Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

magmal23 (offline)

20-07-2013 03:32:23

Dębiarze
nina23, Jak się cieszę ze dobrze jest i reszcie się też ułoży.
ja dziś się umówiłam na wizytę i mi telefonicznie z góry powiedziała pani ze może być jeszcze wcześnie i że jeśli się umówie na to pierwsze usg już teraz to najprawdopodobniej będę musiała przychodzić co dwa dni dopóki nie usłyszymy serduszka. najlepiej było by poczekać do 7 tygodnia, ale ja nie mogę czekac bo chce z lekarzem porozmwiac o wizycie dentystycznej która mam umowiona na 26-go. wiec pierwsza wizyte mam na 25-go smiling smiley

wszystkie mamusie które znosicie nie najlepiej ten pierwszy trymestr, trzymajcie się !!! pewnie niedługo do was dołacze bo dziś mnie mdliło tak dziwnie ni z tąd ni z owąd tongue sticking out smiley z tego co widze to jestem do tyłu z objawami około dwa tygodnie wiec wszystko by się zgadzało winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

magan23 (offline)

20-07-2013 04:02:44

Ruda-Gajówka
Nina Super Wieści!! Bardzo sie cieszę!! I nie mozna byłoby tak od razu a nie straszyć lyzeczkowaniem w 5 tygodniu!?! U Was dziewczynki tez na pewno będzie dobrze smiling smiley

Ja jutro na badanie moczu i krwi i we wtorek do swojego gin, mam nadzieje ze mnie nie przechrzci, bo powinnam przyjść zdecydowanie wcześniej. Wg jej wstępnych wyliczeń wychodzi na 7/8 tydzień, a wg moich na 8/9 tydzień, ale chyba być moze koniec 7 tygodnia zobaczymy co wskaże usg, trochę sie cykam, ale już będzie czarne na białym czy zarodek sie wyksztalcil... Gdzieś czytałam ze jest niewielkie prawdopodobieństwo pojawienia sie ponownego pustego jaja plodowego... Ale jestem dobrej myśli i staram sie nie nakręcić smiling smiley

Mi włosy znowu trochę zaczęły wypadkach, ale dla mnie to nie jest zbyt dziwne, bo zawsze ja tak mam ze lecą jak oszalale, a tym bardziej ze przez to wszystko nawet nie mam siły myć włosów więc tak czy siak sie osłabiają....

A ja kurcze chyba w zła godzinę wypowiedzialam, ze czuje sie dobrzei ze chyba mdłości minęły.... Akurat!! Wczoraj ledwo żyłem, mnie tez ta ciaza wykancza... Mi tez lepiej wchodzą zupy i rzeczywiscie je to chętnie jem, owoców wogole, niestety fastfoody ostatnio mam ochotę, ale czasem jak otwieram lodówkę to dla mnie jakby była pusta... Echhhh kiedy to sie skończy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

123patkaa123 (offline)

20-07-2013 09:26:51

Makowiska
Współczuje Wam dziewczyny tych dolegliwości... A mnie dziś na dzień dobry dopadło zapalenie pęcherza ;/ masakra... ból nie do zniesienia. Byłam na pogotowiu i babka przepisala mi leki, mam nadzieje, że są bezpieczne i nie zagrażają dzidziusiowi. Oby jak najszybciej przeszlo...

nina23 (offline)

20-07-2013 10:03:22

Lublin



Przesyłam zdjęcie naszego maleństwa smiling smiley


magmal23 , oby Ci nie powiedziała tego co mi na tym zbyt wczesnym usg. Ale trzymam kciuki! Oby było dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

20-07-2013 10:05:49

Lublin
123patkaa123 , wiem co to znaczy zapalenie pęcherza... miewałam to baardzo często. Oby leki zaczęły działać, będzie coraz lepiej. Lekarze raczej wiedzą co dawać na takie infekcje w ciąży, więc nie martw się na zapas smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

klarra (offline)

20-07-2013 10:28:00

nina23 już wczoraj się produkowałam i pisałam jak się ciesze z dobrych wieści od Ciebie, ale mi tekst zjadło :/. No, bo kto jak nie założycielka kwietniówek powinna pierwsza zobaczyć bijące serduszko. Dzięki Tobie spokojniej spalam, bo mam nadzieję. Zdjęcie USG przecudne, już widać, ze to malenki człowiek. Ale jakie to dziwne i niesamowite, ze kilka dni wczesniej było pusto, a teraz już widać zarys człowieczka. Boskie.
Gratuluję i teraz to tylko zdrowia zyczyc.
CarAllowa z tego co wiem, to włosy wypadają od hormonów, ale tez od nagłego braku witamin m.in cynku, zelaza, potasu. Bierzesz jakies witaminy. Ja całe 2 ciaze brałam duże dawki zelaza i włosy nie wypadały, były wręcz gestrze, po porodzie wydawało się ze wypadają, ale to było złudzenie, bo po prostu wracały do stanu sprzed ciąży.
Jeśli chodzi o leki w I trymestrze to kiepsko to wgląda, wszystko co bierzemy teraz (nawet za dużo witamin) może zaszkodzić. Ja wiem, ze czasem nie ma wyjścia, ale apeluje o to byscie słuchały swojej intuicji a nie tylko lekarza. Ja znam 100 takich przykładów, ze lekarz wpisywał lek i zapewniał, ze nie szkodzi, a mogło dojść do tragedii. Nawet teraz jak pisałam, miałam katar i kaszel, lekarka polecila mi leki, ze pani w aptece zrobila oczy wielkie i powiedziała, takie leki w ciąży, ja nie chce krytykować, nie jestem lekarzem, ale niech pni sama ulotki poczyta ja bym się wstrzymała. Nie wzielam, infekcja sama przeszla po syropie z cebuli i propolisie do nosa. Polecam tez syrop Prenalen (czy jakos tak) można dostać w Rosanie, swietnie pomaga na przeziębienia a nie szkodzi. Zdradze tez, ze ja pije co dzień szklanke napru z nagietka, podobno zapobiga krwawinia, umacnia ciążę. Po poprzednm poronieniu wole dmuchac na zimne, oby się tylko okazało, że dzidzia jest i serce jej bije.

klarra (offline)

20-07-2013 10:31:37

*chodziło naturalnie o marcówki, nie kwietniówki smiling smiley

CarAllowa (offline)

20-07-2013 10:56:28

Warszawa
klarra nie biore nic. i nie wiem czy bede brac. jak bede miec dobre wyniki krwi to po co? wczesniej tez tak miałam w pierwszym trym. a pozniej juz bylo super. wzmocnily sie i nie wypadaly. mi po porodzie wlosy tez nie wypadaly. wszystko bylo normalnie.
ja w te rozne napary nie wierzegrinning smiley ale lekow tez sie boje brac. na szczescie nie choruje czesto i mam nadzieje ze i w ciazy nic mnie nie dopadanie.

ania_stefcia mowiłas o tym ze nie mozesz nawet otwierac lodowki! ja mam tak samo;/ zapach z niej mnie wykancza;/ nie sadziłam ze bede az tak zle reagowac na jedzenie.

Wy musicie jesc wyraziste smaki, ja za to nie moge takich rzeczy. staram sie jesc takie bezpłciowegrinning smiley np ryzgrinning smiley ale nie wyobraz sobie jesc cały czas ryzugrinning smiley albo np pasta jajeczna- ten smak i zapach tez mi nie przeszkadza- ale tez nie da rady jesc tego non stopgrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

20-07-2013 10:58:22

Warszawa
123patkaa123 infekcje ukladu moczowego w ciazy to rzecz calkiem normalna;/
bardzo trzeba uwazac na siebie bo wszystko sie do nas moze przyczepic;/


powiedzcie mi, nie boicie sie wspolzyc teraz ze swoimi partnerami? ja osobiscie sie boje.. i czekam az do usg.










[link widoczny po zalogowaniu]

anitka1984 (offline)

20-07-2013 12:17:49

Lubań
Witam i dopisuje sie smiling smiley We wtorek mialam usg, widzialam pieknie bijace serduszko smiling smiley Termin mam na 10 marca smiling smiley Mam juz marcowego synka, a teraz czekam na kolejne malenstwo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anitka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.