Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

marzenka02 (offline)

11-01-2011 19:50:24

RYBNIK
EWELXX Damianek słodziutki i bardzo ładnie siedzi zasdroszcza bo moja sie chwieje na wszystkiego możliwe strony a śpioszki rewelka moja też ma z takimi napisami pare bodziaków.MACHTAzgadzam sie z Arletą musisz go wychowac zanim nima za póżno a co do teściowej szkoda sł,ów.BEATRIX napewno z Remkiem będzie dobrze .RODAKO mam nadzieje że Laurusie nie złapie jakies przeziębienie . MAMUSSKA napewno w żłobku dają se rady z małym a jak nie to on se do rady z nimi


[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka23 (offline)

11-01-2011 20:11:37

Zduńska Wola
Witam.
Rany dziewczyny mam dosc. Major sie na mnie wyzywa. Jutro do 9 mam umiec wszystko. Tel na pamiec, osoby znac gdzie siedza i co robia. Normalnie jestem klebkiem nerwow a nie wiem co bedzie jutro.
Za to maly z opiekunka caly dzien sie smial i nic nie plakal.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

11-01-2011 20:27:54

Zabrze
anetka a co ten major taki dziwny?? Czemu sie uwziął? Dobrze, ze chociaż synuś miał fajny dzień winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

11-01-2011 21:30:46

Netherland
T w pracy, a ja na filma patrze na polsacie smiling smiley Super jest smiling smiley Maly spi od 20, moze dzis nocka bedzie lepsza, bo przebudza sie ostatnio dwa razy do karmienia i potem raz..Dzis od 6 30 lezal w lozeczku i gadal do siebie, bo mama stwierdzila, ze jeszcze za wczesnie na wstawanie, a T wrocil dopiero przed 8, bo mial nadgodzine ..

beatrix dobrze, ze jest juz lepiej z Remkiem, ale szkoda, ze dalej nie wiadomo co go uczula..Musicie uwazac ..Chociaz dobrze sypia w nocy smiling smiley
machta no to srednio z ta " tesciowa ".. Moj T tez nie jest M, a tesciowa okazala sie super, ciagle nam pomaga i kupuje jakies bzdety malemu tongue sticking out smiley aarletaa ma racje z tym wychowaniem chlopa, bo bedzie jeszcze gorzej..
aneta bedzie dobrze, nic sie nie stresuj, nie ma sensu smiling smiley Super, ze maly taki zadowolony z opiekunka, mam nadzieje, ze moj w zlobku wyjdzie na ludzi grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

11-01-2011 21:45:40

W-wa
Wiecie co, nie było mnie zaledwie 48 godzin a Wy zdążyłyście ponad 700 stron!!!! Pędzicie jak "Moda na sukces"Mr. Green
Szkoda że się nie załapałam na chlańsko z okazji 2000 stronysad smiley

Wszystkiego dobrego dla dzieciątek które obchodziły wczoraj i dziś swoje święto.

Mała trochę marduna a ja padam z nóg.

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

marta2209 (offline)

11-01-2011 21:45:44

ale żeście napisały-masakra musze to zaraz nadrobic tak że wybaczcie ze nie odpisze
Beatrix u nie szelek tez ani widu ani słychu...
ide mężowi skracać spodnie bo mnie molestuje juz o nie ze dwa tyg


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

11-01-2011 21:47:16

Netherland
Koniec filmu, czas na sen smiling smiley Dobranoc mamuski :***




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

11-01-2011 21:57:16

Zabrze
hehe, wszyscy w szoku, ze tyle stron. Tez zaraz ide spać winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

11-01-2011 22:41:20

Rudzica/k Bielska-Bialej
to z kim ja będę gadać jak wszystkie spać poszły hę?

no mały jakoś zasnął, ale walczy dzielnie z choróbskiem, kurcze ale mi go żal, wolałabym ja być chora...dzieci wogóle nie powinny chorować!

Kamilko szkoda że Cie nie było...impreza była udana.... do dziś dochodzę do siebie grinning smiley, rozbawiłaś mnie z tą
"Modą na sukces", jednak wydaje mi się ze ostatnio na naszym forum to szybko akcja przebiega*

Beatrix fajnie że z Remigiuszkiem dobrze*

Machta ta teściowa to jakaś pomyłka, kurcze jak mogła tyle lat pozwolić by syn z ojcem nie gadał, jako mama powinna dążyć by w rodzinie było zgodnie, ale to moje zdanie, w końcu ona to jakaś z Marsa, jak twierdzi ze na prezenty mały ma czas!

Anetka no to ostry ten major...kurdę...ale Ty dzielna babka jesteś...dasz radę....fajnie że mały zaakceptował opiekunkę, w końcu to jeden problem mniej@



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

kasia24 (offline)

11-01-2011 22:52:45

zabrze
Witajcie dziewczyny !!!

Ale stron jestem w lekkim szoku wielkie oczy
Nie dam rady was dzisiaj nadrobic a jutro też nie bo idę do pracy na 10 do 18 sad smiley
Więc zajrzę dopiero w czwartek sad smiley

Dobranoc smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.