Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

Ewinek (offline)

31-05-2012 07:30:43

basiasz być może to ruchygrinning smiley Jak leżysz na plecach na twardym podłożu najlepiej czuć ruchy Malucha, w sumie u Ciebie taki etap, że może być czuć. Mnie nogi bolą wczoraj byłam z Małą na boisku w piłkę kopać i tak jakoś ponad godzinę, a teraz cierpięsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

31-05-2012 15:19:49

Cieszyn
Ewinek to połóż się i poduchy pod nogi żeby wyżej od reszty ciała były ,może pomożesmiling smiley
Z tymi ruchami mojego synusia to ja już taka nerwowa jestem bo nie wiem czy to on,chciałabym już czuć takie wyraźne ruchy żeby nie było wątpliwoścismiling smiley

We wtorek wizytasmiling smiley i znów stres czy z małym ok,ale na pewno jest dobrzesmiling smiley nie ma innej możliwoścismiling smiley

A jutro przyjazd mężusiasmiling smiley ale tylko do niedzielisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mamka26 (offline)

31-05-2012 16:30:31

Żory
Witam, jestem "grudniówką" z Żor winking smiley

justysia493 (offline)

31-05-2012 17:08:44

Tarnowskie Góry
Witajcie kobietki!!smiling smileysmiling smiley
Chciała bym do was dołączyćsmiling smiley Jestem z Tarnowskich Górsmiling smiley Może coś o sobie. Mam 25 lat i jestem mamą dwójki dzieciaczków: Mikołaja lat 5 i Bartoszka który przyszedł na świat 4 lutego 2012 roku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

31-05-2012 20:15:57

Cieszyn
Witam mamka i justysiasmiling smileypiszcie jak najczęściej bo reszta leniuchysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

01-06-2012 08:14:14

Sosnowiec
Dla WSZYSTKICH DZIECIACZKOW WSZYSTKIEGO CO MISIOWATE I CUKIERKOWE :* :* :* SKLADA E-CIOCIA ADY I KOSZMARNY KAROLEK grinning smiley mały grymaśnik urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

01-06-2012 14:39:26

Cieszyn
Mamka26 podczytałam twoje inne wątki i wyczytałam że narzekasz na ból pępkasmiling smiley a więc kochana nic się nie martw miałam to samo i nawet teraz jeszcze czasem mi się zdarzasmiling smiley pytałam swojego gina i mówił że to nic groźnegosmiling smileya ja zauważyłam że zawsze boli jak mnie''wybrzusza''smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

02-06-2012 09:17:05

Katowice/UK
Dzien doberek!!!!!!!

Troszke mnie nie bylo, ale jakos weny i czasu brak, remont mnie wykancza, a czasu juz niewiele zostalo, ale za to roboty tak.

Witam nowe mamusie.smiling smiley

Basiasz to czekamy na wtorkowe relacje z wizytysmiling smiley
Ewinek skad ty czerpiesz ta energie, daj znac, bo by mi sie troszke przydalo.smiling smiley

Milej soboty kochane piszcie.smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

02-06-2012 13:03:34

Gliwice
Wybieram się do Rudy Śląskiej na bezpłatne badanie USG 4D, polecam wszystkim z okolic: [link widoczny po zalogowaniu]

Na dworze zimno, paskudnie i przeziębienie mnie łapie... :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

03-06-2012 08:50:00

Anima pewnie się w kolejce nastałaś co?
Ewa, bo ja jestem taka "powsinoga" nigdy nie potrafiłam siedzieć bezczynnie i leniuchować dla mnie to nudne i się czas dłuży, a poza tym Ty jako mama trójki chłopaków to chyba też na nadmiar lenistwa nie cierpiszgrinning smiley Moja córa nie daje mi poleniuchować i w sumie chwała jej za to bo bym była dopiero gruba skoro nawet mimo ciągłego ruchu ja mam 14 kg na plus!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.