Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

marusia (offline)

11-01-2011 15:34:01

Wrocław
A, zapomniałam Wam powiedziec że wczoraj daliśmy Ignasiowi chrupki kukurydziane poraz pierwszy- ale mieliśmy ubawsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

11-01-2011 15:42:52

kraków
ewelxx kochana..oczywiscie ze nie daję wit Ktongue sticking out smiley skonczyłam jak mała miała 3 miesiace.przytoczyłam tylko co mi wpisali w ksiazeczke jak wychodzilam ze szpitala..ze jak sie karmi modyfikowanym to dajemy tylko vit D a jak piersią to vita D i vit.Ksmiling smiley
no i włąsnie toczy sie dyskusja do kiedy trzeba tą vit D dawać.kazdy ma inne info:/
szkoda ze dzieciaczki Ci chorują:/ zdrówka dla nichsmiling smiley
moja tez dupke podnosi.wtedy wiem ze spać nie chce.a tata tez zaczela mowic..raczej takie tatatata..a teraz ja cos zatkało i tylko stęka yyyyyyy albo grryyyyy albo giiiiiiigrinning smiley hehe

marusia ja jak mojej daje chrupki kuku to jak juz zje to sie tak wscieka ze musze miec juz nastepną przygotowaną bo horrorgrinning smiley a jaka jest po niej usmarowana!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 15:52:02

Rudzica/k Bielska-Bialej
no właśnie Paulieee zmieniłam poprzedni wpis, bo uznałam że napewno o to Ci chodziło...wybacz za zamieszanie....co do wit. D narazie podaję pójdę na usg bioderek to zapytam gościa do kiedy...
no dziękuje, mam nadzieję ze szybko wyzdrowieją i wyjdziemy na spacerek, bo już szału dostaję w tym domu!

a tu mój młody właśnie wstał i gra na keyboardzie...hihih nawet nieźle mu idzie....grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 15:56 przez ewelxx.

marusia (offline)

11-01-2011 15:58:10

Wrocław
Ja gdzieś czytałam, że wit. D podaje się do 2 roku zycia dziecka, ale pojęcia nie mam ile w tym prawdy...ewelxx jak już się czegoś konkretnego dowiesz daj znac

paulieee a jak Nadinka zachowuje się dzisiaj? Też taki głodomorek jak wczoraj? Ignaś dziś już przynajmniej wie, że chrupki to coś co jest jadalne i można wpakowac do buzi- wczoraj nie za bardzo wiedział co ma z tym zrobictongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hessa (offline)

11-01-2011 16:04:24

Żory
dorota551 -ja daję vita d, 1 kapsułka dziennie

machta (offline)

11-01-2011 16:04:52

Słupsk
uff.. w końcu poprałam.. oczywiście ręcznie. Od 3 tygodni piorę tylko ręcznie, bo pralka mi sie zepsuła. Jestem wściekła. Kupiliśmy we wrześniu nową pralkę, no i niby jest na gwarancji, a tu w serwisie mówią mi że akurat tego gwarancja nie obejmuje. Gotowałam małego pieluchy i pękł gumowy fartuch. No i chcą 200zł za naprawę! I tak czekam od 3 tygodni aż ktoś łaskawie przyjdzie. Najpierw mówili, że święta, potem, że remanent, a teraz niby czekają, aż przyjdzie z Warszawy. A mi zostało prać ręczniesad smiley

Co do wit.D to ja podaję w kropelkach, lekarka kazała dawać do 2.roku życia, beż względu na to,czy karmię piersią, czy mlekiem modyfikowanym. Wit.K natomiast Maciuś dostał zastrzyk po porodzie i już nie daję.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 16:16:01

No to w takim razie tez bede znowu dawała tą D.Ja mam w kropelkach. Paulieee przerzuc sie równiez na krople bo zbankrutujeszwinking smileyDevikap na recepte kosztował mnie tylko niecałe 4 zł.Pamiętam jak kupiłąm w kapsułkach to chyba zapłaciłam 17 zł.Mi pediatra mówiła ze do 3 roku życia mozna nawet podawać tę D...Tyle ze myslałam ze jak jest w mleku to juz nie trzeba zgodnie z zasadą co za duzo to nie zdrowo...tez zapytam jak bede na szczepieniu.Moja lekarka mówiła mi jeszcze ze w słoneczne miesiące mozna sie wstrzymac z jej dawaniem(bo wiadomo pod wpływem słońca uwalnia się ta witamina), a jak przychodzi jesień czy zima znów można dawac.
Ewelxxx ale twój Damiś ślicznie siedzi!Zazdrościmy z Arciem. Taki siedzący to przynajmniej się dłużej sam sobą zajmie...czy sie myle?smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

11-01-2011 16:16:58

Wrocław
machta współczuję. Co do wit. K- Ignaś też dostał zastrzyk po porodzie, ale w książeczce była wbita pieczątka aby podawac ją do końca 3 miesiąca życia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 16:18:27

To prawda, wit k trzeba było podawać do 3 misiaca zycia. Kazdy maluch dostał zastrzyk od razu po porodzie.



[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

11-01-2011 16:21:01

Jaki fajny film mozecie polecic na wieczór?Byle jakis lekki bo po całym dniu mózg mi sie lasuje takze ciężkiego filmu nie zniese.

I mój mały sie obudziłsad smileySzybko sie wyspał...TRAGEDIA.A miałam nadzieje ze choc godzine pośpi...



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.