Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

Black (offline)

22-02-2016 22:04:08

Opole
Annie no ja właśnie też nad Sab Simplex myślałam :/

I przemyciłam coś dla was grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaczekz (offline)

22-02-2016 22:30:26

Słupsk
Ooo Black jaki miły widok;-) wogóle wszystkie maluchy są super.
My młodą kąpieli przed 21 i śpi do 4, później już tak długo nie śpi, tak do7-8 ale nieraz nawet do 9. Ogólnie nie mogę narzekać na nocny odpoczynek. Moje średnie dziecko nie było jakoś bardzo zachwycone młodszym rodzeństwem, a teraz szaleństwo. Zajmuje się nią, przebiera, uspokaja jak trzeba. Przemiana niesamowita, nie byłam jakoś ardo tym załamana bo to nastolatek (16 skończy w marcu). Wogóle mam trochę zmian w domu. Pisałam wam że moja córka ma jechać do Anglii ale plany się zmieniły. Już nie wyjeżdża, ma nową miłość. Najlepsze jest to że ta nowa miłość to ja pokrywają z dwa lata, a ona to traktowała jak żart. A chłopak był zawsze obok jak trzeba było pocieszyć, taki dobry przyjaciel na dobre i na złe. A okazało się że dawno w niej zakochany;-) . Teraz są nierozlaczni. Rozumieją się bez słów. Razem z jego mama ( moja koleżanka z pracy- haha) trzymamy za nich kciuki, żeby im się udało. Nowo, Mańka śpi więc uciekam też odpoczywać, spokojnej nocy Wam życzymy


magda86 (offline)

23-02-2016 10:41:52

Pruszków
Black, partner nie wygląda na takiego chudzielca jak o nim pisałaś winking smiley
Basia ma identyczne śpioszki, bardzo je lubię smiling smiley

gosiaczek, scenariusz jak z jakiegoś romansu winking smiley Super, że córa zostaje w kraju, lepiej mieć wszystkich na miejscu. Sama kiedyś podjęłam decyzję o wyjeździe do Anglii i był to błąd, który gdybym tylko mogła, cofnęłabym. Wytrzymałam tylko 4 miesiące, tęsknota za domem, za krajem, za ludźmi była niesłychana.
Widzę, że Marysia chyba pobiła rekord Olka tynki w spaniu smiling smiley

Wczoraj Basia zasnęła dosyć szybko, bo już po 22 dziecka nie było winking smiley Przyznam się Wam, że nawet skusiłam się na małą lampeczkę lekkiego wina, bo karmiłam potem dopiero przed 2, więc alkoholu już nie powinno być w mleku.
Winko smakowało jak nigdy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

23-02-2016 10:53:42

Pruszków
a oto moje miłości smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaczekz (offline)

23-02-2016 14:49:27

Słupsk
Magda, widok słodki;-) a co do scenariusza romansu, nooo masz rację. Cieszę się że nie wyjeżdża, zważywszy na fakt że koleś okazał się dziwnym typem. Kontrolował ja na odległość, nawet w kwestii zakupów które przecież robiła za zarobione przez siebie pieniądze. Masakra. A teraz oboje promienieja. Wczoraj z jego mama wisiały y na telefonie i też stwierdziła że dawno swojego syna takiego szczęśliwego nie widziała. A młoda ostatnio opowiadała ja jechali autem i zjechał na pobocze i powiedział: ja nie wiem jaka jest definicja słów kocham cie ale czuję że muszę Ci to powiedzieć.
Kurcze ale to romantyczne.
Co do spania, to dziś szok przeżyłam, mała po kąpieli trochę marudzić, tak z pół godziny, ale spała i spała, aż się obudziła przed 6. Aż wierzyć mi się nie chciało. Ale za to w dzień to dopiero od pół godz. śpi.


magda86 (offline)

23-02-2016 15:26:13

Pruszków
gosiaczek, jak czytam o Twojej córce, to naprawdę chyba na dobrego chłopaka trafiła.
Ach... znów mieć 20 lat winking smiley
My dziś już spacer zaliczyłyśmy, przy okazji kilka ubranek kupiłam, nie mogłam się oprzeć smiling smiley
Do nas w piątek wieczorem znajomi mają wpaść, ciekawa jestem jaki humorek będzie miała Baśka. Czy da nam trochę pogadać czy jednak okaże się, że księżniczka wszystkich postawi na nogi winking smiley Mogłaby wtedy pospać tak jak Twoja Marysia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agdaM (offline)

23-02-2016 15:29:20

Katowice
Blach, Magda- widok faceta z dzieckiem jest bardziej rozczulajacy niz samego dzieciakasmiling smiley

Gosiaczekz- moge ci jedynie pozazdroscic cudnej nocy. Przynajmniej nabralas sil na dzisiejszy dzienwinking smiley My dla odmiany w nocy budzilismy sie co godz max poltorej, pobudka juz o 7, a potem tylko cycek, zasypianie po 5 minutach, przenoszenie do lozeczka, drzemka 15min i od nowa...teraz polozylam sie z nim do mojego lozka i mam nadzieje usniemy oboje bo jestesmy wyczetpani.
Rowniez super ze corka zostaje w kraju i ze przezywa swoj romans....nawet jakby nic z tego nie wyszlo to napewno bedzie miala mile wspomnienua do konca zycia. Ja jak mialam 14lat to zaczelam chodzic z moim obecnym mezem wiec nigdy nic nie wiadomo...moze i byc happy endwinking smiley

justynad (offline)

23-02-2016 15:34:13

Witam mamuśki smiling smiley

Bardzo wam dziękuje za porady mam nadzieje że pomoże i faktycznie są to potówki a nie jakieś uczulenie na pokarm smiling smiley fajnie że was tu mam to zawsze coś doradzicie Mądrze radzisz

Black i Magda super tatusiowie aż miło popatrzeć smiling smiley Rodzina na medal!

Do galerii dodałam zdjęcie mojego słoneczka bo chyba jeszcze się nie chwaliłam więc jak coś to zapraszam smiling smiley

Miłego popołudnia smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

23-02-2016 15:46:48

Witam smiling smiley Troche mnie nie było, a tu tyyyle stron smiling smileysmiling smiley Zabieram sie za czytanie smiling smiley

Agness- no włąsnie zauwazyłam że Olek tez coraz bardziej opróznia, nawet po nocy z jedną pobudką nie są jakies bardziej nabrane... kupiłam sobie herbatkę na laktacje smiling smiley Karolek duzy chłopak juz smiling smiley

Magda - lubi mój facet pospac nie da sie ukryć smiling smiley ale i ja lubie, i tata lubi, więc chyba niem ogło być inaczej, oby się to nie odmieniło smiling smiley Anitka tez lubi spac.. czesto rodzice mówią ze dzieci tylko do szkoły / przedszkla cięzko dobudzić a w wolny dzień wstają wcześniej, to Anitka jest chyba wyjątkiem, bo spanie do 9-10 to u niej norma grinning smiley Co do sexu, to faktycznie ciasno hehe, czuje ze kilka pierwszych razy będzie taki dyskomfort smiling smiley
o siłoni czy fitnessie myśląłam w dalszej przyszłosci, na razie sie do cwiczeń w domu nie moge przybrac grinning smiley

KasiaJanik - tak tak wierze ze duzo ludzi, ale własnie ona tam lezy juz 4 tygodnie i jeszcze za 2-3 pobędzie, dlatego pytam. Antoś sliczny smiling smiley Starszak też smiling smiley i te stópki hehe smiling smiley

adgaM - tez mysle o tym implancie, jutro spytam lekarza co o tym sądzi, bo dobrze zna mój przypadek, wiec moze coś mi poradzi smiling smiley A usmiechy w nocy są najfajniejsze ! smiling smiley Tylko nie moge znaleźć waszych zdjęc sad smiley

Black - Olek tez tak po kapieli to 23 potrafi nie spac grinning smiley a pieluszek juz troche wypróbowałas grinning smiley my mielismy tylko stycznosc z 2 rodzajami pampersa, dadą i babydream, to o ile te ostatnie całkiem odpadają to z dwóch pozaostałych chyba wolę pampersa, tym bardziej w tescowej promocji, kiedy wychodzą za prawie tą samą cene grinning smiley

annie27 - śliczna Lenka smiling smiley i braciszek przystojniak !

Gosiaczek - fajnie, lubie takie historie, jak twojej córki smiling smiley Też trzymam kciuki grinning smiley, chociaz z tego co piszesz to i bez nich będzie dobrze !! smiling smiley a nocka super, pewnie stracha miałas rano, ze tak długo spała MArysia - pamietam jak sie rano zerwałam jak Anitka mi kiedys tak cała noc przespała hehe

justynad- fajne fotki smiling smiley smiling smiley u super widac różnicę miedzy 2 dniami a 4 tygodniami smiling smiley



U nas tak średnio. Anita wstała z gorączką - 39 stopni, na szczescie ibuprom pomógł, byliśmy u lekarza ale to tylko górne drogi oddechowe, wiec tylko syropek... Olek nadal ma katar... mam nadzieję ze się bardziej nie zarazi, pyałam lekarza czy jest sens z nimprzyjezdzac to mówił zeby nie, kupiłam tylko wit C. Pozatym nudy... robiłam wczoraj gołabki grinning smiley mam niezły zapas grinning smiley Miałam cos jeszcze pisać.. ale nie pamietam tongue sticking out smiley Sciagnęłam troche mleka na jutro, ale słabo bo z tych miekkich cycków tylko 70 ml sciagnęłam na raz, moze w nocy jeszcze coś sciagnę smiling smiley

Myslałscie może o chrzcinach? Robicie? Jeżeli tak, to kiedy smiling smiley??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justynad (offline)

23-02-2016 15:59:35

Tynka dużo zdrowia dla Anitki :* Jeśli chodzi o chrzest to myślę że może czerwiec musimy się rozejrzeć za jakimś lokalem i zobaczyć jak z terminami ... a ty już się zastanawiałaś ?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.