mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Anka31 (offline)

16-01-2011 11:32:51

Kielce
Witam niedzielnie smiling smiley

Wszystkiego Naj Wiktorko

Arieno wielkie gratki dla siostry i Ciebie ciociu i buziaczki dla małej Jagódki smiling smiley
2:50 fajnie...moja Jula o tej godzinie się urodziła smiling smiley

Ewluk 5 pokoi ?! To NIESPRAWIEDLIWE ja też tyle cem sad smiley
Widzę że nasza parka dużo rzeczy robi tych samych i w tym samym czasie - Alanek też o 3 się obudził bo w łóżeczku było "stękanie" więc znowu spał z nami - dzisiaj do 8...

Ewelcia (offline)

16-01-2011 13:18:57

Kwidzyn
Witam

Wikus wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5 miesiecy urodzinowe baloniki
U mnie nadal nieciekawie...
M był wczoraj aby mnie poinformować ze to KONIEC,alimenty powiedział ze będzie płacił na małą ale najpierw muszę założyć sprawę o nie bo tak na małą nie da
Rozmawiałam z mamą czy mogę zamieszkać u nich,i czy by mama sie zgodziła zaopiekować małą wtedy kiedy ja będę w pracy,zgodziła się ale nie wiem czy to zda egzamin.
Problem polega na tym,ze mama mieszka 38 km od miasta do którego ja bede jezdzic do pracy + dojazdy do pracy,czyli jak wyjade rano o godz 6 zeby być na 8 w pracy to dopiero do domu wrócę po godz 19.Nawet bym nie miała czasu dla małej bo ona po godz 19 zasypia na noc
Takze przemyślałam wszystko i przez miesiąc bede dojezdzała do pracy,zarobie troszke pieniążków za które bede musiała wynająć mieszkanie i zapłacić za żłobek.Porobiłam dziś fotki ciuszek po małej i wystawie na allegro aby troszkę zarobić pieniążków
Nie wyobrazam sobie nie widzieć prawie dziecka i Jasia po którego też muszę jechac i to aż 50 km
Mojej mamy znajoma załatwiła mi prace w szkole jako sprzataczka na 8 godz.
Mam nadzieje ze poradzę sobie z daną sytuacją,przechodzę juz to drugi raz

Ariena gratki ciociuwinking smiley ja tez płaczę jak słyszę ze komuś z rodziny lub znajomych urodzi sie maleństwosmiling smiley
Wieczorem zajrzę bo wpadłam na chwilke tylko

Wrzucam fotki z zeszłego tygodnia jak byliśmy z dziećmi na basenie
Nadia była zadowolonawinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 13:28 przez Ewelcia.

kasiaa84a (offline)

16-01-2011 13:36:51

Kraków
Ewelcia bardzo Ci współczuję ale jeśli Twój m tak sprawę stawia to niech się pocałuje!! a ty mu pokaż że dasz sobie radę bez niego! Jakiś czas na pewno będzie Ci ciężko ale jak sama mówisz, odłożysz trochę pieniędzy wynajmiesz coś i będziesz niezależna. A dzieci na fotkach śliczne choć obraz Twojego m jakoś mi psuje całość sad smiley pewnie przez tą całą sytuację jakoś jak go widzę to jestem na niego zła angry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Biricchina (offline)

16-01-2011 16:01:30

Zabrze
Cześć Dziewczyny :-)

Ja na chwilkę, jestem MEGA chora kuźwa ;/ Zuzia też dalej kaszle, mino to przesypia całe noce na szczęście. M zostaje przynajmniej do wtorku w domu i jutro wieczorkiem myka z Zuzią do lekarza czy dać antybiotyk czy co dalej, no i musi się dalej nami opiekować smiling smiley Nos mój wygląda jak kartofel i do tego burak, od tak 2 w 1 grinning smiley a M faszeruje mnie mlekiem z czosnkiem tongue sticking out smiley tak więc pachnę PRZEwspaniale smiling smiley

Ewluk stół bardzo fajny, też rozglądamy się za takowym ale z 4 krzesłami smiling smiley ale najfajniejsze stoły są chyba w Agacie smiling smiley ale pewnie już tam byłaś się rozejrzeć a może i coś już zakupiłaś smiling smiley
Agulak a no slajdzik wyszedł całkiem fajny, taki kiczowaty ale słodziutki :-) a My właśnie z Zuzą pojechaliśmy do marketu przed chorobą i tak właśnie ją po części załatwiliśmy... sad smiley
Ewelcia bardzo mi przykro z tej całej sytuacji buziak od dziecka a Nadia uroczo wygląda w stroju kąpielowym :-) główka do góry !!!
Anka31 a jak kolędy w tym roku nie przyjęłam bo nie wiedziałam kiedy jest ;/ a nagle siedząc w domu usłyszałam dzwoneczki na klatce tak więc wyszło jak wyszło... nadrobimy w przyszłym roku smiling smiley
Ariena gratuluję Cioci :*

Tak więc zmykam z neta i idę dalej się kurować z dala od mojego Pierdzioszka... nie macie pojęcia jakbym ją wyściskała a nie mogę, jak sok z cytrynki smiling smiley
Całujemy :*


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 16:04 przez Biricchina.

maladiablica89 (offline)

16-01-2011 17:15:02

SZCZECIN
WITAM DZIEWCZYNKI
nie odzywalismy sie bo w piatek z malym na pogotowiu wyladowalam z malym i w szpitalu... ale na szczescie jestesmy w domu... maly ma grype zoladkowa... nie wiadomo z kad mu sie wziela!!!!! ;( mamy antybiotyk... maly wymiotowal strasznie nie jadl nie pil kaszlal... od wczorj goraczkuje i sie meczymy.... ale troszke lepiej juz jest... oby przechodzilo szybko... mleka mam malemu malo dawac... a jak juz to z kleikiem i mniej proszku...i kaszki dawac w ciagu dni i wode zeby pil...dzis apetyt wrucil troszke....ehhh uciekam do malego
PIATECZKOM NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

16-01-2011 19:22:38

Kielce
A my siedzimy i " bąki zbijemy" wcześniej Kościół, obiad i spacer niestety krótki bo słońca brak i pogoda "na dwa razy" - Alanek właśnie obserwuje jak siostra robi babki z piaskoliny bo póki co tylko taki "piasek" jej został winking smiley no i zapomniałam powiedziec że od dzisiaj nasza córcia jest "scerbata" bo wypadła jej górna 1 - wreszcie bo od jesieni się ruszała i już czeka pod poduszką na "wróżkę zębóżkę" tongue sticking out smiley tak więc jednemu rosną, drugiemu wypadają i koło się zamyka winking smiley

Ewelcia miło że do nas zaglądasz mimo trudnej sytuacji i cieszę się że rodzice Ci pomogą smiling smiley a m skoro tak powiedział to niech spada bo dasz sobie radę bez niego...szkoda tylko że drugi raz musisz przez to samo przechodzic sad smiley A na zdjęciach wygladacie na taką szczęśliwą rodzinkę...o matko jak to w mik wszystko może się zmienic sad smiley NAJWAŻNIEJSZE że na basenie Jaś i Nadia fajnie się bawili smiling smiley a Nadusia widac czuła się jak w wodzie smiling smiley

Ewelcia muszę sprawdzic co zostało mi z ubranek po Julii (a na pewno coś zostało) a Alanek z racji tego że jest chłopcem więc w sukieneczkach chodzic nie będzie więc jeśli byś tylko chciała kochana to powiedz to coś Ci z chęcią podeślę smiling smiley

Arleto oby nie ale jeśli rzeczywiście antybiotyk miałby Zuzi pomóc od razu tak jak mojemu Alankowi to może warto...skoro syropek i kropelki nie bardzo małej pomagają smiling smiley No i zdrowiejcie nam obie szybciutko dziewczynki

i Patrysiowi dużo zdrówka życzę buziak od dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 19:27 przez Anka31.

angelika211 (offline)

16-01-2011 19:52:27

Ewelcia - strasznie to przykre co piszesz,ale czy na pewno już KONIEC? a może on cię chce postraszyć? ale ty jesteś dzielna i dasz sobie radę bez niego, o alimenty złóż jak najszybciej...poza tym kochana życzę ci abyś kiedyś w końcu trafiła na takiego mężczyznę na jakiego zasługujesz a nie na takich dupków jak dotychczas....

Aniu ciekawe co wróżka zębuszka przyniesie Julii smiling smiley ? zapomniałam napisać wczoraj że śliczną masz tą córcięsmiling smiley

Arleta - ja też obejrzałam zdjęcia twojej ślicznej pociechy od urodzenia do teraz - fajny pomysłsmiling smiley

Ariena - wielkie gratulacje dla siostrysmiling smiley fajnie że już to ma za sobą i mam nadzieję że ją szybko wypuszczą albo wznowią odwiedziny bliskich ...a to tam w szpitalu panuje ta grypa ?

Agulak coś nas zaniedbujesz ostatnio...:whipping:

Ninka wykąpana sama sobie w łóżeczku zasnęła smiling smiley a mojego m oczywiście zbiera choroba no bo oczywiście zawsze choruje jak ma wolne!!! ostatnio święta BN dwa tygodnie zdrowy a teraz ferie więc trzeba się rozchorować, w ogóle namawiam go żeby badania krwi zrobił bo coś często choruje ale on nie i nie taki uparty że aż mam ochotę mu wlać!






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 19:55 przez angelika211.

ariena (offline)

16-01-2011 20:13:09

witam wieczorkiem

my dziś z Arienką całe południ i popołudnie spędziliśmy u rodziców, czekając na wieści od Marty smiling smiley. i dowiedziałam się, że moje siostrzane szczęście przy urodzeniu ważyło 3100, mierzyło 53 cm. normalnie nie wierzę, że tak się potrafię cieszyć z czyjegoś szczęścia grinning smiley. Marta czuje się dobrze, mówiła, że było ciężko, no ale ... grinning smiley. opłacało się grinning smiley. a malutka Jagódka jest śliczniutka, oczka ma po Tatusiu (a Tatuś ma ładne oczęta... - wypada tak o szwagrze mówić? tongue sticking out smiley) i ma słodziutką bródkę smiling smiley.

Ewelcia - naprawdę bardzo Ci współczuję, wiem co teraz czujesz... mam tylko pytanie odnośnie mieszkania... bo Ty się wyprowadziłaś, a tamto mieszkanie? należy do m, czy do Was? pytam bo zazwyczaj tak jest, że nawet jak mieszkanie należy do obojga, to kobieta się wyprowadza i się wałęsa po rodzinie, a faceci mają w dupie i dalej se mieszkają... no ale jeśli jest m to nie ma o czym gadać sad smiley. dasz rade Kochana, pierwszy miesiąc przeżyjecie u Twoich rodziców, potem coś sobie znajdziesz w mieście smiling smiley. a skoro m chce mieć wyrok sądowy, to spełnij jego prośbę smiling smiley. choć widzę, że działa tu we własnym interesie, cobyś z niego nie zdzierała za dużo, tylko tyle co sąd nakaże... zobaczysz - wszystko się ułoży smiling smiley. i ja też - jak Ania - popatrzę wśród swoich (tzn Arienki) rzeczy, ale nie obiecuję, że pomogę, bo większość oddaję Marcie... ale popatrzę, może się jednak coś znajdzie smiling smiley

Arleta - mnie zawsze pomagało mleko z czosnkiem, i jeszcze z miodem na dodatek smiling smiley. i przegryzanie czosnku tak ot, ale to bardziej działa przeciwko chorobom niż już w trakcie...

Ania - gratulacje z okazji wypadnięcia ząbka Julce grinning smiley. ja pamiętam, że jak tylko mi się jakiś ząb mleczny ruszał, to od razu go wyrywałam, sama przed lusterkiem w kuchni, najczęściej w nocy, bo mi przeszkadzał tongue sticking out smiley. i oby zębowa wróżka się postarała tongue sticking out smiley

a tu mój Bąbelek (świeżutkie sprzed 5 minut grinning smiley):




[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Agulak (offline)

16-01-2011 20:56:18

Katowice
Nareszcie jestem na dłużejsmiling smiley

Mały spi, m pojechał do pracki a ja mam nareszcie chwilę dla siebie... i dla Wasgrinning smiley

Ewelcia bardzo mi przykro, że masz taki okropny początek roku.. oby problemy minęły jak najszybciej, ale dasz sobie radę a tego palanta kopnij w dupe!!!

Angeliko no właśnie strasznie Was zaniedbałam od piątku, klapsy mi sie należą ale błagam nie kijem!!! A to wszystko przez to, że m miał wolne dwa dni i choć teoretycznie powinnam mieć więcej wolnego czasu to miałam go duużo mniej. Bo a to zakupy, a to goście i milion różnych spraw. Najgorsze jest to, że od piątku miałam tyle do przeczytania, że chyba nie jestem w stanie odpisać na wszystko
Współczuję choroby m, bo teraz faktycznie masz dodatkowe dzieciątko no i się boroczek męczy. Szybkiego powrotu do zdrówka życzęsmiling smiley

Widzę, że forum znowu ogarnięte zarazkami i choróbskami

Maładiablica dobrze, że jesteście w domku, mam nadzieję, że ta wirusówka szybko przejdzie. Dawaj dużo piciu, żeby się nie odwodnił.. Ucałuj Patrysia

Arleta widzę, że Wam również choroba nie odpuszczasad smiley zdrowiejcie szybciutko..
No i w ogóle niech te zarazki spadaja juz z naszego forum!!!

Ariena No CIOCIU, gratulacje dla siostry i dla Ciebie współczuję, że takie rygorystyczne zasady wprowadzili do szpitala ale to na pewno dla dobra i bezpieczeństwa maluszków i mam. Jak leżałam z Szymonkiem w szpitalu to w odwiedziny mogli przychodzic tylko ojcowie dzieci i to na 10 minut ( tak jakby przez 10 minut nie zostawiało sie ewentualnych zarazków), więc troszkę wiem jak musaiła być siostra zła, a ztym porodem rodzinnym to nie rozumiem co ma piernik do wiatraka!! naprawde jakieś dziwne rzeczy lekarze wymyślają..
A mała Arienka śliczna, widzę że chyba nie spieszy się do spania bo oczka ma jak 5 złotychgrinning smiley

Ewluk piękny stół!!! My na razie mamy rozkładaną ławę i nic więcej by się nie zmieściło, ale nam starcza ajak się rozłoży to i 12 osób sie zmieści ( sprawdziliśmygrinning smiley) choc jest troche ciasno.

Odkąd zaczęłam pisać tego posta to u małego byłam już trzy razy. Chyba nam sie zaczynają zębolki bo cały dzień jeździ wszystkim po dziąsełkach i się strasznie przy tym denerwuje, ale innych objawów brakconfused smiley
Nie wiem co jeszcze miałam napisać, na razie mykam do Szymonka bo znowu sobie mruczy boroczek.. coś czuje, że zapowiada się bezsenna noc ale zobaczymy...


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 20:58 przez Agulak.

maniurka140 (offline)

16-01-2011 21:52:20

Jędrzejów
Witam i ja smiling smiley oj widać weekend na forum bo raptem 3 strony za dwa dni smiling smiley to w ciągu tyg normalnie nie dopuszczalne by było smiling smiley

na początek Ogromne gratki dla Arienki że została ciocią smiling smiley (swoją drogą ja kurde sama ciotka jeszcze nie jestem ;/ coś to moje rodzeństwo się obija grinning smiley )

Ewluk stół genialny, ja niestety mam 46mkw i na dodatek podzielone na 3 pokoje więc moje mieszkanie jest mega nie ustawne ale daj Boże jak się kiedyś postawimy to będę mieć na dole jedna wielka otwarta przestrzeń salon kuchnia i jadalnia i będę mieć ogromny stół bo mam wielka rodzinę i z chęcią będę ich zapraszać grinning smiley

Anek no to musisz zadbać co by Julcia była zadowolona z wizyty wróżki zęboszki smiling smiley a jak czytałam posta o "odpici"u Alanka podczas kolędy to sama się uśmiałam wyobrażając sobie sytuację smiling smiley

Arleta biedne jesteście my chorubsko "przerabialiśmy jakies 3 tyg temu a z kaszlem i katarem u Xavierka walczyłam prawie 3 tyg i niestety nie obeszło się bez antybiotyku ale wystarczyło podać go 5 razy i choroba poszła w czorta smiling smiley a co do imienia Zuzanna smiling smiley to strasznie podoba mi się to imię i jak będę mieć córę kiedyś to na pewno będzie mieć tak na imię

Dla Patrysia życzę szybkiego powrotu do zdrowia ah te choróbska chyba mało kogo ominęły.....

no i oczywiście Ewelcia słońce Ty nasze strasznie mi przykro, że tak CI się pokomplikowało życie sad smiley jak można Ci jakoś pomóc to daj znać zrobimy co w naszej mocy.... kurde Dziewczyny ale to życie jest niesprawiedliwe sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.