Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

tynka03 (offline)

23-02-2016 16:04:30

justynad - ja myślałam o Wielkanocy ... mam liste gosci na razie tylko, musze sic do księdza spytac czy bedzie chrzciłw niedzilę, czy w poniedziałek, ale zeby isc to musze najpierw miec karteczki z parafii od chrzestnych.. a wczoraj meza brat nie dostał takiej, bo bierzmowanie dopiero w czerwcu grinning smiley .. jak bede miała karteczki i termin, to mam nadzieję ze znajdę sale hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

23-02-2016 16:36:14

Pruszków
tynka, właśnie, chrzciny... Ciekawa jestem czy ksiądz nie będzie robił nam problemu, bo z mężem mamy tylko ślub cywilny. Ale ochrzcić Basię chcemy. W sumie o dacie jeszcze nie rozmawialiśmy. Na razie czekamy na chrzciny córci szwagierki, zawsze przecierają nam szlaki. Pierwsi brali ślub, pierwsi rodzili itp winking smiley

Jak tam szczepienia? Już jakieś dzieciaczki po?
My jednak przesunęliśmy termin na przyszły poniedziałek, chciałam, aby mała miała już pełne 7 tygodni.


[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaJanik (offline)

23-02-2016 17:34:44

Białystok
Witajcie
Magda Black - rozczulające widoki dziecka z tatusiem.
Magda my ze względu na zapalenie płuc nawet nie umówieni jesteśmy ale jeszcze myślę jak szczepić, skłaniam sie na podstawowym programem ewentualnie 5w1
Tynka zdrówka dla Anitki, uważaj na Olka. Nasz Mati znowu smarka i juz sie bardzo boję, staram sie nie zbliżać braci razem.
Gosiaczek ale Marysia daje Ci pospać, pozazdrościć

Black (offline)

23-02-2016 17:35:45

Opole
U nas padało ale i tak byliśmy na spacerze. Młody spał Jak zabity, teraz na cycku wisi grinning smiley

Magda widok zacny grinning smiley Twoje dwa dzieciaczki grinning smiley

Tynka zdrówka dla was wszystkich.

Gosiaczek masz wesoło, ale ten Romantyzm w końcu przejdzie tongue sticking out smiley

Justynad muszę zobaczyć grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaJanik (offline)

23-02-2016 17:51:58

Białystok
AgdaM- odpoczywaj w ciagu dnia jesli możesz, u nas w nocy troche lepiej
Justynad my w kwietniu robimy chrzciny bo przyjeżdża moja siostra do kraju i może będzie cieplej

U nas była dzis położna, pokazałam jej odczyn po szczepieniu BCG powiedziała ze nawet do 2 miesiąca może się goić może pęknąć lub nie ale żeby niczym nie przemywać. U nas jest jeszcze trochę żółtaczki ale powoli spada. Noc ok ale wieczór z kolka, malutki bardzo płakał. Wracam znowu do espunisanu. Najgorzej ze starszy brat znowu robi sie przeziębiony, kicha juz kilka dni, dzis katar wodnisty i jutro nie pójdzie juz do przedszkola. W tym roku był tylko 7 dni w przedszkolu, w domu nudzi sie, juz sam ostatnio mówi ze nie chce siedzieć w domu , szkoda mi go bo traci kontakt z rówieśnikami. Wiem ze dzieci z podobnym katarem chodzą ale ja boje się ze będzie gorzej, a teraz strach o mniejszego. Ale może tylko panikujemy z mężem.


Miłego popołudnia

agdaM (offline)

23-02-2016 22:27:22

Katowice
Tynka zdjecie przerzucilam tylko do galerii do wgladu dla zarejestrowanychwinking smiley

Kasia z tego odpoczynku to byly nici najpierw bo ciagle sie budzil...potem przyszedl maz z pracy i synus usnal. Dal tatusiowi odpoczac. Spal 3h. Uff...i ja odpoczelam. Teraz juz po kapieli znowu sie cycamy i usypiamywinking smiley
u nas tez pojawil sie ropien poszczepienny ale przy wycieraniu mlodego chyba go starlam:/ ale na drugi dzien pojawil sie nowy i sam zniknal nastepnego dnia. W sumie moze z 4-5 dni mlody mial krostke z ropka.

My myslimy o chrzcinach w kwietniu lub maju. U nas sa w kazda 1 niedz miesiaca. A weekend majowy sprzyja imprezom...

W kwestii szczepien my idziemy tylko podstawowym kalendarzem...choc jak pomysle o jelitowce...corcia meczy soe 2 dzien. Caly dzien siedzi u dziadkow zeby odseparowac ja odemnie i mlodegosad smiley tak mi jej zal jak prosi zeby ja przytulic albo pocalowac a ja tylko z dalekasad smiley
W kweshii katarkow u naszych maluszkow to nasza pefiatra powiedziala ze jak ma sie w domu przedszkolaka i noworodka to powinno sie przedsxkolaka nie posylac do przedszckola szczegolnie w okresie zimowym. A ja na to: a czy przedszkolak sobie zasluzyl na taka kare ze my mamy maluchy? Trudno albo rybki albo akwarium...

aangie (offline)

24-02-2016 00:36:34

Nowe Ogrody
Cześć! Magda nie użyłam po ostatniej probie katetera bo nie bylo poki co potrzeby. Ale przyznam się, że wciąż msm stresa. Nasza Zuzanka kapana jest codziennie odkąd wrócilysmy po porodzie do domu. Podobnie jak wiekszosc ja tez robie wieczorna toalete miedzy 19-20. Chce na stałe w tych godzinach ja kapac, żeby nauczyc ja wieczornego rytuału. Może dzięki temu w niedalekiej przyszłości uda jrj się rozróżniać noc od dnia. I normalnie spac;-) Dziewczyny ja uzywam Sab Simplexu i jestem zadowolona. W ulotce jedt mowa o 15 kroplach. Najwięcej dalam 5. A tak standardowo to 4 i dziala. Stosuje je głównie w nocy, rzadko rano. A ja znowu chora. Po jelitowce przyszedł czas na przeziębienie i to nie byle jakie. Karmie w masce i drze żeby malej nie zarazic:-( Dziewczyny nie oglądałam jeszcze wszystkich zdjev, bo na telefonie średnia to frajda. Maluszki Wasze cudne.! Ja zdjęcie mojej ksiezniczki podeslslam Agnes na fb w prywatnej wiadomosci. Nie chce go tutaj wstawiac. Byłam dzis u ginekologa. Posmial sie ze mnie, bo wparowalam do gabinetu z lista pytan. Dosłownie :-D. Rana ladnie zagojona, po pesarze nie ma infekcji, a tego sie obawiałam. Cwiczyc moge dopiero za 3 miesiace. Wtedy yo i silowniai 100 brzuszkow wchodzi w gre. Za dwa tyg mam sie zgłosić po tabletki antykoncepcyjne. Teraz mi nie chcial wypisac, bo twierdzi ze sobie pobaraszkujemy przed czasem.. Nie pomogly tlumaczenia, ze Frutek pływa i aktualnie nie ma z kim;-) Black jak tam chustowanie u Was? Sprawdza się?

Black (offline)

24-02-2016 09:27:22

Opole
Aangie na razie to szczerze nie bardzo, młody nie jest entuzjastą chusty grinning smiley Ale może dojdziemy do tego? W kąpieli już nie wyje to i może to polubi?
U nas bobotic nieźle działa. Dzisiaj noc nieprzespana bo młody co godzinę na cycu, a godzinę to ja zasypism... Chyba go na poranek tacie sprzedam a sama się zdrzemnę tongue sticking out smiley
I my kąpiemy się co drugi dzień, w sumie według zaleceń położnej smiling smiley Dalej coś mało mleka i strasznie mnie to wkurza bo jak tylko mogę chcę uniknąć mm...


[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

24-02-2016 15:12:13

Pruszków
Cześć mamuśki,

cóż za wielki błąd wczoraj popełniliśmy!
Postanowiliśmy odwiedzić wieczorem znajomych, którzy właśnie przeprowadzili się do nowego mieszkania. Plan był taki, aby najpóźniej o 21 być już w domu. Stety, niestety, było tak miło, że zasiedzieliśmy się z Baśką do 23. Już pod koniec zaczęła marudzić, płakać, przed samym wyjściem wrzeszczeć.
Usypianie w domu trwało jeszcze do 2 w nocy! Już nawet mój najspokojniejszy pod słońcem mąż tracił cierpliwość.
Teraz wiemy, że chyba za szybko stwierdziliśmy, że możemy już sobie pozwolić na takie długie posiadówki z dzieckiem... Trzeba chyba jednak trochę czasu.
Jak na razie poprzestajemy na goszczeniu znajomych u nas winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

24-02-2016 21:52:50

Świebodzin
HEJ!

Aangie, Ty tak fajnie zawsze piszesz posty. Śmiechowo, ale tak pozytywnie grinning smiley Ja też tutaj nie wstawiam zdj. Adasia. Napisz mi priw jak Cię znaleźć na fb.

Black, a skąd wiesz, że masz mało mleka? Mi jeszcze nigdy nie zabrakło tongue sticking out smiley A karmię drugie dziecko.

Magda, to się biedni namęczyliście z małą. Może rzeczywiście za szybko na takie wypady.

Dziewczyny, mam takie pytanie: po co Wy chrzcicie takie maleńkie dzieci? Tylko szczerze piszcie, proszę. Bo już spotkałam się z odpowiedziami, że "przecież trzeba" albo "rodzice/teściowie mi każą".
Chrzest dzieci nie pochodzi z Biblii.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.