Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

mamusska (offline)

11-01-2011 18:29:18

Netherland
pauliee jak wstawal ok 14 to dzien dla nas, a dzis poszedl spac o 11..bo rano zakupy..

maly terrorysta juz wstal..jem obiad z nim na rekach..ech..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 18:30:19

Rudzica/k Bielska-Bialej
Mamusska SMACZNEGO@



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

Rodako (offline)

11-01-2011 18:46:28

Zabrze
ewelxxprzykro mi, ze Damian ma temperaturę. Laura ma 37stC i cały dzień śpi lub marudzi. a jak śpi to charczy, chyba ma katarrus, ale taki zalegający ;/

mamusska Da sobie Aleks świetnie radę w żłobku winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

11-01-2011 18:54:11

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM CIOCIOM ZA ŻYCZENIA DLA REMIGIUSZKA!Zdrowie najważniejsze
tyle sie napisalam ale rozlaczyl sie net i wszystko się skasowalo..sad smiley
caly dzien stracilysmy na tą wizyte lekarska w sieradzu,w sumie to bylismy u mojej chrzestnej kora ma znajomą lekarkę.czekalismy na nią godzinę.smarowac mamy dalej ta sama mascia i syrop rowniez dawac wg potrzeb(jak sie drapie)
musimy uwazac z dieta a w szczegolnosci na owoce ze sloiczka w stylu banana,truskawki czy brzoskiwnki.dużo natluszczac skore kapac nawet w oliwie z oliwek.(tyle co oilatum (2-3nakretki)jakby sie pogorszylo to dac znac.ale ma jeszcze na prawej raczce,testow nie robic do 1 roku zycia.Remek ma faze na wylaczne jedzenie lyzeczka-smoczek go odrzucasad smileynawet 30ml nie chce pic z butli..patologia a to od 3 dni juz tak,a nawet chce pomagac w tym jedzeniu -zabiera lyzeczke i miske,chyba kubek niekapek pojdzie w ruch..a i podejmuje proby stania a jak ma przy czym(przy misiu edusiu lub innym brzeszczocie to ojej no ale trzeba go trzymac
marta2009 jak tam szelki do nauki chodzenia-mi jeszcze nie doszly.
arletka piekny kojec
monia piekna corcia
marusia saranie boskie z tymi urzedami powinni chociaz zwracac za koszta podroży


[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 19:06:18

Rodako 37 stopni u dziecka nie jest gorączką!Norma to od 36 do 37 stopni. O gorączce mówimy dopiero gdy dziecko ma powyżej 38 stopni C.Mój ma cały czas w okolicach 37.2 - od zawsze.Mierze mu na czółku elektronicznym termometrem.Ale cofnełam sie do Twojego posta i Ty chyba wcale nie napisałas ze to gorączkagrinning smileyUpswinking smiley
Beatrix a ta masc co wam wczesniej zapisano przyniosła jakies spektakularne efekty czy srednie???Najezdzicie sie po tych lekarzach bidulkisad smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 19:08 przez AarletaA.

Rodako (offline)

11-01-2011 19:09:32

Zabrze
beatrix hehe to masz co robić z Remkiem winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

machta (offline)

11-01-2011 19:27:19

Słupsk
Ja chyba będę musiała poczekać, aż on sam do tego dojdzie. Moje prośby nie pomagają, wręcz kończy się krzykiem. No i wolę się dużo nie odzywać.
Żeby była jasność, nie jesteśmy małżeństwem. Piszę "M" bo tak łatwiej. A teściowa,hmm, nie życzę takiej nikomu.
Doprowadziła do tego, że M ze swoim ojcem nie rozmawiali przez 16 lat. Poza tym robi wszystko przeciwko mnie. A swojemu wnukowi od czasu urodzenia dała czapkę( której ani razu nie założyłamsmiling smiley) i paczkę pampersów na święta. Powiedziała, że na prezenty dla małego jest jeszcze czas.

Marusia nie idę na studia. Muszę zrobić średnią szkołę. Wyjeżdżając do Irlandii rzuciłam szkołę, czego z resztą teraz bardzo żałuję.

Mały zasnął, więc mam chwilkę dla siebie..smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

11-01-2011 19:31:58

Zabrze
tak Arletko winking smiley nie uwazam, ze to gorączka, ale znam Laurę i wiem, ze dla niej to nie jest norma, tylko jak coś się dzieje w organizmie winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 19:36:14

Machta to niezła z Ciebie byłą buntowniczkagrinning smiley Nie chce Cie załamywać ale faceci sami się nie reflektują!!!Trzeba im jasno powiedzieć czego sie od nich oczekuje. Jesli nie powiesz to bedzie myślal ze tak jest dobrze, czyli ze nie przeszkadza Ci to ze musisz zajmowac sie Maciusiem zupelnie sama, a on tylko w wybranym przez siebie momencie jest gotowy do zabawy z dzieckiem.Kazdy by tak chciał ale lekko nie ma.A przyszywana tesciowa bardzo "hojna"!



[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

11-01-2011 19:40:04

arletka spektakularnie srednie (niedawno dostal wysypki po deserku z truskawkami i bananami) ale ogolnie jest swietnie,o niebo lepiej niz bylo bo sie nie drapie do krwi i nie ma skorupy na twarzy.niestety poki co leczy sie objawy trudno znaleźć przyczyne(a na tym najbardziej mi zalezy)poki co uwazam na to co mu daje i czym myje.mysle ze kleikiem ryzowym z jablkami czy kl.kukurydzianym go nie zatruje..ciesze sie ze dobrze spi w nocy a z jedzeniem tez dojdziemy do ladu...


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.