Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

KasiaJanik (offline)

27-02-2016 13:14:42

Białystok
Witajcie w sobotę smiling smiley

Black- młody jednak posłuchał mamusi i pospałaś sobie, ja tez z Premium całe jestem bardzo zadowolona przy Matim tez używaliśmy ale kiedyś były jeszcze lepsze niż teraz, byly powleczone delikatną siateczką na luźne kupki i chyba troche cieńsze były.

Zapominałam wczoraj Was zapytać, zwłaszcza mamusie po raz kolejny, jak wyglądają Wasze brzuszki. Ja teraz od początku miałam dziwne odczucia , delikatny ból przy ucisku, teraz juz wiem, ze mięśnie mi się rozeszły, mam pionową dziurę w brzuchu smiling smiley To chyba juz nie wróci do normy. Jak wygląda to u Was?

gosiaczekz (offline)

27-02-2016 14:47:45

Słupsk
Kasia, używam słodu np. do herbaty albo jogurtu. Jako dodatek. Są przepisy że słodem bo wegetarianie go używają. Fajny smak ma, ogólnie sądzę że zostanie w mojej kuchni na stałe, bo daje fajny posmak.
Black, masz rację co do szczepień, ja jestem za szczepienie dzieciaczków, moda na nieszcepienie jest głupia i nieodpowiedzialna. Jakiś czas temu był program, a może czytałam już nie pamiętam, Angielka mówiła jak bardzo żałuje bo nie zaszczepić dziecka i zmarło na krztusiec. Ale co teraz po żalu... Odmawiając swojemu dziecku szczepienia bierze się odpowiedzialność za ewentualne zachorowania. Tacy rodzice powinni podpisywać oświadczenia że są świadomi skutków nieszcepienia dzieci oraz że są świadomi zagrożeń z tego wynikających. Na przeciwko moich rodziców mieszkali ludzie z dwójka dzieci, które nie były zaszczepione, nie wiem jak nazwać to co się stało, ale oboje zachorowała na heinego- media. On wylądował na wózku a siostra o kulach. Jeśli chodzi o pieluchy jak najbardziej pampersy.


agdaM (offline)

27-02-2016 22:46:18

Katowice
Kasia ja mam problem z kresa biala od pietwszej ciazy. Gwaltowny wzrost brzucha w koncowce ciazy znacznie mi tozciagnal krese. Powrot do stanu sprzed w moim przypadku okazal sie nie mozliwy jedynie za pomoca cwiczen. Bardzo trudno jest okreslic jakie cwiczenia mozna a jakich noe mozna wykonywac przy tej przypadlosco. Napewno nie wolno cwiczen na miesnie boczne brzucha na poczatku wykonywac jedynie na miesnie proste. Ja przez 10 miefiecy cwiczylam systematycznie miesnie brzucha i w dalszym ciagu nie bylam w stanie wykonac tzw pelnego brzuszka ( od lezenia do siadu) sad smiley a wszystko to mialo miejsce pod okiem fizjoterapeutki....tetaz po 3 ciazy zauwazylam ze rozszczep kresy powiekszyl mi sie w okolicy pepka...jak pomysle ile to zachodu zeby to znowu powrocilo na miejsce to az mi nie nie chce cwiczyc...no ale na pewno warto zeby ocenil to lekarz. Czasem mamy tendencje do dokladania sobie problemow na silewinking smiley

Black (offline)

28-02-2016 18:12:11

Opole
Przebieranie pieluszki i przy okazji sesja dla małej ośmiornicy grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

justynad (offline)

28-02-2016 19:12:17

Black ale ta ośmiornica śliczna... eciocia przesyła buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

28-02-2016 21:34:06

Opole
Justynad dziękujemy na pewno się ucieszy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

28-02-2016 21:56:34

-żarnówka
Black patrzę na suwaczek i nie moge uwierzyć ze Mikołajek ma juz misiac. Ale ten czas leci ... A ja mam miesiac do terminu. Pozdrawiam marcoweczka

Justyna1992 (offline)

28-02-2016 23:03:04

Chorzów
Black mam identyczne spiochy ^^
Moj sie juz od ponad godziny kreci i nie moze zasnac a mnie jasny ch... strzela... sa jakies krople czy cos kurna zara bd musiala zas go karmic. Nie mam cierpliwosci do usypiania i normalnie mam ochote w cos przypieprzyc






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-28 23:03 przez Justyna1992.

Black (offline)

28-02-2016 23:13:41

Opole
Stefanka czas leci jak szalony, jakbyśmy wczoraj ze szpitala wyszli grinning smiley A za Ciebie i pozostałe marcówki trzymam kciuki grinning smiley

No i żeby nie było za pięknie - mnie dzisiaj dopadły korzonki... Nawet młodego na ręce wziąć się nie da :/


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

28-02-2016 23:18:30

Opole
Justyna mój się kręci czwartą godzinę smiling smiley Miziam, głaszczę i turlam. Ponosiłabym - ale plecy mi zdechły... Nie potrafię wstać, usiąść sad smiley Biedny młody dzisiaj poleży. No i je co godzinkę. I kolkę ma. Trochę lżejszą bo i ja diety pilnuje, i bobotic pomaga. Ale lepiej mi by było jakbym go pokołysała.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.