MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

02-02-2014 13:16:34

D-wo-Koszalin
Lila może maleństwo Ci naciska i od tego też może być mi tak lekarze mówili. najważniejsze, ze wszystko dobrze z wynikami. niech urolog zrobi jeszcze usg i niech Cie wypisują :* oby te cholerstwo już nie wróciło :* dobrze, ze już glukoze masz za sobą smiling smiley

Myszka mi chodziło o to ze grzeszysz wrzucając zdjecia tych klusek bo mam na nie ogromną ochote od bardzo długiego czasu właśnie z takim sosikiem mmm. mniam smiling smiley ja przytyłam niecałe 6 kg i się mieszcze w wadze minimalnej czyli jeszcze powinnam przytyc na tym etapie ciąży 1 kg.... nie martw się wagą dzidziek teraz już tylko rośnie wiec wody krew, piersi itp tez swoje wazą smiling smiley

Sebata dokładnie tak jak mówisz zgubi się po porodzie . wiekszość dosłownie zaraz jak maleństwo się urodzi :*

u mnie wczoraj cały dzień nie było wody. masakra wstawiłam pranie a tu.... brak wody smiling smiley i musiałm zawieść mame do szpitala wieczorem bo skreciła sobie kolano i zrobił jej sie torbiel i czeka ją operacja;/ teraz bede miała pobudki o 7 żeby zaprowadzić siostre do szkoły


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

02-02-2014 14:04:21

Kołobrzeg
myszka u mnie 10kg na plusie, ale kiedyś zgubiłam 30 także teraz też dam radę smiling smiley
Strzalka no to nieciekawie z mamą, dużo zdrówka dla mamy smiling smiley
Lila z jednej strony to dobrze że wszystkie wyniki masz dobre, ale z drugiej dobrze by było wiedzieć od czego boli. Może to rzeczywiście Lilka się rozpycha i uciska. Oby tak było smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

02-02-2014 15:12:34

Kurcze ale myślicie że aż tak może boleć przez małą?? jejku jak tak to co będzie dalej jak będzie dużo dużo większa sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

02-02-2014 15:25:40

D-wo-Koszalin
Lila moja kumpela tez miała kolke w ciązy tyle ze jej synuś tak uciskał ze zrobił jej sie zastój moczu na nerce i musieli jej cewnik wprowadzać zrobiło to sie jej w 29 tyg ciązy.. mnie na szczescie na razie to omineło. jutro masz urologa to on dokładnie sprawdzi nereczki i Ci wszystko powiesmiling smiley skoro teraz lekarze Ci mówili ze masz je czyste i zastoju brak to własnie tak moze być ze jakoś Malutka się ułożyła i Ci uciskała. bedzie dobrze :* a jak sie teraz czujesz?

Kasia dziekuje w imieniu mamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

02-02-2014 16:58:29

Szczecin
lila może może mała uciskac..i to moze coraz mocniej i w rózne miejsca... mi tez sie niedawno wydawao ze mam skurcze i to takie boące a okzao sie ze to may pecy sobie cwiczy i sie wypina smiling smiley

ogądaam ostatnio na youtube jakis videobog dziewczyny co opisuje kazdy tydzien ciazy i tez miała taka sama sytuacje jak ty... mysala ze ma zapaenie wyroska bo tak ja boało... a tu sie okzało ze to maluch jej naciskal na cos i sprawial taki ból..a wszystko było w porzadku smiling smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 16:59 przez sebata.

Zokiki (offline)

02-02-2014 17:36:52

Świebodzin
Ojej nie wiedziałam, że takie maleństwo może uciskać i sprawiać taki ból sad smiley Moja dzidzia daje mi tylko przyjemne kopniaczki i niczego nie uciska.

Strzałka, dużo zdrowia dla mamy. Twoja siostra ile ma lat? U nas na wiosce też często wyłączają wodę, masakra wtedy trzeba sobie w wiadrze do gotowania chociaż przyszykować. Bez wody jak troglodyci smiling smiley

Powiedzcie mi czy Wasi mężowie lubią dzieci? Nie tylko swoje, ale tak ogólnie.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

02-02-2014 18:07:05

D-wo-Koszalin
Zokiki dziękuję smiling smiley siostra kończy 10 we wrześniu ale do szkoły rano zawsze idzie z kims bo ma na 7.30 rano a w zime to szarówa jeszcze i ruchliwa ulica smiling smiley mój mąż uwielbia dzieci ma do nich super podejście.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

02-02-2014 19:23:39

Szczecin
moj tez lubi dzieci i ma super podejscie smiling smiley

ae wiecie co???? mam dyemat!!! myslałam ze znaazam juz wózek ktor chce kupic a tu kops.... wyszukaam jeszcze jeden i mam zagwizdke grinning smiley

popatrzcie waszym okiem grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu];

chyba na ten sie zdecyduje....


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Asiula23 (offline)

02-02-2014 20:56:00

Gródek
Myszka: Nie martw się u mnie też 11kg na plusie. I juz to bardzo widać.
Zokiki: Mój partner uwielbia dzieci. I potrafi się nimi zajmować.
A ja mam takie trochę głupie pytanie. Bo jutro mam wizytę, więc naturalnie postanowiłam się ogolić. I pytam was dziewczyny, jak wy sobie radzicie? Bo ja dziś w wannie odstawiałam jogę, żeby w miarę się ogolić sad smiley


Asiula23 (offline)

02-02-2014 20:57:00

Gródek
sebata: Bardzo ładny ten wózek smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.