinki jeszcze ie rozbieramy bo dopiero w poniedziałek mamy Kolęde....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

15-01-2011 11:04:01

zawsze możesz kupić stół rozkładany, na codzień jeść na złożonym a na wyjątkowe okazje go rozkładać smiling smiley. wtedy Twoje marzenie o wielkim stole będzie częściowo spełnione grinning smiley. do tego dokupić więcej krzeseł i gdzieś je zachomikować na stryszku lub w piwnicy, i wyciągać na te okazje co stół będzie rozkładany grinning smiley.

jejku Krejzula - zawsze tak późno macie kolędę? ja mam zawsze w tydzień po świętach, a w tym roku wyjątkowo ksiądz był na drugi dzień po świętach grinning smiley. i fajnie - wszystko przy jednym porządku świątecznym, nie trzeba specjalnie sprzątać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 11:07 przez ariena.

ewluk (offline)

15-01-2011 11:11:01

Gliwice
Ewelcia ja mysle jak Krejzula,jednak jak juz zdecysujesz sie zostać u rodziców,znaleźć prace,pokazac ,że potrafisz to konsekwentnie powinno tak zostać...więc musisz to przemysleć na tyle,czy naprawde juz chcesz mieszkac sama z małą,sama na nią pracować i byc sama,w przeciwnym razie moim zdaniem to nie ma sensu...

Ariena,ale te rozkładane i tak są większesad smiley zaraz poszukam i wam pokaze o czy mysle)
ten sie rozkłada az do 3m a złozony ma tylko 120 to byłoby wyjście...co myslicie?
[link widoczny po zalogowaniu]


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 11:18 przez ewluk.

anek30 (offline)

15-01-2011 11:12:53

Jelenia Góra
Witajcie!!!
U nas nocka jak zwykle... czyli spokojna i cała przespana... tylko wieczorem to myślałam że M uduszę... marcin ładnie mi zasnął o 21;40 ale obudził się po 15 minutach... więc go wzięłam i lulałam, w tym czasie M wrócił z pracy, no i szczęśliwy że Marcin nie śpi, zaczął się z nim bawić i oczywiście nie było końca tej zabawy... w ostateczności Marcin poszedł spać o 23;30 moody smiley

U nas też całą noc padało... i rano też, ale teraz się wypogodziło, jeśli tak dalej będzie to pójdziemy na spacerek smiling smiley...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

15-01-2011 11:38:31

Ewluk - fajny stół smiling smiley. takie niepozorny, a się rozkłada aż do 3 metrów! przyda się na imprezy rodzinne grinning smiley

u mnie właśnie słonko wychodzi smiling smiley idziemy na spacerek i potem od razu do rodziców smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.