Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 13:11:19

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

U nas dziś kolejny słoneczny i ciepły dzień, Krystian był z dziadkiem na spacerze a ja skoczyłam na pocztę wysłać do pracy do kadr oświadczenie że zamierzam z góry korzystać z 52 tygodni urlopu macierzyńskiego
Mały aktualnie od 10 min gada w swoim pokoju położyłam go spać ciekawe czy dziś padnie bo wczoraj jak wyszłam z jego pokoju to przez godzinę tak sobie gadał i nie uśpił się więc spasowałam a o 19-stej odpadał nam w gościnnym na narożniku trzeba było szybko go kąpać i nawet wieczornego mleka nie dopił bo się uśpił...zobaczymy jak dziś będzie tyle dobrze że nie wychodzi z pokoju tylko słyszę że coś tam sobie pod nosem mamrocze czyli nie śpi jeszcze spinning smiley sticking its tongue out

Właśnie przed chwilą przeczytałam wpis od Kasi na fb grinning smiley NO TO CZEKAMY NA PIERWSZEGO ''MARCOWEGO" BOBASKA i TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA KASIĘ I ALANKA :*

Zazdroszczę Kasi ehhh ja już też bym chciała mieć już za sobą ten porób bo coraz bardziej się zaczynam stresować przewracjący oczami

CarAllowa mój łobuz też jest bardzo żywym energicznym młody kozak i głośnym dzieckiem grinning smiley i też jestem ciekawa jak to będzie jak się Kacperek urodzi ale ponoć takie maluszki szybko przyzwyczajają się do odgłosów starszego rodzeństwa i im to niby za bardzo nie przeszkadza - oby grinning smiley koleżanka mi opowiadała co ma dwie córy że ta starsza (wtedy 2-latka) przechodziła BUNT jak urodziła się akurat ta młodsza to podobno małej krzyki darcie piski nie przeszkadzały natomiast jak ta mała często się w nocy budziła i płakała ta starsza też się wtedy przebudzała i był podwójny ryk...nic się nie martw będzie dobrze smiling smiley pozytywne myślenie najważniejsze grinning smiley :e_wink: no i super że macie taki ładny spacerek za sobą smiling smiley oby same takie były !! smiling smiley

Aniu skąd ja to znam...grinning smiley pamiętam jak mnie rodzinka i znajomi zasypywali pytaniami przy Krystianie "jeszcze nie urodziłaś" "Ty jeszcze w ciąży" i te telefony smsy czy już a tym bardzie jak było już po terminie...ehhhh przynajmniej teraz mam spokój spinning smiley sticking its tongue out

yshkaroby Ciebie ten wirus ominął !!!! bo nie czas teraz na chorowanie

magmal23 dopytaj swojego lekarza jak się boisz na własną rękę brać ten magnez, ja zaczęłam go brać dodatkowo dopiero dzień przed tym jak mnie te skurcze chwyciły i w szpitalu byli zdziwieni że go nie brałam wcześniej skoro mi brzuszek często twardniał a teraz mam zalecone brać go 3x2 i to FORTE ten najmocniejszy


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 13:13:41

Jaworzno
cicho się zrobiło w pokoju ...ŁOBUZ padł grinning smileysmiling bouncing smiley huuurrrrraaaaa !!!


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 13:27:04

Jaworzno

CarAllowa (offline)

18-02-2014 14:43:48

Warszawa
aniaobn własnie zapomniałam Ci dopisac, ze u mnie tez co chwile ktoś sie pyta czy juz urodziłam, poprzednio tez tak było- strasznie mnie to irytowałam bo wyszłam z założenia ze jak urodze to poinformuje przeciez, a skoro sie nie odzywam tzn ze jeszcze nie mam bobaska przy sobiesmiling smiley

ania stefcia ojj tak, jeden spacer udany, niestety jak wyszłam z nim drugi raz to jzu nie było tak kolorowo- robił co chciał, uciekal i sie nie sluchał;/
a Twoj maluch ładnie zasnałgrinning smiley moj nie chce zostawac sam w pokoju- zaraz jest "maaamoooo, maaamoooo!!" i to coraz głośniejszegrinning smiley czytanie ksiazek przestało działac;/ na kolanach nie mam jak go juz kłasc bo brzucho przeszkadza;/ ogolnie wszystko mnie wkurza i mam serdecznie dosyc sad smiley
i powiem Ci ze to chyba racja, małe dziecko sie przyzayczai do dzwieków wokół, gorzej bedzie ze starszym dzieciaczkiem.. ale mam nadzieje ze jednak damy jakos radesmiling smiley
Juz złozyłas podanie o macierzyński? ja dzwoniłam do siebie do kadr i kazał mi to wysłac dopiero jak urodzegrinning smiley

moj glonek poszedł spac.. fakt faktem nie bez problemów, ale usnałsmiling smiley
dzisiaj mąz dopiero samochód odebrał- w koncu działa! huraaagrinning smiley

Aaa Kasia jest juz chyba szczesliwa mamusiąsmiling smiley kurczee.. jak ja jej zazdroszcze!smiling smiley tez chce miec juz to za soba...










[link widoczny po zalogowaniu]

magan23 (offline)

18-02-2014 16:16:18

Ruda-Gajówka
Hej dziewczynki,

Czytam Was w miarę na bieżąco, ale przepraszam ze nie będę sie odnosiła do Waszych konkretnych postów sad smiley

Dzięki ze pamiętacie o mnie :* tak jutro idę do szpitala, postaram sie informować Was na bieżąco w miarę możliwości winking smiley zmęczona jestem tak, ze nawet nie mam siły mrugac oczami sad smiley płakać mi sie chce z byle powodu, mam juz dość wszystkiego... Jak dwie ciąże były w miarę przyzwoite, to ta to jakieś przekleństwo... Skurcze oraz bardziej mnie mecza, niby bolesne nie sa, ale czeste... Nawet sie jeszcze nie spakowalam, no moze w 40%... Serce mnie boli jak sobie pomysle ze musze dziewczynki zostawic prawie na tydzien, u nas po cc lezy sie 4 doby, z Zuza musialam kwitnac az 5... Boje sie masakrycznie, nie wiem czy tego bólu czy ze moze pójść coś nie tak... Wiem ze pierwsza doba bedzie najgorsza, potem juz jakoś bedzie szło... Aaaa i ostatnio usłyszałam dwa razy ze poród przez CC to żaden poród, pierwszy raz powiedziała to koleżanka która jeszcze nie była w Ciazy i Tym bardziej nie rodziła, a drugi to był facet, uwierzcie wydlubie im oczy!! No dobra pojeczalam i pomarudzilam winking smiley z pozytywow to łóżeczko w końcu jest złożone i przygotowane na przyjście młodego... Trzymajcie sie Kochane :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magan23 (offline)

18-02-2014 16:31:49

Ruda-Gajówka
Ja jeszcze na chwile....

Mamy pierwszego bobaska lutowo-marcowego smiling smiley
Kasia urodziła!! Żadnych szczegółów nie znamy, Kasia wrzucila zdjęcie Alanka na FB jakieś 40 minut temu...

Kasienko jeszcze raz GRATULACJE!! :* chyba bedzie m łatwiej iść do szpitala jutro :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 16:35 przez magan23.

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 16:35:42

Jaworzno
KASIA URODZIŁA grinning smiley grinning smiley grinning smiley JEEEEEEEE MAMY PIERWSZEGO BOBASKA MARCOWEGO grinning smiley !!!! SUPER !!!! GRATULUJEMY smiling bouncing smiley ALANEK JEST CUDNY grinning smiley I Czekamy na info od Kasi jak poczuje się na siłach smiling smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 16:40:35

Jaworzno
Magan Trzymamy kciuki za Was !!! :* Będzie wszystko dobrze !! wiem co czujesz kochana ja też jak sobie pomyślę że trzeba starszego malucha zostawić w domu a iść samemu do szpitala to już mam dość a jeszcze dochodzi strach przed cc i tym ze coś może być nie tak ehhhhprzewracjący oczami ale musimy myśleć POZYTYWNIE !!! BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE !!! także głowa do góry myślami jesteśmy z Tobą smiling smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 16:47:46

Jaworzno
CarAllowa Kochana Ty masz dziś urodzinki grinning smiley WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA JESZCZE WIĘCEJ MIŁOŚCI SPEŁNIENIA MARZEŃ A PRZEDE WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA smiling smiley :*


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

18-02-2014 16:55:59

Jaworzno
Kasia właśnie przed chwilą napisała na fb " Dziękuję smiling smiley ur. o 14:25 waga 3270g dlugi 55cm." grinning smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.