Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

tynka03 (offline)

25-02-2016 17:17:55

gosiaczekz - ładnie Marysia przybiera smiling smiley faktycznie musiałas się wystraszyć tą lampką od telewizora hehe

Znowu byłam z Anita u lekarza i nic poza tym kaszlem sie nie rozwija.. takze mam nadzieję ze nic się nie rozwinie więcej i ze kaszel zniknie smiling smiley Olek jakby coraz mniejszy katar ma .. mam nadzieję ze uda sie w nast tygodniu wybrać na szczepienie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

26-02-2016 13:25:55

Pruszków
tynka, na szczęście na jednej nocy wrzasków się skończyło smiling smiley
No my idziemy na szczepienie w poniedziałek. Baśka jak na moje oko zdrowa, ale jeszcze niech lekarz ją zbada.

Od dwóch dni kąpiemy małą między 19 a 20 i zasypia średnio ok 23. To i tak lepiej niż 1 smiling smiley

Kurczę, tęsknie za chociaż 4-5 godzinami nieprzerwanego snu... winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

26-02-2016 15:44:17

Opole
Magda ja też mówię że 8 godzin snu to moje mokre marzenie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

26-02-2016 16:17:53

To ja wam nie powiem ze Olek spal dziś od 23 do 5.54 :d .. a chrzciny mamy w niedziele wielkanocna smiling smiley

Magda to super ze tylko jednorazowo Basia marudzila smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaczekz (offline)

26-02-2016 16:28:32

Słupsk
Black, ja kupiłam najpierw femaltiker tam jest w składzie słód, kupiłam bo poczytałem opinie w internecie, bo położna mówiła, bo koleżanka chwalila. Poszłam do zielarskiego i że zdrowa żywnością ale nie mieli samego słodu, bo od 2 miesięcy w hurtowni niedostępny. Zamówiłam na allegro, 370 g, za 28 zł z przesyłką.to jest ekstrakt że słodu,bo jest jeszcze dostępny syrop, ale mniej wydajny. Wczoraj przyszedł, super gęste to. Smak tak jak femaltiker karmelowy. Gdzieś czytałam o zaleceniami picia karmi bezalkoholowego ale jak zagłębiłam się w lekturze to okazało się że w tym przypadku też chodzi o słód. A ja nie lubię piwa, tym bardziej smakowego.
Dziś byłam na wizycie u ginekologa, wchodzę, on nie patrząc żebym usiadła i pytanie: kto dziś było robione, a ja: doktorze ale ja już miesiąc po porodzie;-) doktorek stwierdził że czas szybko leci. Badanie trochę mnie stresować, bo bałam się oceny szyjki po rezerwację bliźnie, ale tu rzucę cytatem: pani Gosiu wszystko jest książkowe. Miód na moje uszy. W poniedziałek idę założyć wkładkę.
Wczoraj zawiodłam męża na imprezę pracownicza tzn.oficjane zamknięcie budowy ringu, przed 24 dostaje SMS: śpisz?, kurcze przecież o tej porze to ja się relaksuje;-) musiałam Kopciuszka odebrać przed północą,a jak już weszłam do domu to do łóżeczka, przysypiam a tu pani cycojad się obudziła, więc trzeba było bar mleczny uruchomić. Więc spać poszłam dobrze po 1, przed 7 dopiero była pobudka. Ostatnio mieliśmy śmieszna sytuację, mężu położył mała na mojej poduszce ciążowej naciągnąl zabawkę z pozytywką ( moje starsze dzieci mówią że to mp3 dla niemowląt) a nasz pies zaczął się czołgac, przyciągać żeby zabrać zabawkę. Super fajnie to wyglądało zważywszy na fakt że Marysia położyła rączkę na zabawie i wyglądało to jakby ja broniła przed uprowadzeniem :-D


KasiaJanik (offline)

26-02-2016 18:26:23

Białystok
Witajcie dziewczyny

AgdaM - Twoja lekarz ma rację oczywiście, ale nie tak to miało wyglądać, że już trzeci dzień Mati w domu, a Antoś w oddzielnym pokoju, nie przebywają ze sobą, dziś starszy był u lekarza, osłuchowo czysto i rodzinna mówi żeby nie przebywali ze sobą, no cóż, a miało być tak rodzinnie, mam nadzieję że sobie to odbijemy
Magda86-dobrze, że na jednej nocy się skończyło, jak Basia bedzie większa to i przydzie czas na wypady do znajomych, zobaczyszsmiling smiley
Aangie-takie małe dzieci to normalnie mają temp. ok 37 mi lekarze i pielęgniarki w szpitalu tak mówili, Antoś przy zapaleniu płuc nie miał żadnej gorączki i też musiałam go wybudzać na jedzenie bo spał i spał, obyś tylko wyzdrowiała i malutka też, wracajcie szybko do zdrowia, a gorączka u Ciebie to chyba nie jest przeciwskazaniem to karmienia tak coś kojarzę
Gosiaczek-w jakiej formie stosujesz słód, mi też by się przydał, zamrażanie pokarmu to dobry sposób, to dzis sie nie wyspałaś smiling smiley
Tynka- jak u Was?, dzieci zdrowe? ale Ci fajnie, przynajmniej Ty sobie pospałaś, co podajesz swojemu Olkowi, że tak długo śpismiling smiley
Black- ja też bym się wyspała, chociaż jedna noc bez przerywania smiling smiley

My byliśmy dziś na bioderkach, wszystko dobrze, kontrola za 3 m-ce, ale wizyta to nie wiem czy z 5 minut trwała, więcej i to dużo dłużej zajęło mi szukanie parkingu. Tak jak pisałam wcześniej bracia nadal rozdzieleni a przy okazji my zmężem też, ja w sypialni z Antkiem a meżuś z Matim w drugim pokoju, ciekawe jak długo smiling smiley U Antosia też wysypka na buźce i głowie ale może odrobinkę mniejsza, nie wiem od czego, na razie odstawiłam nabiał, obseruję. A tak lubie niektore produkty mleczne sad smiley Jeśli chodzi o szczepienia to jednak bedę szczepić na pneumokoki raczej i chyba skojarzoną szczepionką, no i rota ale to jeszcze myślę bo nie daje gwarancji , że akurat zachoruje na dane szczepy, może nasz przedszkolak nic nie przyniesie. Ciężki tema te szczepionki, dobrze, że wogule szczepimy. Bo niektórzy nie szczepią i ...

Black (offline)

26-02-2016 21:50:59

Opole
Kasia nie szczepienie to głupota i po prosta durna nowa moda. Nie ma co dyskutować. Skutki uboczne też są, ale epidemie rzecz gorsza.

Mikołaj marudny jest, nie wiem czy czasem mu ot tak smutno nie jest. Nic nie boli, je normalnie, wszystko super... Tylko popłakuje tak smutno. Ale też i uśmiecha się częściej. Skok rozwojowy nam się chyba szykuje.
No i mały troll z niego grinning smiley Tak go nosimy, nosimy a ten - usta w podkówkę. Jak my zaczęliśmy ojojować uśmiechnął się grinning smiley Oszuścik. I pokazuje jęzor tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

26-02-2016 22:23:19

gosiaczek suoer ze u ciebie po wizycie ok smiling smiley tak się bałas o ta szyjkę ..a wszystko skończyło się super smiling smiley Marysia od małego broni swojego hehe smiling smiley

KasiaJanik dziękuję u nas chyba coraz lepiej .. nie zapeszajac smiling smiley powoli idzie bo praktycznie bez leków .. no ale dajemy rade smiling smiley a mówisz o parkingu tam na Sienkiewicza smiling smiley? faktycznie jest problem .. sad smiley

Black może to skok 5 tego tygodnia ? smiling smiley

Nie wiem co ten mój Olek dostaje grinning smiley wydaje się że tylio moje mleko hehe smiling smiley ale dzisiaj jest mała zmiana... zawsze od 19- 22 nie spał a dziś o 19 się uśpal i śpi do tej pory ... wiec pewnie niedługo wstanie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

26-02-2016 22:52:38

Opole
Tynka no właśnie tak myślę... Biedny taki smutny jest...

A i u nas ciągle 2,5-3 godziny spania to maks tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

27-02-2016 09:55:41

Opole
Dzisiaj dzień dobroci dla zwierząt... Znaczy dla mamy grinning smiley Młody spał od 0:30 do 3:50. Zasnął 4:20 i spał do 7 grinning smiley Obudził się, najadł i 40 minut ze mną gadał i się do mnie śmiał. I pokazywał mi język tongue sticking out smiley Potem zaczepiał tatę a ja umyłam naczynia i od 9:30 śpi znowu smiling smiley

A i jestem strasznie zadowolona z pampersów premium care 2 - nic a nic nie przeciekają chociaż młody sika nieźle grinning smiley Kupiłam dużą pakę na noc, one są większe więc pewnie na dłużej wystarczą. Bo ma być na Dadę promocja, a dalej uważam że po pampersach to najlepsza marka. Mam ochotę wypróbować te Tesco Loves Baby. Odradzam jak na razie tylko Babydream. Muszę swoje komuś opchnąć grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.