Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

marusia (offline)

11-01-2011 16:21:04

Wrocław
Ale Damianek ma kultowe śpiochy i jak ładnie siedzi przy swoim sprzęcie grającymsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 16:23:58

Rudzica/k Bielska-Bialej
dokładnie Arletka ma rację devikap kosztuje ok 3-4 zł, a kapsułki sporo*

co do siedzenia Damianka to siedzi w miarę, o ile się go nie posadzi to sam nie siądzie/....jeszcze...
to fakt więcej się zabawi, bo o leżeniu to już mowy nie ma...winking smiley

wybaczcie za jego strój, na tej fotce no ale nie mogłam się powstrzymać by zdjęcia nie zrobić ;-))))grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

AarletaA (offline)

11-01-2011 16:26:35

No co Ty Ewelxxx Damiś w każdym stroju bosko wyglądagrinning smiley No własnie coś o tym wiem ze z leżeniem bieda teraz.Mój to chwile polezy, jak mam szczescie to chwile pomojta zabawki wiszące na pałączku a później irytacja że mam go zabrać.Także liczę na to, że jak zacznie siedzieć to lepiej troszkę będzie.Posadze go w kojcu, nawrzucam zabawek i niech sie bawi chłopaszekwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

11-01-2011 16:28:35

Netherland
Moje dziecko zas szaleje! Zjadl jakies oklamane 80 ml zupki i lezy w lozeczku, niby zmeczony, niby nie..Zobaczymy, czy zasnie..T nadal spi, wiec lepiej, zeby go nie budzil, bo sa w jednym pokoju tongue sticking out smiley

Co do witaminy K ja w ogole nie dawalam, nikt mi nic nie mowil, D daje do dzis w kropelkach tez smiling smiley wygodniej i taniej tongue sticking out smiley

ewelxx slicznie Damianek siedzi smiling smiley Moj tez juz by mogl, przynajmniej bylby czyms zajety, a tak dupa..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

11-01-2011 16:30:15

Zabrze
o rany, nie było mnie chwilę na forum a tu ponad dwie strony przybyło, dziewczyny zwolnijcie!

ewelxx Damis śliczny i jak cudnie, prosto już siedzi winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 16:31:45

Rudzica/k Bielska-Bialej
nio to dziękujemy w imieniu Damianka*
no zgrabniutki masz ten kojec...co racja to racja, usiądzie , dasz zabawki i będzie się dłuuuugoooo bawił...hiihi



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

Rodako (offline)

11-01-2011 16:35:29

Zabrze
nie jest tak źle winking smiley ciagle temat wit D winking smiley
Ja wit K dawałam do 3 miesiąca, a d daję jak Wy w kropelkach winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 16:46:12

hihi widzisz Rodako czyli cały czas jesteś w temacie mimo tych kilku stron do nadrobieniagrinning smiley

Cieszę się ze podoba Wam sie kojec Areczkasmiling smiley

Zaraz tatuś wróci z pracy, zje obiadek i wręczę mu synusiasmiling smiley

Co do K jeszcze to ona od niedawna w ogole weszła, jakies 3 lata temu w ogole nie było zalecnia jej podawania takze nic na pewno nie bedzie dzieciom które jej nie dostawały. Moja siostra rodziła równe 2 lata temu i tez nie podawała tej k bo mały miał po niej straszne kolki.



[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

11-01-2011 16:56:16

Netherland
Moje dziecko chyba nie bylo zmeczone i musialam go zabrac z lozeczka, teraz siedzi w lezaczku i oglada baje i wklada-wyjmuje smoka grinning smiley Chcialam go uspac na rekach, ale on wtedy najczesciej wybucha smiechem i ani mysli o spaniu tongue sticking out smiley Ide chyba wstawic ziemniaczki, bo juz 17..Mam dzis salatke meksykanska z biedronki tongue sticking out smiley Jak dobrze, ze jest biedronka grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 16:57:29

Rudzica/k Bielska-Bialej
i znów zgadzam się z Arletkągrinning smiley ja Roksance K tez nie dawałam, bo nie było potrzeby..



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.